Šta je novo?

Residence 7+, Zemun

Mislim da je gorući problem raskrsnica Studenstske I Marije Bursać. Tu mora da se stavi semafor ili još bolje kružni tok. Nakon toga da se proširi Marije Bursać na duple trake (prostora za to ima). Što se tiče parkinga, ulica koja prolazi pored Doma penzionera (valjda je to Zelengorska) ima parkirane automobile sa jedne strane (verovatno nedozvoljeno) sa dosta slobodnih mesta, tako da ima mesta za parkiranje ako je baš frka.
Sada imamo celu temu o raskrsnici Marije Bursać i Dr Žorža Matea(Studentska). Da se organizujemo nekako ako je moguće da izvrsimo pritisak na gradsku vlast..
 
Pozivam sve da na ovu email adresu info.saobracaj@beograd.gov.rs pošalju email sa naslovom i tekstom:
Zbog velikih gužvi u ulici Marije Bursać hitno uraditi kružni tok na raskrsnici Marije Bursać i Dr Žorža Matea(Studentska)!!!
 
Ima li utisaka iz izlozbenog stana? :)

Inace, visina plafona u izlozbenom stanu je 2.65m. I to je solidno, ne znam kakvi su standardi visine plafona u ozbiljnijim ali ne-preskupim novogradnjama. Nadam se da ce biti makar ta visina u svim stanovima.
 
Sto se tice izlozbenog stana, utisci su pozitivni. U pitanju je stan od 46 kvadrata, dvosoban, koji gleda na ulicu Marije Bursac. Djevojka iz prodaje je rekla da se onih 80% izgradnje ocekuje krajem decembra, pocetkom januara. Pomjerili su malo. :)
IMG_2680.jpgIMG_2681.jpgIMG_2682.jpgIMG_2683.jpgIMG_2685.jpgIMG_2686.jpgIMG_2688.jpgIMG_2689.jpg
 
Sto se tice izlozbenog stana, utisci su pozitivni. U pitanju je stan od 46 kvadrata, dvosoban, koji gleda na ulicu Marije Bursac. Djevojka iz prodaje je rekla da se onih 80% izgradnje ocekuje krajem decembra, pocetkom januara. Pomjerili su malo. :)
Hvala mnogo za slike! Stan super izgleda 😊
Da li možda znaš gde je postavljen sušač u kupatilu, jer ga ne vidim na slikama? Možda iza vrata? 😕
 
Djevojka iz prodaje je rekla da se onih 80% izgradnje ocekuje krajem decembra, pocetkom januara.
Znaci kraj februara :D Po sadasnjem stanju fasade i s obzirom da krece hladnije vreme, bicu bas iznenadjen ako bude 80% u januaru.

Hvala na slikama, lepo izgleda, jedino me nervira sto i dalje stavljaju ovu bojlercinu kada su slim modeli svuda standard.
 
Znaci kraj februara :D Po sadasnjem stanju fasade i s obzirom da krece hladnije vreme, bicu bas iznenadjen ako bude 80% u januaru.

Hvala na slikama, lepo izgleda, jedino me nervira sto i dalje stavljaju ovu bojlercinu kada su slim modeli svuda standard.

oni slim bojleri (a mislim da su vecina ariston - barem ja to vidjam po novogradnja) su mnogo bucni i piste stalno, ja imam taj slim i iskreno menjao bih ga samo zbog te buke
 
Ne bi trebalo da bude bučan bojler, možda ti se kamenac nagomilao, od toga ume da se čuje i pištanje
 
Ma imam i ja taj slim ariston, pišti od prvog dana... sada verovatno ima i kamenca, ali nebitno, to mu je poznata falinka. Ljudi u nekim novim zgradama hoće da menjaju odmah pošto su se uselili ko je alergičan na to da se čuje bojler (moja koleginica).
 
Hvala mnogo za slike! Stan super izgleda 😊
Da li možda znaš gde je postavljen sušač u kupatilu, jer ga ne vidim na slikama? Možda iza vrata? 😕
Jeste, do tus kabine.

Da, i ova djevojka je pomenula da sve zavisi od vremenske prognoze. Onaj ko se razumije u to, vjerovatno bolje zna.
Takodje, pomenula je jos da bi lokal mogao da bude podijeljen, market i vrtic. E sad, pretpostavljam da su to samo glasine, ni ona nije bila sigurna.
 

