Šta je novo?

Air Serbia

фино изгледа, само нико да нагласи да је у питању public beta верзија, јер се примете неке ситне грешке и багови
 
meni na telefonu lepo izgleda i funkcionalno. pomalo nespecificno. deluje mi kao da je prilagodjemo prikazu na telefonu sto je veliki plus

Tapatalk
 
Izgleda da je tu neka fora sa prihodima Aerodroma NT i da zbog toga ne uvode. Drugu logiku ne vidim.
 
Атина
10923314_10205309848653364_5571454945368230571_n.jpg


Лука са ССЦ-а
 
mislim da je ovo lepa najava za long haul. Grci i sada imaju odlične intra-kontinentalne opcije iz Atine, ok Solun manje više (letos sam na stanici kod IKEA u Solunu koja je blizu SKG, vidjao ljude sa prtljagom na koji je nalepljeno BEG), ali Atina im odličnu pokrivenost kako low costerima tako i legacy. Samo long haul bi dao pun smisao jakoj reklamnoj kampanji u Atini, i zato mislim da se stvari kreću u tom pravcu :)
 
MilisaV":2ykf6l7c je napisao(la):

Да се надовежем на Милисавову слику исте зграде, али снимљено од самог аутобуског стајалишта. Касно поподневни-ноћни снимак, данас у 17:12. Светло у канцеларијама, где се тад још радило.
 
drum1":dyecot9f je napisao(la):
meni na telefonu lepo izgleda i funkcionalno. pomalo nespecificno. deluje mi kao da je prilagodjemo prikazu na telefonu sto je veliki plus

Tapatalk

Offtopic:
Zapravo se radi o standardu za novije web stranice, tj. "responsive design"-u. U zavosnosti od rezulucije prozora u kome pregledas web stranu, odredjene predefinisane sekcije strane se razlicito rasporedjuju horizontalno i vertikalno, pa ces imati prividno razlicite prikaze na mobilnom i na HD TVu.
 
Званична адреса "AirSerbia"-е је Јурија Гагарина 12, 11070 Београд-Нови Београд
На 6. спрату ће још дуже светлети после 17:00. Ради се завршни рачун по "србо-арапској" методологији.
 
од 1. марта прелазе на терминал 1 у Риму. такође, повећава се Тел Авив за још 2 недељна лета
 
JohnnyLee":342o38v3 je napisao(la):
од 1. марта прелазе на терминал 1 у Риму. такође, повећава се Тел Авив за још 2 недељна лета

Je l nesto povolniji kad se slece na T1? Mislim da sam pre par meseci sleteo na T3, nije los terminal, posle sam se setao, moguce da sam bio i na T1 al ne mogu da se setim.
 
Loyola. Шта значи loyola, може ли се то превести на српски језик?
 
Haha Lojola je mesto u Spaniji iz koje je Ignjacije, osnivac jezuita. Ignatius of Loyola na eng.
 
Vrh