Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

IMG_0316.jpeg
IMG_0317.jpeg
IMG_0318.jpeg
IMG_0323.jpeg

Stanje od danas
 
Nego da li imate komarnike na tim prozorima, ja ih nesto ne vidim na ovim slikama?
 
Ne.Da li to treba da stigne postom.Nismo nista predavali za porez
I ja sam razumela da treba da stigne postom otprilike mesec dana nakon primopredaje. Informativno me interesovalo da li je vec nekom stiglo resenje posto meni nije a ujedno nisam nista radila vezano za prijavu poreza.
 
Jel je nekom stigao racun od Beogasa?? 🫢🫢
Meni je stigao od Beogasa, šokiran sam... doduše nemam iskustva korišćenja grejanja i svega toga na gas pa će valjda biti bolje...

Struja mi nije došla, ne znam zašto...

Infostan i održavanje je došlo... nije ni porez na nepokretnost došao...

Sve u svemu malo haotično sa svim tim...
 
Meni je stigao od Beogasa, šokiran sam... doduše nemam iskustva korišćenja grejanja i svega toga na gas pa će valjda biti bolje...

Struja mi nije došla, ne znam zašto...

Infostan i održavanje je došlo... nije ni porez na nepokretnost došao...

Sve u svemu malo haotično sa svim tim...
Koliko izadje po kvadratu?
 
Meni je stigao od Beogasa, šokiran sam... doduše nemam iskustva korišćenja grejanja i svega toga na gas pa će valjda biti bolje...

Struja mi nije došla, ne znam zašto...

Infostan i održavanje je došlo... nije ni porez na nepokretnost došao...

Sve u svemu malo haotično sa svim tim...
Takodje stigao preogroman racun za april, kontaktirali smo Finvest i kazu da je i drugim stanarima stiglo isto i da ce oni resiti za Beogasom i da ne placamo prvo nista. 🤷🏼‍♀️ Niko od njih nije bio da upise prvobitno stanje, izgleda da su nam obracunali dugove od Finvesta.
 
Mi smo se uselili 29.4 a stigao je racun za gas za april gde pise da smo potrosili 22 kubika gasa. Meni nije jasno kako je moguce da nema nikoga u stanu, da su ljudi tek poceli da se useljavaju u zgradu, pritom je april bio poprilicno topao i da mi stigne 22 kubika gasa. Ja se nadam da je neka greska u pitanju.
 
Mi smo se uselili 29.4 a stigao je racun za gas za april gde pise da smo potrosili 22 kubika gasa. Meni nije jasno kako je moguce da nema nikoga u stanu, da su ljudi tek poceli da se useljavaju u zgradu, pritom je april bio poprilicno topao i da mi stigne 22 kubika gasa. Ja se nadam da je neka greska u pitanju.
Da greska je, poslali su E-Mail danas svima. 🤷🏼‍♀️
 
Mi smo se uselili 29.4 a stigao je racun za gas za april gde pise da smo potrosili 22 kubika gasa. Meni nije jasno kako je moguce da nema nikoga u stanu, da su ljudi tek poceli da se useljavaju u zgradu, pritom je april bio poprilicno topao i da mi stigne 22 kubika gasa. Ja se nadam da je neka greska u pitanju.
Mi se nismo ni uselili, radijatori naravno zatvoreni, niko nije ni od majstora bio u stanu…..a računi 10.720 din i 7.052 din.
 
Za stan od 70 m m2 dobio sam racun od 17500 dinara, pri tome kljucevi su i dalje kod Finvesta zbog otklanjanja nedostataka u stanu, koja traju vec skoro 2 meseca i jos nisu otklonili.

Racun nije u redu. Jer ja imam stan na drugoj lokaciji i isto koristim Beogas ali mi racun nikada ne prelazi u najhladnijim danaima 4500 dinara za 75 m2 , i pri tome koristim toplu vodu za kuhinju i kupatilo.
 
Vrh