Šta je novo?

Bulevar patrijarha Pavla

I kanal BEOGRAD je juče izbacio reportažu:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=87OhNG8eaWY[/youtube]
 
Današnje fotografije:

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-01.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-02.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-03.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-04.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-05.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-06.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-07.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-08.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-09.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-10.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-11.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-12.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-13.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-14.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-15.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-16.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-17.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-18.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-19.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-20.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-21.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-22.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-23.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-24.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-25.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-26.jpg

bulevar-patrijarha-pavla-17nov2021-27.jpg
 
Vidim da je spremaju za mart, odokativno druga polovina.
Ima u martu da nakrckaju sve, svaki dan ce se otvarati nesto.
 
Nema, ja bas vozio sinoc tuda, mrkli mrak celom trasom.
 
Pisao ja Beokomu, možda da još neko pošalje...ovako će tek na proleće da postave.

Послато са Redmi 7 помоћу Тапатока
 
Moгуће да нису повезали расвету на трафо.
 
Ispada da je ta kućica (stara trafo stanica) trenutno najveći problem na deonici.
Je li ono (na Igorovim slikama) postavljena nova trafo stanica, ili je samo privremeno postavljena na to mesto ?
Realno, ako se to završi, nema sumnje da bi ova faza zaista mogla da bude gotova do proleća.
 
Deluje mi da je privremeno postavljena mada ko zna :)
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cwyPkrLxvOQ[/youtube]
Hoće li trojka ponovo krenuti do proleća? Bilo bi krajnje vreme.
 
Ne očekujem da će vraćati trojku pre nego što se završi deonica ka petlji "Hipodrom". Kontaktna mreža je većim delom pokradena i u jako lošem je stanju. Takođe ništa bolja situacija nije ni sa šinama koje su na delovima trase zatrpane šljunkom i zemljom. Uostalom radovi na deonici ka petlji "Hipodrom" bi trebali da krenu nadam se do kraja sledeće godine tako da nema previše prostora ni smisla da se bilo šta privremeno osposobljava.
 
Nisu mi jasni ljudi koji šeruju ovog vlogzilu. Da baciš pogled dal je nešto novo uradjeno, ok, al da lika direktno promovišeš, ne ide mi u glavu... Lik je potpuno neupućen, nepismen i neusmen, a uz sve još i naporan... Kakav završetak trasiranja, kad 2/3 bulevara još ni ljudska noga nije kročila, a kamo li da je istrasirana... Da ne pominjem da je taj njegov "trasirani deo" izgradjen i trasiran pre 90 godina godina!!! Verujem samo Srdjanu Prpi! :lol:
 
Ja sam ga gledao iz sazaljenja kao trudi se covek pa da mu ucinim da ga pogledam, medjutim lik je ocigledno bot koji ima svoju agendu sto bi rekli pa mi vise nije simpatican.
 
Vlogzila samo na mute...sve mozes da zaključiš gledajući snimak i čitajući ovde komentare.

Ja poštujem samo trud da obiđe sva gradilišta i uprlja cipele...kao što poštujem svaku okačenu sliku...bez obzira da li se slažem sa komentarima tog forumaša koji je okačio istu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Osetno su ubrzali radovi, bude i po celih petnaest radnika i dve-tri masine i kamiona, a sto je opet hiljadu puta brze od tempa vidjenog u prve dve godine gradilista. Ovako mozda skrpe nesto cak i do Nove godine, a do izbora definitivno.
 
Све је ово једно велико ништа без везе са мостом.
 
Igor":3j7gd3uo je napisao(la):
Ne očekujem da će vraćati trojku pre nego što se završi deonica ka petlji "Hipodrom". Kontaktna mreža je većim delom pokradena i u jako lošem je stanju. Takođe ništa bolja situacija nije ni sa šinama koje su na delovima trase zatrpane šljunkom i zemljom. Uostalom radovi na deonici ka petlji "Hipodrom" bi trebali da krenu nadam se do kraja sledeće godine tako da nema previše prostora ni smisla da se bilo šta privremeno osposobljava.
Igore, zbog čega očekuješ da radovi počnu tek krajem sledeće godine, ako je tender za izbor izvođača raspisan u avgustu 2021.

https://www.ekapija.com/news/3391532/ra ... a-sa-mosta

Nekako mi je logično da se probije rok kraja radova ali zbog čega bi početak?

Sent from my SM-G986B using Tapatalk
 
Pa napisao sam do kraja sledeće godine a ne krajem sledeće godine.
 
Igor":3oo5dhs4 je napisao(la):
Pa napisao sam do kraja sledeće godine a ne krajem sledeće godine.
Nisam mislio da napadam, samo pitam misleći da imaš neku informaciju više. Sa činjenicom koju sam okačio gore, očekivao bih da radovi počnu možda i pre završetka ove deonice koju rade.

Sent from my SM-G986B using Tapatalk
 
Po budzetu ima da ga rade bar još 3 godine. Najviše 2024

:lool: :lool:

Kod:
0701 07015300 2.30.
Саобраћајница Патријарха Павла
950.725.663
990.000.000
3.960.000.000
 
Хмм кад су беше укинули тројку до Раковице?
 
Моја нека предпоставка - 22. - уклањање пруге од Топчидерске ноћи до гараже Плавог воза, 23. - радови на подземној инфраструктури динамкие као на сад отвореној деоници, 24. - изградња саме саобраћајнице са пратећом расветом, пешачкким и бициклистичким стазама и семафорима.
 
Vrh