Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 266 95,3%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,7%

  • Ukupno glasača
    279
@ Шоми303, @ busspoter
Мртва трка! :wink:
Али бар кад би му ГСП-ови умови тај средњи део браника окренули како треба и вратили оригиналне задње штопаљке... :bash: :roll:
 
Neka ga ovakog, originalan je i predstavlja GSP bas kakav jeste. Iako imaju masku, oni je okrenu naopacke jer sto da ne :D
 
Juce je Zemun na liniju ADA2 poslao 370,449 i 1372 koji je izgleda ostao u kvaru na okretnici ne Keju.
Evo 370 dok je cekao vreme za polazak i 1372 u pozadini ispred otpravnicke kucice..

3AlpvQq.jpg
 
Nije mi jasno zašto i na novim M-ovima nisu stavili novatronic displeje, ovi ne mogu ni liniju da promene, ni terminus

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Verovatno im se nije uklapalo u kombinaciju ;)
Mnogo su bolji ovi displeji u poredjenju sa novim, ne treba ti daljinsi, a po meni je i lepsi font.. U Zemunu retko koji M da ima daljinski, znam da ima jedan u garazi i da svi rade preko njega. Iskreno sam se zacudio kad sam juce video 3245 na 706 i jos je lepo pisalo na displeju, iako je redovan na 702, dok sam dan pre video 3248 koji radi na 73 a pise mu na displeju 'BLOK 70A'... Verujem da je vozacu bio haos kad vide bus kako skrece ka Bloku 45 a ne ide pravo u 70A..
 
Sta bi, ima li ikakvih informacija o higerima?

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Могли су барем 1 БМЦ да ставе на 21 и 22А а на 29А барем једног је****г Солариса. Цркох јуче у ИкарКРШини на 29А а богами и остали људи у бусу.
 
13 avgust, a ni reči o Higerima za koje je Vesić rekao da će početi da stižu u julu i da će ih većina biti na ulicama do 1. septembra, ako ne stignu do tad ja ne znam šta će Kosmaj da izbaci na ulicu

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Meni je ovo već sumnjivo,niko ništa ne progovara,čak ni da pokušaju da opravdaju zašto prvi autobusi već nisu stigli.
Kod kineza na sajtu naravno nema ništa,nigde ni jednog slovca ni najmanje sličice,ko da nije u pitanju 170 autobusa nego džak jabuka. :?
 
Можда су Румуни блокирали барже на Дунаву? :D
Мислим да се чека јесењи ред вожње па да ће у новембру да исеку све старе аутобусе без климе.
 
Koliko sam ja imao informaciju, pravio se spisak vozaca iz Kosmaja koji treba da odu u Luku Bar po prvi lot od 30 autobusa...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
predrag1978":3n6a3qjk je napisao(la):
Koliko sam ja imao informaciju, pravio se spisak vozaca iz Kosmaja koji treba da odu u Luku Bar po prvi lot od 30 autobusa...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
Hvala na informaciji, konačno nešto da čujem o dolasku novih buseva

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Hm,Bar,genijalno kao i uvek. Treba da se lomataju po Crnoj Gori i magistrali do Čačka. Ne bi se niko normalan setio da su ih istovarili u Rijeci ili Kopru pa da ih dovezu autoputem ko gospoda. Ne daj Bože da ih stave na voz recimo,to je već nauka.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=648317#p648317:35yt2uxy je napisao(la):
Vinča307 » Uto Avg 13, 2019 5:47 pm[/url]":35yt2uxy]
predrag1978":35yt2uxy je napisao(la):
Koliko sam ja imao informaciju, pravio se spisak vozaca iz Kosmaja koji treba da odu u Luku Bar po prvi lot od 30 autobusa...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
Hvala na informaciji, konačno nešto da čujem o dolasku novih buseva

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
Ne nasedajte, za******* mog drugara. I to veoma uspela.
 
Malopre baš pričam sa kolegom. Prvi kontigenti Higera se mogu očekivati tokom druge polovine septembra, a svi bi na ulicama trebali biti do kraja oktobra. Videćemo kako će na kraju biti, a inače, treba da stignu brodom, a u koju luku, nadam se da ću uskoro imati neki nagoveštaj.
 
Зато је Весић и најавио да ће од 1. новембра сви аутобуси имати климе.
 
Hvala Bogu tad će biti potrebna.. Imaće je svi, neki kao ukras u nekima ce mozda raditi.. Verovatno hoće da kaže da će biti rashodovan veliki broj buseva bez klime ali stvarno ne znam sta će njih zameniti, pogotovo što je veliki broj njih zglobni a menjaju ih solo...
 
Opa znači biće opet 2,10,18 i 20 u saobraćaju od 1 septembra

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Nesto se prica da ce kosmaju da ide 120 komada. Jel zna neko o tome nesto?
 
Pa to je kao neki plan, videcemo sta ce od toga biti. Ali onda Kosmaj daje svoje M-ove u Zemun a Karaburmi ide ostatak Higera, a nbgd je dobio sve BMC.. U celoj prici svi su sem Zemuna dobili novo..
 
Verovatno će dobiti i zglobove sa Karaburme

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Ne bi trebalo da šalju zglobove sa Karaburme u Zemun kako trenutno stvari stoje. 54 Higera, ako se ostane pri tom broju, trebaju ići na potez 100. Ono što pretekne preko potrebnog broja, verovatno još i na linije 43 i 96. Karaburmi su daleko više potrebni zglobni autobusi u odnosu na solo. Ne znam kako je na 101-ici, ali mogu da pretpostavim da nikako nije za solo, jer se u Padinskoj skeli preseda i na druge linije. 43-jka je skoro uvek puna kako mogu da vidim u Bulevaru despota Stefana, a ne može se reći ni da je 96 za solo vozila.
 
Vrh