Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 267 95,4%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,6%

  • Ukupno glasača
    280
Na stanici Jajinci /Dom zdravlja/ u smeru B pokvario se 759 na liniji 405. Na istom mestu na istoj liniji je 10.5. penzionisan 257.
 
Beograđanin":3ducrb5e je napisao(la):
Na stanici Jajinci /Dom zdravlja/ u smeru B pokvario se 759 na liniji 405. Na istom mestu na istoj liniji je 10.5. penzionisan 257.
Što su ta dva fapa rashodovana. Bili su odlična zamena na 307 kad su dolazili

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
759 je IK103. 257 je bio odličan posle remonta, vozio sam se njime 2016. na liniji 405. Za razliku od IK103F imao je tiši motor, a menjač mu je cimao. Propao je za manje od 3 godine. Otpisan je posle što se 10. 5. pokvario u Jajincima i čekao servis do 22h.
 
Šta drugo očekivati od raspale N serije. Da je sreće da sve solo rashoduju da ih ne gledam više u Kosmaju. U 276 je radila odlično klima, ali se često kvario zbog klime, pa su odlučili da uključe grejanje iz klime i u njemu ima 50 stepeni, juče mi je bilo muka u njemu i morao sam da izađem kod Mlina i da uđem u neki drugi bus, kad ono opet N serija gb 215 i u njemu isto pakao, samo na svu sreću nije radilo i grejanje

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Treba i većinu mečki iz 2003 i #188 iz 2005

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Sinoć sam se vozio , čini mi se sa GB 1379. Radi na liniji 40. U pitanju je zglobni autobus. Ono je užas od autobusa. Sedišta su jedino šrto je OK. Ušao kod gradske bolnice , i seo na zadnji deo. Posle samo jedne stanice sam prešao u prednji deo , jer mi je pripala muka od smrada. Miris je bio kao da se neko ispovraćao u kombinaciji sa mirisom neokupanih putnika. Ništa bolje nije bilo ni u prednjem delu. Jedva sam izdržao , jer pored pomenutog , vozač mu ga dao po gasu , pa se autobus trese , pogađa sve moguće i nemoguće rupe , pa još i poskakuje... A na sve to , videh lika koji opušteno sedi u zadnjem delu autobusa i jede sendvič.

Pogledajte prilog 1

 
Ima problema sa diferencijalom on, užasno škripi ali ga Zemun nikako ne sređuje. Njemu je prikolica haos, podolit na stepenicama nema, nije jedno vreme imao ni predzadnji red sedišta ali vidim da su mu ih vratili...
 
Sta je tu cudno? To je uobicajeno da se radi kada su vrucine, a vrata ne moze da otvori..
 
Zar ne bi trebalo u tom slučaju i da se oseti i neki miris izduvnih gasova (benzina)?
 
Izduvni gasovi dizela i to evro. Nema benzina u autobusima u ovom delu sveta.
Malo njuškaj i osetićeš razliku između common rail dizela i benzinca.
 
Autobus je ocajan sto smrdi od nekog putnika,sto neko jede u njemu sendvic,sto majstor gadja rupe. Xaxaxaxa. Sole car :)))) Okej za diferencijal i podolit sto kaze busspoter,ali prvi put cujem da neko daje kriterijume autobusu po putnicima i vozacu
 
Bio bi odličan za novinara , pošto ga izvuče iz konteksta i prikaza potpuno suprotno od onoga što sam ja rekao. :) Možda tebi ne smeta da jedeš sendvič ili nešto drugo čak i da si na deponiji , kao što mnogima ne smeta da pijuckaju piće u baštici kafića dok par metara od njih non stop prolatze kola , ali meni , a i još nekima , to smeta i baš i nismo pri apetitu tada. Ovo moje za sendvič je bilo izražavanje čuđenja kako je u stanju da jede pored onakvog mirisa. Što se tiče samog mirisa , ja sam opisao na šta podseća , a Ripanjac je objasnio zašto bi to moglo da bude tako. Treće , ako je autobus u očajnom stanju , a vozač ga pri tom i ne štedi , onda je potpuno normalno da ću svaku rupu preko koje pređe da osetim , dok vozač koji normalno vozi , čak i kada vozi loše vozilo , to se ne oseti toliko.
 
и опет нису сви упалили. на 3041 (линија 17) је била искључена клима, чак сам и пријавио Беокому око 17:30
 
Zapalio se 3097 u Jerkoviću

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Vrh