Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Ziv je BUSPLUS i dalje. 😎
1000000882.jpg
 
Danas u solarisu 83 kao i troli 29 na ovom Beograd+ aparatu u putnickom delu baner Banca intesa i stoji narandzasto drugme postani klijent ne znam da li ste to vidjali? Nisam slikao bila guzva.
 
Чим уђем на опцију "обавештења" избаци ме из апликације
1000085060.jpg
 
Meni i dalje nije jasno da li BMC uopšte ima zvučnike, na Solarisu se jasno vide zvučnici na plafonu, dok u BMC-u ja nigde zvučnike nisam video.
 
3376 na 73 i 3421 na 704 su dobili zvučnu najavu stajališta. Vidim da u mnogim zemunskim higerima rade displeji, tako da moguće da u još nekim Doris priča

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Данас у соларису на 85,нисам гледао који број возила само на дисплеју најава стајалишта, без звучне најаве.
 
Почели и у ластиним возилима да постављају ове нове уређаје на којима навигација у питању је темса 9417
 
Почели и у ластиним возилима да постављају ове нове уређаје на којима навигација у питању је темса 9417
Istina. Juče sam video u lastinom zglobnom BMC na 491 taj novi tablet sa navigacijom. Za sada sam ih primetio u higerima, BMC, Solarisima, Ikarbusima, od privatnika Arriva (Mobilitas), Strela, Lasta.

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Istina. Juče sam video u lastinom zglobnom BMC na 491 taj novi tablet sa navigacijom. Za sada sam ih primetio u higerima, BMC, Solarisima, Ikarbusima, od privatnika Arriva (Mobilitas), Strela, Lasta.

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
И возила Ластре Лазаревац од пре можда 7 дана имају нови таблет са навигацијом.
 
Vrh