Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

Kako se kreće cena ovde ?

Jel Faza 2 i dalje ima slobodnih stanova ?

Koji su okvirni datumi završetka radova za Fazu 3 ?
 
Kako se kreće cena ovde ?

Jel Faza 2 i dalje ima slobodnih stanova ?

Koji su okvirni datumi završetka radova za Fazu 3 ?
Na sajtu imaju trosobnih i cetvorosobnih slobodnih u 2 fazi. Ne znam kakva je trenutno cena. Faza tri je mislim kraj 2025 a faza dva sad u decembru.
 
Slikano sinoc...
IMG_0919.jpeg
IMG_0921.jpeg
IMG_0920.jpeg
 
Takodje sam jako zadovoljan, imam male klince pa sam cesto dole u dvoristu pa pricamo i generalno svi su zadovoljni. Ako i bude neka zamerka stvarno ljudi iz Finvesta rese brzo sve, iskreno sve je jako korektno. Meni je najbolja stvar to dvoriste koje stvarno jako puno znaci, zatvoreno je tako da samo stanari mogu da udju, dole nam stoje bicikle/guralice/fudbalkse lopte/krede za crtanje tako da je stvarno sjajno sto je sve tu dole pa samo sidjes sa klincima liftom i sve je tu (ne moras da drzis u stanu te gluposti). Tako da eto ko ima male klince uzivace. Rekli su da ce u drugoj fazi sada da stave i igraliste tj tobogane i razna cuda za decu...

Od lokala koji jos trebaju da se otvore sam cuo od komsije teretana i valjda pregovaraju sa Maxijem i dalje pa mozda i to bude u drugoj fazi.
 
Kako ste zadovoljni sa mikro lokacijom, škole, vrtići, zanimacije okolo i putovanje ka gradu?
 
Vrh