Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

McDonald's kod Uba ponovo radovi sa obe strane i pumpa ali teško daće niti ove godine proleće sledeće verovatnije.
IMG_20230902_171323_525.jpg
IMG_20230902_171359_857.jpg
IMG_20230902_171413_386.jpg
IMG_20230902_171438_735.jpg
 
Нисам баш могао да станем и да сликам јер нема неких проширења уз магистралу близу а и био сам на послу па није да сам имао пуно времена.
Углавном то је та будућа бетонска база која је тренутно у фази насипање. Та шума што се види на првој слици је међа између нас и Милићевог Села.
447846f0d5de7543bdc6a993bea7a03f.jpg
52c5052d1e5534baaea62c3cb8303e24.jpg
472011fce5007d69826cd7d9077070cb.jpg
a94c42877adbde24d7d0b408718cefc5.jpg


Послато са SM-A920F помоћу Тапатока
 
За многе људе стварно није да возе по киши, снегу и ноћу! Једноставно не умеју да прилагоде вожњу свом стању, техничкој исправности возила и гума, стању пута, добу дана и метеролошким условима....и ту нема помоћи!
 
За многе људе стварно није да возе по киши, снегу и ноћу! Једноставно не умеју да прилагоде вожњу свом стању, техничкој исправности возила и гума, стању пута, добу дана и метеролошким условима....и ту нема помоћи!
Dva puta me zadesio pljusak na X kada je bila ozbiljna gužva a niko nije hteo da smanji brzinu.
Jednom kod Niša, ali sam se tu isključio na Nais dok nije prošlo. Drugi put ka NS pre Pazove, na delu gde se ne meri brzina. Pljusak a svi su vozili 135. Meni iskreno nije bilo prijatno, jer sam imao zimske gume, a žena je stalno ponavljala da usporim.
Mislim da je u tim uslovima ipak pametnije da voziš koliko i svi drugi.

Prošle godine je bii jak pljusak oko Velike Plane. Policija je vozila po isprekidanoj liniji nekih 80.
To verovatno nije ni po jednom zakonu, ali je bilo vrlo pametno, jer su iza napravili dve kolone.
 
Нисам баш могао да станем и да сликам јер нема неких проширења уз магистралу близу а и био сам на послу па није да сам имао пуно времена.
Углавном то је та будућа бетонска база која је тренутно у фази насипање. Та шума што се види на првој слици је међа између нас и Милићевог Села.
447846f0d5de7543bdc6a993bea7a03f.jpg
52c5052d1e5534baaea62c3cb8303e24.jpg
472011fce5007d69826cd7d9077070cb.jpg
a94c42877adbde24d7d0b408718cefc5.jpg


Послато са SM-A920F помоћу Тапатока
Ovo je baza za deonicu Požega - Duga Poljana?
 
Dva puta me zadesio pljusak na X kada je bila ozbiljna gužva a niko nije hteo da smanji brzinu.
Jednom kod Niša, ali sam se tu isključio na Nais dok nije prošlo. Drugi put ka NS pre Pazove, na delu gde se ne meri brzina. Pljusak a svi su vozili 135. Meni iskreno nije bilo prijatno, jer sam imao zimske gume, a žena je stalno ponavljala da usporim.
Mislim da je u tim uslovima ipak pametnije da voziš koliko i svi drugi.

Prošle godine je bii jak pljusak oko Velike Plane. Policija je vozila po isprekidanoj liniji nekih 80.
To verovatno nije ni po jednom zakonu, ali je bilo vrlo pametno, jer su iza napravili dve kolone.
Bio sam u situaciji da sam pri 120 uleteo u baru u brzoj traci baš kod plane. Pozdravio sam se sa životom jer me voda bukvalno izbacila iz trake.

A vidiš kako budale voze i po magli. Ne vidim one tačke sa strane da izbrojim, a pored proleću 150+. Nikakva razlika između njih i onog što pucao po Mladenovcu.
 
Прекључе на кружном току Златибор човек са Сјеничким таблицама је обрнуо игрицу . Креће си из правца Београда и на изласку за Пријепоље схвати да је врв погрешио и да је требао изаћи ка Златибору и уместо да лепо настави круг и изађе,он стаје сва 4 и у рикверц покушава да се врати. Невера у пуном кружном току, човек је шампион године !
 
@Roske ovo jeste upravo to sto je @brada objasnio. Dakle petlja na kojoj se razdvajaju pravac za CG/glavni pravac/ I buduci pravac za BIH. Trenutno se radi ka bih samo taj izlaz do na magistralu ka Pozegina kome ce biti nazalost jos jedna privremena NS I bojim se opet premala kao sto je bila Preljina.
Sto se tice betonske baze. Ja sam I u onoj prethodnoj reportazi slikao delove koji se nalaze u Lucanima u
postojecoj bb pored ulaza u Munjino brdo. I receno mi je da su delovi baze vec stigli I da treba da se montiraju upravo tu gde se na tvojim fotografijama sredjuje lokacija. Naravno da je planirana da opsluzuje I pocetne km I na jednom I na drugom pravcu.
 
@Roske ovo jeste upravo to sto je @brada objasnio. Dakle petlja na kojoj se razdvajaju pravac za CG/glavni pravac/ I buduci pravac za BIH. Trenutno se radi ka bih samo taj izlaz do na magistralu ka Pozegi. Sto se tice betonske baze. Ja sam I u onoj prethodnoj reportazi slikao delove koji se nalaze u Lucanima u
postojecoj bb pored ulaza u Munjino brdo. I receno mi je da su delovi baze vec stigli I da treba da se montiraju upravo tu gde se na tvojim fotografijama sredjuje lokacija. Naravno da je planirana da opsluzuje I pocetne km I na jednom I na drugom pravcu.
Када @KrCan појасни, свима буде јасно!

Послато са SM-A920F помоћу Тапатока
 
Vrh