Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

Pozdrav stanari, da li imate neku informaciju za koliko dobijete povrat pdv-a i da li je neko usao u proces papirologije?Hvala
 
Podnet 10.04. (mada imamo povlacenje nekih dokumenata iz drugog grada). U suštini kažu da su katastrofa opstina sto se tiče povrata PDV-a….
 
Pozdrav svima, da li je neko iz druge faze kupio stan koji gleda na Buena Vistu? Da li mislite da ce biti previse mracno u stanovima kad se zavrsi zgrada?
 
Kako je bilo juče na skupštini stanara? Nisam uspeo da dođem, da li je nešto značajno bilo, o čemu se pričalo?
 
Pozdrav svima, da li je neko iz druge faze kupio stan koji gleda na Buena Vistu? Da li mislite da ce biti previse mracno u stanovima kad se zavrsi zgrada?
Jesam ja, zavisi na kom spratu. Iz upravo tih razloga sam se odlucio za 7mi umesto recimo 4ti. Mene vise zanima sta ce biti sa onom zgradom koja je dignuta bez dozvole pa sad stoji i čeka.
 
Iza te zgrade, a izmedju Vrtova i Buena Viste ima jedna stara, mala kućica sa dvorištancetom. Pitanje je šta će tu biti, ne verujem da će tako ostati. Mada je kod nas sve moguće.
 
07.06.2024
 

Prilozi

  • CB899A27-3D85-4B23-8828-63201BFB5F46.png
    CB899A27-3D85-4B23-8828-63201BFB5F46.png
    997,5 KB · Pregleda: 394
Poz ljudi, ne mogu da se odlucim izmedju ovog kompleksa i Victory Gardens za mali stancic od oko 50m2.

Jel imate neke informacije da mi pomognete da donesem odluku? :D
 
Poz ljudi, ne mogu da se odlucim izmedju ovog kompleksa i Victory Gardens za mali stancic od oko 50m2.

Jel imate neke informacije da mi pomognete da donesem odluku? :D
Zavisi od tebe sta ti odgovara vise od lokacije i cene. Po meni Victori ti je bolja cena, bliza centru ali losija lokacija nemas nista unaokolo. Kvalitet gradnje opet victoria za nijansu bolja al opet zavisi ko gradi moze da ispadne krs, ko u vrtovima da prokisljava plafon pa ti posle se nerviraj.... Sve u svemu macka u dzaku
 
Zavisi od tebe sta ti odgovara vise od lokacije i cene. Po meni Victori ti je bolja cena, bliza centru ali losija lokacija nemas nista unaokolo. Kvalitet gradnje opet victoria za nijansu bolja al opet zavisi ko gradi moze da ispadne krs, ko u vrtovima da prokisljava plafon pa ti posle se nerviraj.... Sve u svemu macka u dzaku
Na osnovu cega si zakljucio da Victory ima bolji kvalitet? Koliko vidim nisi kupac u Vrtovima a znas da je kvalitet "los". Ja sam recimo zadovoljan i znam da ima onih koji nisu ali su definitivno u manjini. Video sam dosta novih zgrada i greske koje ima Finsvet nisu velike i ispravljaju ih.
 
Vrh