Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

dsc0038fu.jpg
 
LastExile":1r8mpjid je napisao(la):
Zaista kompleks je predivan...samo se nadam da nece proci kao siroti Belvil.
Interesantno poredjenje,zaista...Uzevsi u obzir da Belville ima 2.000 stanova i da je grad koji zivi vec 4 godine,ne znam cemu "siroti" Belville.To obicno kazu upravo oni koji nisu mogli da priuste stan u Belvill-u!
 
Naselje zaista super izgleda i do skora sam bila vrlo zainteresovana da kupim manjim stan ali,desilo se da PROKISNJAVA na 7.spratu tj. poslednjem i to uzduzno uz zid i ispod klupice prozora.Da li je neko video vrata???Jedna niza jedna visa???Terasna vrata koja ne dihtuju dobro!Mislim da mi se ne daje 2.000eur za m2....
 
Milica72":1ntrlico je napisao(la):
Naselje zaista super izgleda i do skora sam bila vrlo zainteresovana da kupim manjim stan ali,desilo se da PROKISNJAVA na 7.spratu tj. poslednjem i to uzduzno uz zid i ispod klupice prozora.Da li je neko video vrata???Jedna niza jedna visa???Terasna vrata koja ne dihtuju dobro!Mislim da mi se ne daje 2.000eur za m2....

Milica72":1ntrlico je napisao(la):
LastExile":1ntrlico je napisao(la):
Zaista kompleks je predivan...samo se nadam da nece proci kao siroti Belvil.
Interesantno poredjenje,zaista...Uzevsi u obzir da Belville ima 2.000 stanova i da je grad koji zivi vec 4 godine,ne znam cemu "siroti" Belville.To obicno kazu upravo oni koji nisu mogli da priuste stan u Belvill-u!

Draga Milice, dva posta i to sasvim razlicita.... Vidim da si se danas prijavila na forum, pa da ti malo objasnim. U prvom postu, navodis da da si bila zainteresovana da kupis manji stan na 7.spratu, ali, ah ne lezi vraze, prokisnjava. Da si se iole raspitala ili usla bar na njihov sajt, videla bi da su na 7.spratu samo penthausi, sto znaci nista manje od 200 m2. A i na 7.spratu ne postoje prozori. Dakle, ko zna sta si ti "gledala", i odakle ti ovi krajnje suludi komentari.
U drugom postu hvalis Belvil, pa izgleda da si ga upravo ti kupila, a stanovi imaju jacu cenu od West-a, a o kvalitetu da ne pricam, to se stvarno ne moze porediti, od gradnje,materijala,fasada,sistema, i da ne nabrajam vec.
Uostalom, brzo ce useljenje, pa ti slobodno svrati da vidis kako je nama u stanovima koji prokisnjavaju :lool:
Mozda promenis misljenje, pa nam postanes komsinica.
Ali ako ti je mnogo 2000 eur, uvek mozes da kupis stan u Ča-Ča-Ča, i to najverovatnije 2 za iste pare. Ko sta voli, sto bi neki rekli.
 
Pa da prosto sam bio lud za Belvilom...pored kuce i velikog dvorista, forumi su cudo sta sve covek nece procitati... :lol: a tek poredjenje Belvila i recimo ovog kompleksa (posto smo na toj temi) no comment :lol:
 
Sada je zvanicno potopljena prodaja preostalih stanova u Belvilu...
 
Juce bio u prolazu,cistacice ciste stanove, brisu se staklene ograde na terasama, pa da se nadamo skorom obavestenju i o useljenju... :D .
 
Jedna od retkih ozbiljnih i nadam se kvalitetnih novogradnji kod nas.
Nadam se da ce vreme potvrditi ovakav utisak.
 
vele":380pw1b4 je napisao(la):
Juce bio u prolazu,cistacice ciste stanove, brisu se staklene ograde na terasama, pa da se nadamo skorom obavestenju i o useljenju... :D .
DO KRAJA MESECA ,SE OCEKUJE USELENJE! :roll:
 
Da, bilo bi dobro da bude do kraja meseca zbog 6 neradnih dana od 01.05. :kk:
 
arsa.arsa":1mks89n3 je napisao(la):
niste nikad culi za miniranje konkurencije,a?
e drugari, jos morate da ucite o real-estate biznisu XD

Регистровао си се 1. априла да би то написао...По чему се ти онда разликујеш од драге нам Милице осим што (још увек) не баронишеш овде као дотична? :wink:
 
polako delijo, ja pratim ovaj sajt i forum od osnivanja, a i poznajem čoveka koji je bio i u redakciji svojevremeno, a registrovao sam se sad jer povremeno vidim neke stvari koje iskaču i ne slažu se s realnim stanjem, ili kao što bi ti pučanskim jezikom rekao : ljude koji "baronišu" :D
 
Важи, важи, мени је баш драго што на овом сајту неко одреагује кад нешто претерано помирише на промоцију неких интереса. И овде и на стадиону на Вождовцу а и другде. Да није тако, неке теме би тотално биле "отете" од стране промотера. Камо среће да је то ситуација и на великим новинским сајтовима...

Будан, образован, и помало циничан појединац и пук кога ништа "не мрзи" је једина одбрана од манипулација. А они који заправо ништа не промовишу него су ту легитимно ће даљим активностима то и доказати, нема фрке ни вређања.
 
јооој какав дизниленд ово приземље!!

позитивно што има овај пројекат је увођење зграде знатно више од 12 спратова и "пуни" спратови становања (ових 5 са наткривеним терасама) саме терасе и панели су баш лепи. супер је и што су ламеле цик цак.па дају пријатнију атмосферу.

а остатак...мајко моја..

кула је архитектура на нивоу друге године факултета. исто важи и за ова дрвена платна на боку и посред ламеле...и то још овако спљоштено у 2D..као јефтина текстура...а и позиција и контекст...ниђе везе.
заузетост је превелика, гради се још један огромни тржни центар у ширем центру града уместо код кванташа нпр, осветљеност и проветреност станова и блока на нули, приземље и концепт чист ласвегас - јефтина репродукција без иновативности итд итд.
 
Evo slika sa kamera.

Nema nekih promena, ali lep je dan, suncano, pa sve nekako lepse izgleda :)

110401.jpg


110402.jpg
 
Asfaltiraju prilaze garažama, a donete su i rolne sa travom...
 
Prosla sam sinoc, trava jako lepo izgleda. Takodje su posadili i neki zelenis iza zgrade, celom duzinom uz drvored (onaj iz Reljinog posta sa vrha strane).

Ako budem isla danas okacicu neku sliku.
 
Juče mi je pala uoči jedna stvar:

Pored zgrade su stajali obični, metalni kontejneri na točkićima, onaj "stari" tip.
Možda je glupo pitanje - sa li zgrade imaju smećare, gde se odlaže smeće i odakle će đubretari da ga odnose?
Kako je to rešeno?
 
Vrh