Šta je novo?

Cene nekretnina

Dok mi ovde divanimo, ludnica na Linkedinu... Kaća spremna da bije... @vradovic čuvaj se :)

linkedin.PNG
 
Dok mi ovde divanimo, ludnica na Linkedinu... Kaća spremna da bije... @vradovic čuvaj se :)

Pogledajte prilog 213395
Ko prati zivot i delo Kaće Lazarević ili ako ima vise informacija zasto je Kaća poslednjih meseci ovako raspoložena?
Prisetila se seke i isto nerealnih cena nekretnina kad je trziste stalo da bi se ubrzo nakon toga zatvorilo 60-70+% agencija ili?
Par zanimljivih naslova:


U Kragujevcu povecane cene za 50e po m2. Dousnici mi javljaju 🙂. Lastavice nastavljaju prodaju. 1 stan mesecno. Jos 27 meseci i gotova prva faza
 
Godinama imamo bull i to je dovelo do prezasićenja tržišta agentima. Sad kad je pao obim prometa, bore se za manji ukupan kolač i to dovodi do frustracija.

Kaća vrlo verovatno doživljava ozbiljan pad životnog standarda zadnje dve godine...
 
NIje normalno da jedan te isti stan..tj.suteren ima cenu kod jednih 65k a kod drugih 70k. Pa koju cenu je dao prodavac ?
 
NIje normalno da jedan te isti stan..tj.suteren ima cenu kod jednih 65k a kod drugih 70k. Pa koju cenu je dao prodavac ?
Prodavac je dao u 3-4 agencije na 70k a onda ga je zvala jedna od agencija i krenula da ga obradjuje spustite cenu spustite cenu. On pristane a drugu agenciju ne obavesti i otud ta razlika. Agenciji je uvek u interesu da prodavac sto vise spusti cenu kako bi sto pre prodali.
 
@sutraw

Lastavice skoro svakog radnog dana prodaju po 1 stan?

"Na trećem mestu nalazi se projekat Lastavice u Jurija Gagarina na Novom Beogradu, gde je za tri meseca prodat 71 stan. Prosečna cena bila je 3.230 EUR po kvadratu mada je stan moguće pazariti od 2.600 do 3.900 EUR."

 
Lol, metro stanica, koji beskoristan podatak. Ovo je isto Banovo brdo kao i "Banovo Brdo Residences", al ajde, na brdu više nemaš gde veće projekte da staviš, toliko je načičkano zgradama da uskoro neće imati gde više da se gradi.

VG-MAP-finale.jpg
 
@sutraw

Lastavice skoro svakog radnog dana prodaju po 1 stan?

"Na trećem mestu nalazi se projekat Lastavice u Jurija Gagarina na Novom Beogradu, gde je za tri meseca prodat 71 stan. Prosečna cena bila je 3.230 EUR po kvadratu mada je stan moguće pazariti od 2.600 do 3.900 EUR."


Mislim da je ovo greška. Možda je upisan 71 stan u katastar nakon dolaska do 80% završenosti kad su banke pustile kredite ili šta već. Lastavice su prošle godine na leto imale oko 80-90 slobodnih stanova, a sad imaju 30.
 
Lol, metro stanica, koji beskoristan podatak. Ovo je isto Banovo brdo kao i "Banovo Brdo Residences", al ajde, na brdu više nemaš gde veće projekte da staviš, toliko je načičkano zgradama da uskoro neće imati gde više da se gradi.

Pogledajte prilog 213405
Kako je most na Adi 7 min a posta 10 min ili jos jace kosutnjak 5 min. To jedino ako su prazne ulice.
 

Stranci sve više reklamiraju Bg. Verovatno im se smučila Juropa. Sad kad krene ponovno štampanje - ode nama kvadrat u Mirijevu na 4k (da budem malo odmereniji).

R. I. P. kupci prve nekretnine za život.
 
Ma ovome liku je biznis model da lozi ljude sa zapada kako je bolji zivot u Istocnoj Evropi ili u South East Asia.

Specijal je da stave sliku neke dobre picke, i onda se svi loze kako ce da je*******u nevine manekenke u Srbiji i da zive sa 100 evra mesecno.

Beograd je po cenama vec dostigao neke od zapadnih zemalja, Rusi mi se redovno zale kako je skupo itd...
 
Ma ovome liku je biznis model da lozi ljude sa zapada kako je bolji zivot u Istocnoj Evropi ili u South East Asia.

Specijal je da stave sliku neke dobre picke, i onda se svi loze kako ce da je*******u nevine manekenke u Srbiji i da zive sa 100 evra mesecno.

Beograd je po cenama vec dostigao neke od zapadnih zemalja, Rusi mi se redovno zale kako je skupo itd...
Dokle god uspeva da ih naloži okrene ti se na isto.
Što se tiče cena, nažalost smo nerealno skupi za naš trenutni stadijum razvijenosti. Trenutno boravim u inostranstvu pa sam se iznova uverio u to. Odnos cena kvalitet nam nažalost ne ide baš na ruku.
 
Ne zato sto bi to bila obmana "pristajem na nesto" a svesno znam da nije tako.
Udarice 5k - 100%.

:)

Evo jedan prelep stancic u Mirijevu.
 
Poslednja izmena:
Ne zato sto bi to bila obmana "pristajem na nesto" a svesno znam da nije tako.
Udarice 5k - 100%.

:)
E jesi poštenjačina vradovicu, ništa te svet nije iskvario.
Ja ni mesec dana nisam ovde a već postao džukela. Pričam im da dođu da ulažu u nekretnine kod nas, jer im se objektivno gledano to najviše isplati. Zašto bi ulagali ovde u nešto što sa godinama samo gubi vrednost?
5k ali tek posle metroa...
 
Bas tako. Metro, Expo, kamate 2-3% i to je to.
Pa metroom bi ti trebalo onda do centra koliko? 5 minuta? Što znači da si preblizu i da mora da bude 5k. Moraš minimum pola sata da se udaljiš.
Evo ja sam u gradiću koji je udaljen železnicom 25 minuta do centra grada čija je populacija tačno kao Bg. Ovde mogu kvadrat da nađem za 2k/m2, tamo ništa ispod 5,6k/m2 u delovima kao što je Mirijevo bukvalno.
Znači ja sam trenutno u njihovoj dobro razvijenoj Velikoj Plani? 🤔
 
Poslednja izmena:
Pa metroom bi ti trebalo onda do centra koliko? 5 minuta? Što znači da si preblizu i da mora da bude 5k. Moraš minimum pola sata da se udaljiš.
Evo ja sam u gradiću koji je udaljen železnicom 25 minuta do centra grada čija je populacija tačno kao Bg. Ovde mogu kvadrat da nađem za 2k/m2, tamo ništa ispod 5,6k/m2 u delovima kao što je Mirijevo bukvalno.
Znači ja sam trenutno u njihovoj dobro razvijenoj Velikoj Plani? 🤔
Ha ha ha i ja sam Velika Plana da budemo precizni Markovac. Sad sam bas uporedio milje i km. :).
 
Vrh