Šta je novo?

Air Serbia

Nemački ministar ima vladin avion, samo kažem.
Тако је. Приде, немачки министар ако хоће да иде у Врховни суд своје државе мора да седне у воз и иде у Карлсруе, тако да је немачком министру нормално да није све у Берлину. Берлин није Париз.
 
Nije ni nešto na šta bi trebali drugi da se ugledaju, pogotovo kada je u pitanju saobraćaj ili konkretno vezano za temu, aviosabraćaj.
 
Nismo se možda razumeli. Mislio sam da Berlin nije nešto na šta bi drugi trebali da se ugledaju. Sramotno je loše povezan za prestonicu najjače evropske ekonomije.
 
Malo je gradova koji imaju 100+ destinacija do kojih moze da se leti direktno, a Beograd ce u tom klubu biti verovatno na leto, ili ono tamo, uglavnom zahvaljujuci ErSrbiji. Naravno, nije u pitanju prestiž, već povezanost sa svetom, koja je preduslov za razvoj. Svaki dinar potrošen na takvu državnu kompaniju je za sevap, a evo ove godine su opet u zelenom izgleda.

Berlin nije dobar primer, iz istorijskih i političkih razloga, verovatno i geografskih.
 
1667554455449.jpg
 
Dva puta iz Budimpeste leteo (Wizz i Ryan air), a ove godine idem iz Zagreba (Ryan air). 20.500 jeste razumna cifra za toliki let, ali mi je nekako razlika u ceni ipak prevelika da bih Air Serbiu uzeo u obzir
 
Koliko si plaćao iz Budimpešte i Zagreba? Sem ako nisu one akcije po 10-20eur mislim da se ne isplati klackati se do drugih gradova.
 
Koliko si plaćao iz Budimpešte i Zagreba? Sem ako nisu one akcije po 10-20eur mislim da se ne isplati klackati se do drugih gradova.
U mlađim danima me je koštalo podosta novca i živaca, dok nisam shvatio jednostavnu mudrost: Beograd-Budimpešta-London (spavanje na aerodromu)-bus za grad ne može biti jeftinije od Beograd-London-Beograd.
 
U mlađim danima me je koštalo podosta novca i živaca, dok nisam shvatio jednostavnu mudrost: Beograd-Budimpešta-London (spavanje na aerodromu)-bus za grad ne može biti jeftinije od Beograd-London-Beograd.
Poenta je da vecina ljudi to ne shvati dok ne stavi na papir i te prikrivene troskove. Ali da, izadje u svakom slucaju na isto ili jako slicno kao da letis iz Beograda.
 
Koliko si plaćao iz Budimpešte i Zagreba? Sem ako nisu one akcije po 10-20eur mislim da se ne isplati klackati se do drugih gradova.
Slagacu te sad, ali mislim da je za 40eura ili cak i manje moglo da se nadje...u zavisnosti od datuma, naravno. Ne znam u poslednje vreme kako se krecu cifre, posto se sve poremetilo. Ove godine me je Zg izasao nesto skuplje, posto je bas taj jedan dan kad letim nesto popunjeniji.
 
Vrh