Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

U toku nedelje bice pokrivena cela povrsina, ostao je jos sitan deo prema Airportu.
 
Sve je pokriveno, hidroizolacija postavljena i pokrivena, na celom gradilištu viri armartura za nadzemne etaže.

Ono što sam primetio, i što može biti problem je što se praktično na ćošku na kojem se nalazi rampa za ulazak u Airport City nalazi i rampa za garažu. Ukoliko bi to bila rampa za izlazak iz garaže a ne samo za ulazak, biće karambola. Ako su pametni, tu će biti samo ulaz, a izlaz može da bude na drugom mestu (ka Omladinskih brigada i novoj "UMP" ulici). Nagađam, nadam se da postoji još jedan izlaz.
 
Kolega,mogle bi neke slicice makar i sa nekog krs mobilnog telefona.Ne kaze se za dzabe da slika vredi hiljadu reci :cool:
 
Probaću, ali nemam dobar pogled na tu stranu, a ovih dana ni baš puno vremena da se šetam okolo.

Trenutno može da se vidi betonska ploča u nivou tla na celoj površini placa i armatura na sve strane.

Ovim tempom će veoma brzo podići zgrade, naravno ako ih vremenski uslovi posluže.
 
Postavljene opate za beton za nadzemi deo prve zgrade.
 
A taj podzemni deo je li izgradjen samo za prve tri zgrade ili za ceo stambeni blok?
 
Podzemni deo zauzima celu površinu placa, dakle i ispod budućih zgrada i ispod planiranog parkića.

Da, izgrađen je za ceo blok.
Ovim tempom će grubi radovi jako brzo biti završeni.
 
ma koje celo naselje, samo za prvu fazu, treba rusiti valjda postojecu zgradu?
 
Postojeća zgrada je i dalje u funkciji, tu se sada nalazi Tehnomanija.
Nedavno su se preselili iz lokala koji se nazio prekoputa, na suprotnoj strani Omladinskih brigada.
Kako stvari stoje, neće se još rušiti.

Kad sam napisao plac - mislio sam na gradilište koje se nalazilo na bivšoj zelenoj površini iza postojeće zgrade.
 
Ta zgrada se nece rusiti u naredne 2 godine kada pocinje gradnja druge faze stambenog bloka.
 
Bojim se da se west65 neće nikada završiti. Pogledajte po novinama zadnjih nedelja, ko je najglasniji u traženju para od države, banaka itd....
 
Hoce bre, ne brini sljakaju muski bez prestanka ..... a sto, da ne trazi Gruja pare?
 
Na gradilištu se radi sve u 16, i možete narednih nedelja očekivati da će prva zgrada videti i iz Omladinskih brigada.
 
Nebojsa":2umxebos je napisao(la):
Oce bre, ne brini sljakaju muski bez prestanka ..... a sto, da netrazi Gruja pare?

Ako se vec trudis da pises ispravno onda uradi to do kraja!
,,Hoce'' ti se pise sa h i ,,ne trazi'' se pise odvojeno.
 
Bravo Nova :)

Po stanju na terenu, temeljna jama izgleda obuhvata zgrade uokvirene u crveno.

west6505.jpg
 
Prva zgrada u okviru Westa 65 pocela je da dobija konture, a ostali objekti iz prve faze polaku izviru iz zemlje. Naravno, nasi dragi Beobuildovci nam donose gomilu fotki i sa ovog gradilista:

111218-WEST65-03.jpg


Galeriju fotografija sa gradilista Westa 65 pogledajte u vesti na naslovnoj strani Beobuilda.
 
Svako ko je na pocetku imao i malo sumnje da ce ovaj blok biti promasaj uskoro ce imati razloga da promeni misljenje. Sjajan projekat! :)

A nadam se da cemo jednog dana kad se zavrsi stambeni blok ugledati i konture buduce kule pa makar bila i P+21, (sto inace mislim da ce na kraju i biti).
 
Ako bude sreće, nova vladajuća koalicija će postaviti novog čoveka na mesto sadašnje urbanistice. Ne znam da li neko može biti lošiji za to mesto od ove guske sada
 
vucko":2d7dqrcu je napisao(la):
Ona se ne pita nizasta,shvatite to. ;)
Kako se bre Vucko ne pita:

Draga moja da li bi bili ljubazni da potpisete ova dokumenta?

Da svakako. A to su ... da,da to su oni predmeti dostavljeni direktno vama, ja ih prvi put vidim, ali evo odmah cu. ( potpisuje)

Nego, da iskoristim ovu priliku i cast, imam i ovih 4.483 neresenih predmeta i zahteva, svi su obradjeni, cekaju samo vasu potvrdu i saglasnost.

Ah znate draga moja, trenutno smo mnogo zauzeti, ali probacemo svakako da nadjemo malo vremena i za njih, sto je pre moguce ( u sebi: tamo negde u petom mandatu 2025 godine)
 
ima li neko informaciju zasto je opet stala gradnja,ili se to meni samo ucinilo kad sam prolazio,posto ne videh radnike na gradilistu?
 
Pita se ona, pita, i te kako ..... jedva cekam da joj vidim ledja :grand:


@majk nedelja je brate danas, imaju i oni dusu
 
Vrh