Šta je novo?

Državna stanogradnja - Naselje u Bloku 72 (Dr Ivana Ribara)

Pravite razliku između neprofitnih stanova (koji se otplaćuju 20 godina, učešće 20 %) i socijalnih stanova koje grad daje u najam na 5 godina!
 
Danas sam proshao pored gradilista ,ima radnika ne kao pre ali radi se pomalo sto nije loshe s'ozbirom kolike su vrucine. Ali kad sam se vracao ka centru ulicom Jurija Gagarina ostao sam blago soknut kada sam video zidove na novoj zgradi u Bloku 61 pored pruge odmah(plavicasto sive boje izgradjena pre 1-2god mislim po istom sistemu) - zidovi su na nekim mestima(sa zapadne strane) kao popucali i totalno se deformisala boja na nekoliko mesta. Jel moguce da je toliko los kvalitet gradnje?
Ako neko prolazi tuda cesto nek uslika, do sada nisam video da se maltene na novoj zgradi pojavi tako nesto...
 
Pegasus":3jrvnkm5 je napisao(la):
Danas sam proshao pored gradilista, ima radnika ne kao pre ali radi se pomalo sto nije loshe s'ozbirom kolike su vrucine. Jel moguce da je toliko los kvalitet gradnje?

Verovatno je kolektivni godisnji u pitanju, ne verujem da nema vise para za gradnju! Da kvalitet tih zgrada je ocajan, zato one u Vojvodjanskoj su bar deset puta kvalitetnije gradjenje.
 
Na svim gradilistima u gradu ima manje radnika zbog ovih uzasnih vrucina.Ne znam kako ce se to odraziti na rokove.

Zar te u vojvodjanskoj nije isto pravio interkop?
 
vucko":20d9f96g je napisao(la):
Zar te u vojvodjanskoj nije isto pravio interkop?


Ne znam ko je gradio, ali velika je razlika. Zidovi stanova u Vojvodjanskoj u duplo deblji od onih u naselju dr. Ivan Ribar.
 
La Grange":3qpeva1a je napisao(la):
vucko":3qpeva1a je napisao(la):
Zar te u vojvodjanskoj nije isto pravio interkop?


Ne znam ko je gradio, ali velika je razlika. Zidovi stanova u Vojvodjanskoj u duplo deblji od onih u naselju dr. Ivan Ribar.
ogromna je razlika. ta zgrda u JG je ubedljivo najlosije uradjena. a kad je rec o zgradama u Ivana Ribara one su gradejne Ytong blokovima za razliku od one u Vojvodjanskoj koja je gradjena giter blokovima
 
Mnogo sam se razocarala kada sam videla plocice. :/ Bele...plocice,kao u bolnici! U WC
totalno bele...male...a u kuptilu bele,malo su oplemenili sa dva reda bezkasto-braonkastim plocicama iznad kade. a u kuhinji su te beskasto-braonkaste,male.Ni u snu nisam zamisljala bele plocice... :notok:
 
I spolja zgrade deluju socijalno, pa me to za bele plocice i ne cudi :notok:
 
mimmy":1mp0zu1o je napisao(la):
Mnogo sam se razocarala kada sam videla plocice. :/ Bele...plocice,kao u bolnici! U WC
totalno bele...male...a u kuptilu bele,malo su oplemenili sa dva reda bezkasto-braonkastim plocicama iznad kade. a u kuhinji su te beskasto-braonkaste,male.Ni u snu nisam zamisljala bele plocice... :notok:
o kojim tacno zgradama se radi?
 
cyberserb":a6mibi1r je napisao(la):
mimmy":a6mibi1r je napisao(la):
Mnogo sam se razocarala kada sam videla plocice. :/ Bele...plocice,kao u bolnici! U WC
totalno bele...male...a u kuptilu bele,malo su oplemenili sa dva reda bezkasto-braonkastim plocicama iznad kade. a u kuhinji su te beskasto-braonkaste,male.Ni u snu nisam zamisljala bele plocice... :notok:
o kojim tacno zgradama se radi?
U Dr.Ivrana Ribara...B1.1.
 
U budzetu za ovu godinu,ili najkasnije sledece godine ce produziti Vojvodjansku ulicu u punoj sirini do kraja naselja Dr.Ivana Ribara.
 
Evo jedne iz vazduha, postavio djoledjole na ssc

SAM_1570.jpg
 
bila sam danas do gradilista i iskreno oni zadnjih dva meseca kao da nisu ni radili. da li neko zna iz pouzdanih izvora kada bi ovo cekanje trebalo da se zavrsi
 
Ne rade, tj. odugovlace da bi se poklopilo sa izborima.. To je i bilo za ocekivati. Nece skoro biti a sto se mene tice to je i dobro imam vise vremena da spremim kes za ucesce :)
 
Lela":5wd3kiuc je napisao(la):
Ocekivac,
nisu ovo dezinformacije.
Lepo sam rekla da sam bila na gradilištu i informacije prenela odatle.
Za sada pouzdanih informacija o ceni i nemože da bude, to znamo svi!
Formira se na kraju kad ukalkulišu sve troškove + njihova zarada.
Ovo je procena na osnovu rasta cena stanova predhodno završenih grupa.

Takođe, nisu se svi članovi domaćinstva računali u proceni potrebne kvadrature!
.... itd (da ne dužim) :grand:

Poenta moje poruke je:
Ukoliko je neko po raspodeli dobio veći stan, a ne može da prikupi potrebnih 20% učešća za stan, mi smo radi da se menjamo. Naš je 40m2.
Pitali smo - to može!

Govorim o stanovima koji se rade u ulici Ivana Ribara na Novom Beogradu!

da li neko ima više informacija o tome kako bi mogla da se izvrši zamena stanova?
 
Dobar dan svima!
Zamolio bih nekoga da mi kaze koja zgrada je B1.2
kao i kako da stupim u kontakt sa GG "1000 socijalno neprofitnih stanova"
Pozdrav
 
patrik":3k864ahc je napisao(la):
Dobar dan svima!
Zamolio bih nekoga da mi kaze koja zgrada je B1.2
kao i kako da stupim u kontakt sa GG "1000 socijalno neprofitnih stanova"
Pozdrav
b1.2 je iza crvene zgrade
 
Cenzura, hvala na fotografijama. Iako smo na odmoru, ja svaki dan proveravam da li je neko "okačio" našu zgradu.Zgrada na prvoj fotografiji B.1.1 je nasa ali ne znam na osnovu fotografine je‘l to malter siv ili je siva fasada? Ne mogu iščekati da dodjem Bg da vidim...
 
mimmy":7bzbbm78 je napisao(la):
Cenzura, hvala na fotografijama. Iako smo na odmoru, ja svaki dan proveravam da li je neko "okačio" našu zgradu.Zgrada na prvoj fotografiji B.1.1 je nasa ali ne znam na osnovu fotografine je‘l to malter siv ili je siva fasada? Ne mogu iščekati da dodjem Bg da vidim...


Zgrada levo na prvoj fotografiji dobija zelenu fasadu
 
Vrh