Šta je novo?

Zlatibor

Ne znam gdje ide kanalizacija ali što se tiče visoke spratnosti imaju argumenti i za i protiv. Glavni argument za je da se tako za identičan broj apartmana zauzima manja površina zemljišta. Samim tim i manje uzurpira prostor planine.
A gradevinska struka..ostavljanje svetlosti za susednu zgradu...?
Ne smeš da je poklopiš...
 
Ne znam gdje ide kanalizacija ali što se tiče visoke spratnosti imaju argumenti i za i protiv. Glavni argument za je da se tako za identičan broj apartmana zauzima manja površina zemljišta. Samim tim i manje uzurpira prostor planine.
Ma taj kupio apartman a nije se ni raspit'o dal' turističko mesto ima kanalizaciju hehe

p.s.
pssst, nemojte da mu kažete da Zlatibor ima jednu od boljih fabrika za preradu otpadnih voda u Srbiji (ni BG nema!), za koje je dobio svetska priznanja...da čujemo čime sve slabo plaćeni bg agent tobož nije zadovoljan! :cool:
 
Zlatibor ima fabriku za preradu otpadnih voda, ali imaju ozbiljnih problema sa njom, jer je predimenzionisana, tj. još ni jednog trenutka količine nisu približne optimalnom kapacitetu izabrane tehnologije, tj, nema dovoljno govana da bi bakterije imale šta da jedu, tako da u Rzav ide skoro neprerađena voda.
Smeće sa Zlatibora već 4 meseca ne može da ide na regionalnu deponiju u Užice, prvo zbog požara, a saa zbog pobune građana u Užicu. Deponuju ga koji km od centra, a povremeno voze na neku od regionalnih deponija širom Srbije.
No, nema veze, ja samo hejtujem i nemam pojma iako se upravo bavim tim problemima.
A tek kako se u samom mestu rešavaju komunalni problemi, posebna je priča.
Ali, šta to briga korisnika. On je kupio apartman i misli da je time zadovoljio svoje potrebe, a ostalo ga se ne tiče
 
Ova obilaznica ima veliku manu jer 3 faza koja upravo treba da pocne od petlje za Semignjevo ka Branescima prolazi trasom ka selu Branesci tj starim putem koji vodi do sela a na tom putu preko 50 kuca starosti NE vise od 20 godina veoma lepo izgradjene kuce. Dosta njih sada zivi u ovom vikedicama za stalno I prolaksom ove obilaznica pored kuca pravi veliki problem ljudima za zivota. Nekih 100m metara od starog puta za selo SA leve strane ema nicega i ima mesta za veliki put, dok su kuce u rasponu od nekih 500 do 800m pored puta zbijenog tipa i svi su u bunilo kako ce put od 12m sirine proci tu. Nije mi jasno ko je bio projektatnt ovoga da se kroz celo naselje ide a zove se obilaznica pa vljada zabilazis nesto da bi ljudi imali mir. Ja kao jedan od ljudi koji u blizini imam kucu voleo bih da se konsultujem sa neki. da nadjem neko resenje za ove ljudi koji zive tu I koji su ulozile velike pare da bi imali svoj mir.
Jel Ima neko neki predlog kome da se obratimo za ovo???
Prikaz trase obilaznice
Ova plava linija faza 3
 

Prilozi

  • IMG_20240828_171046.jpg
    IMG_20240828_171046.jpg
    268,8 KB · Pregleda: 16
Ova obilaznica ima veliku manu jer 3 faza koja upravo treba da pocne od petlje za Semignjevo ka Branescima prolazi trasom ka selu Branesci tj starim putem koji vodi do sela a na tom putu preko 50 kuca starosti NE vise od 20 godina veoma lepo izgradjene kuce. Dosta njih sada zivi u ovom vikedicama za stalno I prolaksom ove obilaznica pored kuca pravi veliki problem ljudima za zivota. Nekih 100m metara od starog puta za selo SA leve strane ema nicega i ima mesta za veliki put, dok su kuce u rasponu od nekih 500 do 800m pored puta zbijenog tipa i svi su u bunilo kako ce put od 12m sirine proci tu. Nije mi jasno ko je bio projektatnt ovoga da se kroz celo naselje ide a zove se obilaznica pa vljada zabilazis nesto da bi ljudi imali mir. Ja kao jedan od ljudi koji u blizini imam kucu voleo bih da se konsultujem sa neki. da nadjem neko resenje za ove ljudi koji zive tu I koji su ulozile velike pare da bi imali svoj mir.
Jel Ima neko neki predlog kome da se obratimo za ovo???
Prikaz trase obilaznice
Ova plava linija faza 3
U istoj smo priči, ja sam prosle godine kupio plac i planiram sledeće godine vikendicu, ali me sad obilaznica plaši... Ima svoje prednosti ali i mane...
 
Vrh