Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 257 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,8%

  • Ukupno glasača
    270
Ma to su gluposti. Kakav istek radnog vremena. Ako je i bilo produženo zbog zastoja, ono je uvek vidljivo na otpravničkim raportima, a teško da je u trećoj smeni baš toliko produženje imao, a da se do tad nije uklopio. Bilo bi mu svakako plaćeno, a nikako ne sme da uradi to što je uradio, ako je to uopšte i istina. Prvi put čujem za tako nešto. Svakako će biti sanckionisan, ako je prijavljen, i ako je to istina, mislim ako je prijava osnovana. Na društvenim mrežama ima svega, pa sve treba uzeti i sa rezervom.
 
Govedu koji mi je upravo kod Arene na 70 zatvorio vrata na 2 metra i onako kezeći nastavio da vozi želim da ga Strela izrabljuje do kraja života.
Кад си већ код Арене,колико сам пута само проклео 74,чуди ме да није већ укинита😂.Колико пута ми само оду на надвожњаку на аутопуту мали милион број пута или ми не отворе врата,а кренем на време.Међу најгорим линијама дефинитивно и надам се да ће бити бар мало боље кад 74 преузме ГСП.
 
Чуо сам и ја једно 20 верзија није ми добро више. Али битно је да све што возач каже 100% тачно.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Govedu koji mi je upravo kod Arene na 70 zatvorio vrata na 2 metra i onako kezeći nastavio da vozi želim da ga Strela izrabljuje do kraja života.
Takodje hvala ovom da ne kazem sta..... sto je isao preko najvećih rupa u Antifasisticke Borbe sa 60 na sat kasnije se higer skroz nagnuo na desnu stranu samo sto se nije prevrnuo na kružnom,nije hteo da se ispravi,a posle se samo ugasio skroz,i kasnijenas izbacio i tako jedva otisao do pogona Dorćol.Naravno sledeći ne bih cekao pola sata i više,vec 17 pa 74
 

Prilozi

  • 20240629_211142.jpg
    20240629_211142.jpg
    83,3 KB · Pregleda: 68
SDT Group kao nosilac posla pobedio na tenderu za 7 vozila za prevoz invalida, 3 midibusa i 10 kombija. Uz SDT u zajedničkoj ponudi učestvuju čačasnki Rayan, Buses and coaches (generalni uvoznik Otokara za Srbiju) i Otokar kao fabrika.
Dolaze sledeća vozila.
7 vozila za prevoz invalida: Mercedes Sprinter
3 midibusa: Otokar Navigo Mega
10 kombi vozila: Mercedes Sprinter
 
Ne nađoh gde je spominjano da se ne spuštaju rampe za kolica u vozilima, pa pišem ovde, nadovezujući se na tu priču. Večeras sam se vraćao sa BMC na liniji 18 i video da piše na displeju kod vozača (gornji desni ćošak) da ne radi rampa za invalide.​
 
Vrh