Šta je novo?

Forumski kviz

Vetrobransko sendvic nekaljeno.
ff.gif


Tacno, cestitam!

 
Gledao sam ovaj klip jedanput pre par meseci, ladno zaboravih da je auto u pitanju.
 
Poznat film iz devedesetih... po cemu je ova glumica poznata, po kojim telesnim atributima? :)
jlee2.png
 
Ne. Cekam @JohnnyLee on mora da ovo zna, posto se razume u filmove, a sliku sam tako postavio da namerno otezam, ne moze da se izgugla, mora na prepoznavanje :)
I da dodam, samo u tom filmu je drugacija nego u real life... prosto je takav tip uloge :)
 
Znaci znas odgovor? Dobro je :) Verujem da cekas da vidis da li ce Johnny znati da odgovori, veliki filmofil... :)
 
Računam da sam pogodio sem ako Noki ne presudi drugačije a do tada jedno takođe filmsko pitanje koje sam možda več i postavljao. Koji glumac se na trenutak pojavljuje u uvodnoj sceni filma Staying Alive a da nije Džon Travolta?
 
Naravno da si pogodio. A film na koji se referišeš :) da li se zove Groznica subotnje večeri?
 
Ne, baš se zove Staying Alive a glumac koji se na kratko pojavljuje je ujedno i reditelj tog filma :)
 

Bravo Igore! Jedino sto se secam od tog filma, Arnold, Seronka, i ta riba s 3 dude. Ta jedna duda je vestacka. Film sam potpuno zaboravio... kompletan scenario.
Medjutim, na internetu sam pronasao da postoji i odredjen broj zena rodjen s tom anomalijom, sto znaci da nije 100% izmisljotina.
 
Vrh