Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 266 95,3%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,7%

  • Ukupno glasača
    279
Pise da je juce bio poslednji dan za dostavu ponuda. Nesto mi mirise na MAN?
 
Iveco Irisbus - 54.006.196
Solaris - 57.562.954
MAN - 60.409.895
Volvo - 62.994.231
Pa evo od ovoga što ovde piše

Irisbus po onom iz novog sada, to mi uopšte ne deluje kao gradski autobus, pre mi deluje na neki kamion..
Solaris je ok, samo ne znamo kvalitet kakav je ?
Man nema šta da se kaže
Volvo najskuplji a ništa kvalitetniji od MANa
 
Bas mi je zao sto Mercedes nije dao nijednu ponudu, malo sam razocaran.... Od ovih ponuda, u obzir dolaze samo Solaris i MAN, po mom misljenju. Jel se zna mozda koji su modeli? Ja bih ovo voleo da vidim u gradu.
6079.jpg
 
nadam se da će da izaberu ikarbus.


i nadam se da neće biti nemci makar se vozili u indijskim autobusima.
 
Ја сам за "Солариса". "Иришбус" је одвратан, а "МАН" и "Волво" нису ништа бољи..
Пре свега сам за Икарбус, да не помислите другачије ;)
 
Ма да, боље да узмемо аутобусе за које нико никада није чуо, само да није Икарбус..
 
Колико приметих, ни један од аутобуса из понуде "Ашок Лејленда" нема троја врата, тако да им шансе можда нису ни теоријске?
 
Ovi Indijci u ponuđenim proizvodima na svom sajtu nemaju niskopodni zglobni autobus!? Ko zna šta su oni ponudili na tenderu. Inače, prema vestima o prošlogodišnjoj kupovini "Ikarbusovih" vozila (http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/284502 ... od-proleca) ispada da je njihov bus upola jeftiniji od ostalih ponuda na tenderu - košta "samo" 160.000 EUR. Zašto, kog vraga, nisu naveli cenu u tenderskoj ponudi!?
 
Spala knjiga na dva slova. Man ili volvo. Samo da bude "zapad"! Ako ne bude nijedan od ovih proizvodjaca ritualno cu spaliti svoju busplus karticu i od mene gsp nece vise dobiti ni dinara dokle god postoje. :laugh:
 
angry bird":i4fbgmm6 je napisao(la):
Spala knjiga na dva slova. Man ili volvo. Samo da bude "zapad"! Ako ne bude nijedan od ovih proizvodjaca ritualno cu spaliti svoju busplus karticu i od mene gsp nece vise dobiti ni dinara dokle god postoje. :laugh:

Zamisli dođu nam indijci. :mrgreen:
 
Bivis":1vkjrx0f je napisao(la):
angry bird":1vkjrx0f je napisao(la):
Spala knjiga na dva slova. Man ili volvo. Samo da bude "zapad"! Ako ne bude nijedan od ovih proizvodjaca ritualno cu spaliti svoju busplus karticu i od mene gsp nece vise dobiti ni dinara dokle god postoje. :laugh:

Zamisli dođu nam indijci. :mrgreen:

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story ... ndije.html

Ово не значи да сам за то да узму Лејланда, али ми се не свиђа потцењивачки став према Индији.
 
Koji 'zas. Ma da mi otkazemo sve ovo i uzmemo 180 FAP-ova 559.4! :D Da i FAP vaskrsne!
 
Johnest_Hon":148oqpq7 je napisao(la):
Koji 'zas. Ma da mi otkazemo sve ovo i uzmemo 180 FAP-ova 559.4! :D Da i FAP vaskrsne!

јес' вала. шта ће нама инострани контејнери када имамо домаће :) са иностраним деловима :)

Somi303":148oqpq7 je napisao(la):
Јел се узима 180 зглобних или соло?

иде се комбиновано. не знам само који је однос
 
mislim da valjda 280 zglobnih 120 solo, takva priča je bila nekakva :D

Da li bi ikarbus uspeo toliki količinski da napravi autobuse.. Ne naravno nego bi nešto sklepao na brzaka pa bi se to raspalo na putu do garaže..

Moj glas ide MAN-u
 
Vrh