Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

Meni je zajednicka struja 150din ali sada imam odnosenje komunalnog otpada 500din dok te stavke nije ni bilo proslog meseca
 
Pa da,i kod mene ima ta nova stavka ali to je pusalo na proslom racunu da ce biti na novom.Ali ova struja od 1000 din nije bas tacna.Pisacu infostanu.
 
Do sada nismo imali stavku zajednicke struje i stigao je racun za avgust 1.780 din.😮 Kako nekome moze da stigne 150 a drugima preko 1.000 din u istoj zgradi ?! Da li neko zna kako se to obracunava?
Hvala!
 
Do sada nismo imali stavku zajednicke struje i stigao je racun za avgust 1.780 din.😮 Kako nekome moze da stigne 150 a drugima preko 1.000 din u istoj zgradi ?! Da li neko zna kako se to obracunava?
Hvala!
meni je stiglo 150 ali pise ds je za jun ili jul. Definitivno su pogresili ili nisu dobro podelili na broj stanova
 
Cao ljudi,
Planiram kupovinu stana u fazi 3, imam dilemu oko pozicije i potencijalne buke. Stanovi koji gledaju u pravcu Lidla su iznad ulice i gledaju direktno na Vista kompleks koji se gradi preko puta ( Planiraju se dve zgrade tako da ce ici celom skoro celom duzinom Vrtova), sa druge strane ovi sto su orijentisani prema dvoristu ( Sa kvadraturom koja nam odgovara) su slobodni jedino u "coskovima" tj. gledamo komsiji u stan. Kakvi su utisci stanara koji su okrenuti ka Lidlu ako vas ima, mozda previse lomim glavu oko ovoga, ali svako misljenje bi mi dobro doslo :)

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Cao ljudi,
Planiram kupovinu stana u fazi 3, imam dilemu oko pozicije i potencijalne buke. Stanovi koji gledaju u pravcu Lidla su iznad ulice i gledaju direktno na Vista kompleks koji se gradi preko puta ( Planiraju se dve zgrade tako da ce ici celom skoro celom duzinom Vrtova), sa druge strane ovi sto su orijentisani prema dvoristu ( Sa kvadraturom koja nam odgovara) su slobodni jedino u "coskovima" tj. gledamo komsiji u stan. Kakvi su utisci stanara koji su okrenuti ka Lidlu ako vas ima, mozda previse lomim glavu oko ovoga, ali svako misljenje bi mi dobro doslo :)

Pozdrav!
Druze nisi na moru pa da nesto gledas. Sve je to isto sranje.
 
Ako se svetlo u hodniku / garaži pali na senzor + kamera od videonadzora - lako se sračuna...;)
Šalim se, i mene interesuje ko i kako to računa...
 
Da li neko zna kada ce biti useljena 2 faza? Bilo je reci i pre decembra ako se ne varam.
 
Hvala, da li znate dokle su stigli sa radovima?Tj sta je jos ostalo da se uradi do useljenja?
 
Koliko znam da je stavljen parket i pločice, barem don5 og sprata. Treba ovih dana da puste vodu. Toliko znam, svakako planiram ovih dana da idem da pogledam, pa ću vam javiti.
 
Treća faza krenuli prozori da se stavljaju, završeno na prvom spratu. Druga faza spolja ostalo još prilaz i fasada u suterenu oko lokala.

IMG_1584.jpeg
IMG_1585.jpeg
IMG_1583.jpeg
 
Po planu detaljne regulacije u blizini VC nalaze se 2 lokacije za dečije ustanove.
Kolike su šanse da se nešto tako i izgradi?
 
Vrh