Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

Rasklapaju poslednju skelu i kran.
 
Sinoc sam videla da su sa zadnje strane zgrada posadili drvece.

Sutra cu mozda otici i do stana pa javljam kakva je situacija.
 
aj taman nabaci i neku sliku da ne moramo svi po ovoj Kosavi da se maltretiramo :D
 
Vazi :)

Evo za sad slike sa kamera

29031.jpg


29032n.jpg
 
Evo novih slika


Ispred zgrade sredjuju ostrva sa zelenilom.

U zgradi fale samo rukohvati na gelenderima, u stanovima sam samo primetila da fale klzina staklena vrata (do duse na 6. spratu), neko je pisao da su na nizim spratovima postavljena. Tako da meni se cini jos neki detalji da se zavrse i ciscenje i to je to. Useljenje se ocekuje za 20-ak dana, mada ja ciljam da bude za praznike, samo da ne bude nakon toga. Koliko sam uspela da saznam, liftovi nece raditi dok se ne uselimo :bash: da ih ne bismo ostetili prilikom useljenja.

imag1436.jpg


imag1412k.jpg


imag1411.jpg


imag1409v.jpg


imag1407u.jpg


imag1418x.jpg


imag1417h.jpg


imag1416.jpg


imag1415r.jpg


imag1414f.jpg


imag1413.jpg
 
Ne znam sta se desilo sa ove dve slike iz pretposlednjeg posta, nesto sam zabrljala.

Uglavnom nadam se da se sve vidi :)

Meni se jako dopada kako ovo za sad izgleda, i zadovoljna sam kvalitetom gradnje :kk:

Pozdrav svima!
 
hvala za slike, odlicno je sve, nadam se da ce uselenje biti do 20 og, za praznik je i suvise daleko!!!! Drzimo figee!
 
liftovi se nikad ne pustaju u novim zgradama, upravo stoga da se ne bi ostetili prilikom uselenja....
 
BEOGRAD":38jqaxct je napisao(la):
liftovi se nikad ne pustaju u novim zgradama, upravo stoga da se ne bi ostetili prilikom uselenja....

Значи да нове зграде никад немају лифт?!!
Лифтови се пуштају потписивањем уговора измађу "уграђивача лифта" и скупштине зграде, односно након формирања скупштине зграде и није условљено да ли је зграда нова или не.
 
BEOGRAD":jnrhm22g je napisao(la):
liftovi se nikad ne pustaju u novim zgradama, upravo stoga da se ne bi ostetili prilikom uselenja....

Pa nece valjda ljudi da vuku stvari na 5. sprat uz stepeniste?!

U Americi kad se useljavas u stan, javis se domaru/vrataru/skupstini stanara i oni se lepo pobrinu da se lift oblozi platnima da se ne bi ostetio. I vecina zgrada ima dok ili teretni ulaz, a ako nema onda se pobrinu da se otvore oba krila vrata da ti olaksaju zivot. Pobogu, ovo je cist sadizam nad buducim stanarima.
 
Johnny,nije sadizam.Tako je i u Stepi,belvilu i ostalim novim naseljima.Prosto receno,ogromne su sanse da ce neko da osteti lift tegljenjem stvari u istom.I nije sadizam jer je i onako vecina stvari previse kabasta da bi se nosila liftom cak i da radi.
 
to lici na sadizam, ali zaista je tako, u naselju Mileve Maric Ajnstajn, lift nije bio pusten ,dok je god trajalo uselenje, surova realnost,ali ostaje da se vidi, nista ne mora da znaci... nije tii ovo Amerika...
 
Ja koliko se sećam u belvilu su bili pušteni liftovi, ali su bili obloženi kartonima da se ne bi izgrebali, i tako je bilo nekoliko meseci.

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
Tako je bilo i u APC - lifrovi su bili obloženi kartonima i stiroporom.
 
Da li neko od buducih komsija ima informaciju o datumu primopredaje kljuceva ?
 
Sa strane prema hangaru takođe su zasađene sadnice. Sve izgleda mnogo drugačije nego pre...
 
vele":2sm88ky9 je napisao(la):
Da li neko od buducih komsija ima informaciju o datumu primopredaje kljuceva ?
:? :?
izgleda,niko nista ne zna o primopredaji kljuceva :roll: :roll: , :?
 
Vrh