Šta je novo?

Forumski kviz

,,....укључујући и тросисату госпођу.... ,,
Kako bez nje ..... Zasenila ceo svet, pa ii samu mnogo rucnu Indijsku Sivu...

👍😇👍
 
Jedno lagano sportsko pitanje.

Navedi imena 3 osvajaca ili osvajacice zlatne medalje na OI u Tokiju 2021 u individualnim sportovima, a da nisu nastupali pod srpskom zastavom.
 
Nije lako pitanje :(
Tekvondo Matea Jelic iz Knina pamtim.. ostalo mrsavo.
I to zbog onog skandala, ne zbog individualnog kvaliteta.
 
Carapaz (EQU) cycling
Ma Long (CHN) table tennis
Trećeg osvajača biH pozajmio od Centarfora.. :cool:
Ne znam tog Kineza. Pamtim Liu Guolianga koji je po meni najpoznatiji Kinez s vise zlata. :)
Samsonov, Timo Boll, Jan Owe Waldner, Kalinikos Kreanga, Primorac i ta ekipa

Postavi pitanje..
 
Ne znam tog Kineza. Pamtim Liu Guolianga koji je po meni najpoznatiji Kinez s vise zlata. :)
Samsonov, Timo Boll, Jan Owe Waldner, Kalinikos Kreanga, Primorac i ta ekipa

Postavi pitanje..
Ma Long dominira(o) poslednjih 15ak godina, i dalje je u vrhu (no.3) ali ipak, gura 36u..

Verujem da je tacno, posto ja ne znam nijednog.

Izvoli postavi pitanje.
Hvala na ukazanom poverenju.. :D

Fudbalski tim kojem je trebalo najviše vremena, da od svog osnivanja dođe do titule nacionalnog prvaka?
 
Bravo, iz prve u sridu!

Screenshot_20240229_143913_EON TV.jpg
 
Notingem mi negde bio u podsvesti... :) ali i neki poljski klubovi. Hvala :)
 
Možda i po Poljskama ima klubova koji su (pre)dugo čekali na titulu, don't know.
Ona lista gore je iz liga Petica.

Postavljaj, a ja odo' da odremam do Bayerna..
 
Kad smo već kod broja 3, evo jedno "side question" čisto da ubacimo neka neobevazna pitanja koja ne utiču na glavni tok ovog kviza.
Odakle je rečenica "He doesn't know how to use the three seashells!"
Da počistimo sva zaostala pitanja :)

Film Demolition man, glavne uloge Sandra Bulok, Silvester Stalone i Vesli Snajps.
 
Auuu, sad me opalio fles...
Secam se te scene, a onda i ono, Silvester stalno ponavlja psovke, ispred ulaza u WC, da nakupi sto vise papira/kazni kako bi na miru mogao obrisati guzu... :)
 
Djovane Elber. Ili Mateus.
Tumbas se celu utakmicu iza gola drao "DJovaneeeeeeeeee daj mi dreees". Probio mu je glavu s tom galamom.
Ne mogu se setiti jel to Partizan - Bajern 1999., ili Obilic - Bajern 1998. na Partizanovom.
 
Djovane Elber. Ili Mateus.
Tumbas se celu utakmicu iza gola drao "DJovaneeeeeeeeee daj mi dreees". Probio mu je glavu s tom galamom.
Ne mogu se setiti jel to Partizan - Bajern, ili Obilic - Bajern na Partizanovom.
 
Vrh