Šta je novo?

Forumski kviz

Noki

Advanced
Učlanjen(a)
15.05.2018.
Poruke
4.246
Pohvaljen
5.830
Ideja je da proverimo znanje forumaša, a pravila su laka 🙂

Postaviš pitanje, sledeći odgovara. Ako tačno odgovori, postavlja novo pitanje. Nema gugla, ili bilo kakvog online pretraživanja, samo vugla... To je na našem moralu, koliko ćemo ispoštovati pravila. Poenta je da odgovoriš ako znaš odgovor.

Evo prvog pitanja.

Ime prve žene koja je kročila na Mesec?
 
Da to je tačan odgovor 🙂🙂 bilo je trik pitanje 🙂

@astrodule Sad ti postavljaš pitanje
 
Izabrao si to pitanje da se sprdas sa zenama 🤣 Alo, zene, dje vam zena na Mesecu?

burn.gif
 
Svako Bekiša, nek posmatra to iz svog ugla 😄

P.S. Kad se jako uželiš žena samo premotaj na ove vikend popodnevne emsije tipa na kauču sa Gocom Tržan, danas oko 16h... i biće ti lakše 😄 Samo 5 minuta treba i pun mozak žena za do sledećeg vikenda...
 
I naravno lucky (or any) guess je ok na ovoj temi.. Bitno je samo da nema pretraživanja...

Pa ću reći Zrenjanin. Znam da NS ima beogradski kej, al ne znam za beogradsko pozorište i trg, al me nešto vuče na ZR 😄

I naravno ako dugo zapne, tipa do sutra niko ne odg, onda daješ hintove da pomogneš 🙂
 
Ne znam, nikad nisam čuo... a smatram sebe ljubiteljem pozorišta.. :unsure:
 
Nije losa ideja, ali pitanja moraju biti takva da se ne moze naci odgovor na google za 3 sekunde.
 
Znao sam odgovor, ali me mrzelo da sastavljam pitanje 🤣
 
Чекамо да мој добри колега са факса потврди одговор, или да испадне још већа фаца, тиме што је користивши правила квиза, направио непремостиву препреку за наставак истог. :vops:

Ноки, као правник, морао си прецизније да поставиш правила. :grand:
 
Е, супер! Екчуали, прича креће у рату - пошто су Германи из ваздуха здробили и Београд и Ковентри. Свашта се тамо зове по Београду, радили су и прилоге по улицама `99, и сви су рекли да им није право. Кад си поменуо Пајтоновце, било је лако ако се зна ова позадина.

Ево и од мене питање, сходно текућем Сајму књига: Која личност има статус божанства у Хакслијевом "Врлом новом свету"?
 
Чекамо да мој добри колега са факса потврди одговор, или да испадне још већа фаца, тиме што је користивши правила квиза, направио непремостиву препреку за наставак истог. :vops:

Ноки, као правник, морао си прецизније да поставиш правила. :grand:

Hehehe... da, ako tog što je postavio pitanje baš dugo nema a neko pouzdano zna odgovor može da da zeleno svetlo za nastavak... al u principu sačekamo onog ko je pitanje postavio barem jedan dan 😉
 
Forda slavimo, orgije pravimo
Malo some, malo seksa
Parimo se bez kompleksa!

Jbt celu pesmicu sam zapamtio! Gde i ne bi... Uživao sam zamišaljući takav svet... LOL 😄😄

Dakle odgovor je Ford.

(Inače ovo pitanje je dokaz da nisam za kvizive poput Najslabije karike, nego milionera jer sam se setio tipa u 45-toj sekundi... volim taj proces kako se lagano prisećam i na kraju celu pesmicu sam i dalje zapamtio, iznenadim sebe)

Soma je inače droga.. al dostupnija i legalna..
 
Nisam hteo danas da odgovaram jer nisam imao pametno pitanje i sad smislih pametno pitanje i Noki odgovorio 😣

Enivej

 
Džaba.. čekaj svoj red sad 😄

Postaviću neko lako pitanje 🙂 al ajde čekam da Panta potvrdi..
 
Vrh