Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Ovde je problem sto su pumpu opljackala deca koja nisu u punoj fizickoj snazi.

U normalnim okolnostima pumpu pljacka (kradu pivo) 50 nabildovanih navijaca (toliko ih staje u autobus), gazda pobegne u kukuruz odatle viri dok ne odu. Policiju ne zove iz straha da mu ne demoliraju pumpu u povratku.

Cim se ne postuju tradicionalni obicaju dolazi do ovakvih nemilih scena kao u Beloj Crkvi.
 
Нешто друго је већи окидач. Нико да се запита како васпитавамо децу, него би сви мало да шамарају.
Valjda si provalio dosad da se većinski mediokriteti posebno lože na fizičko kažnjavanje dece? Pa uvek posvršavaju na to, čim se pojavi vest o nekom incidentu u školi, i sl. Proradi la nostalgie: 'Mene su tukli u školi, pa posle moram da ćutim da me i kod kuće ne prebiju, pa šta mi hFali?' Klasika.
 
Valjda si provalio dosad da se većinski mediokriteti posebno lože na fizičko kažnjavanje dece? Pa uvek posvršavaju na to, čim se pojavi vest o nekom incidentu u školi, i sl. Proradi la nostalgie: 'Mene su tukli u školi, pa posle moram da ćutim da me i kod kuće ne prebiju, pa šta mi hFali?' Klasika.
Ja sam tek pre par godina, citajuci komentare, shvatio da postoji ogroman broj ljudi koji su dobijali teske batine od roditelja, nastavnika, komsija i slucajnih prolaznika, i da su bas zahvaljujci tim batinama zavrsili fakultete i postali uspesni ljudi, i sad im nista ne HVALI.
 
ja da budem iskren, ne znam nikoga a da ga roditelj nije lemao i to onako fino dok smo bili klinci
 
Vrh