Prilozi

  • IMG_2684.jpg
    IMG_2684.jpg
    121,6 KB · Pregleda: 538
Jeste, do tus kabine.

Da, i ova djevojka je pomenula da sve zavisi od vremenske prognoze. Onaj ko se razumije u to, vjerovatno bolje zna.
Takodje, pomenula je jos da bi lokal mogao da bude podijeljen, market i vrtic. E sad, pretpostavljam da su to samo glasine, ni ona nije bila sigurna.

Malo sam analizirao slike pa su mi se rodila još dva pitanja 😃
Da li postoji lajsna na mestu gde se spajaju pločice u kuhinji i parket u dnevnoj sobi?
Da li tuš nema uzidani deo dole nego je sve staklo?
 
Takodje, pomenula je jos da bi lokal mogao da bude podijeljen, market i vrtic. E sad, pretpostavljam da su to samo glasine, ni ona nije bila sigurna.
Ovo su i meni rekli pri poslednjem razgovoru. Ako bude vrtic onda ce deo iza zgrade biti igraliste.
 
Malo sam analizirao slike pa su mi se rodila još dva pitanja 😃
Da li postoji lajsna na mestu gde se spajaju pločice u kuhinji i parket u dnevnoj sobi?
Da li tuš nema uzidani deo dole nego je sve staklo?
Postoji alu lajsna sirine par milimetara i super izgleda.
Nisam 100% siguran, ali i na slici se vidi da je ravan pod u kupatilu.

Ovo su i meni rekli pri poslednjem razgovoru. Ako bude vrtic onda ce deo iza zgrade biti igraliste.
Trebalo bi i stanari da imaju pristup igralistu, tako sam razumeo. Tako je valjda u GG.

edit: lajsna u kuhinji je u potpunoj ravni sa parketom i plocicama, ugradjena je u pod, da tako kazem
 
Trebalo bi i stanari da imaju pristup igralistu, tako sam razumeo. Tako je valjda u GG.
Tako sam i ja razumeo, ali ako sve dole bude Aroma onda nece ni praviti igraliste. E sad vec smo pricali da je lokal preveliki da bi bio samo market, a i u GG i u Tri Nove su imali i vrtic. Meni bi ta varijanta sa vrticem bila idealna iako bi mi bili ispod prozora.
 
Koliko treba vremena od 80% do 100%? Dva meseca? Ako je 80% u januaru/februaru, to znači da je useljenje negde u aprilu?
 
Pozdrav, zahvalila bih se svima na komentarima, detaljno sam iscitala sve. Vidim da nam se misljenje dosta poklapa sa misljenjem ljudi koji su vec kupili stan u ovom kompleksu, medjutim mi smo kasno shvatili da je kupovina stana ovde najverovatnije dobra odluka, jer je u ovom trenutku ostalo vrlo malo stanova i ono sto bi po nasem misljenju mozda bilo idealno je prodato i sada se malo dvoumimo, jer neke stvari koje sad vidimo kao mane, mane su mahom zbog visine sprata i situacije da su ostali stanovi samo na 7om spratu. Da li biste mozda mogli da nam date neki savet i misljenje, narocito ljudi koji su vec kupili stanove, jer verujem da su oni vec dosta analizirali sve? Trazimo dvosobni stan. Dakle, 7mi sprat na juznoj strani dvosobni stanovi imaju terase koje nisu natkrivene, a pored toga imaju mali deo stana iznad kog je samo terasa stana na osmom spratu. Nas malo odbija sto nema nadstresnice,juzna je strana, toplija je, pa i malo je otkriven stan (iako kazu da se te terase na povucenim spratovima dobro izoluju), mada sa druge strane sama unutrasnjost tih stanova nam se cini najlepsa i najbolje organizovana. Druga opcija je 7mi sprat na istocnoj strani, pogled takodje fenomenalan, ali unutrasnjost malo gora i skucenija, a terasa/lodja ususkanija. Poslednje opcije su unutrasnji stanovi koji su dvorisno/severno orijentisani i zbog toga manje interesantni. Bilo koje misljenje ili komentar bi nam znacio. Hvala unapred!
 
Šta su ovi objekti oko zgrade i hoće li oni biti uklonjeni?

dji_fly_20231125_140722_360_1700917654971_photo_optimized.jpeg
 
Vrh