Šta je novo?

Air Serbia

Gargoyle":1fxhub51 je napisao(la):
pretpostavljam da u ovu dnevnu đubrad spada i plavuša ministarka? svojim ušima sam čuo kad je ona rekla da se motor zapalio

видео сам после да су спомињали да је и она рекла, али под дневну ђубрад сматрам само "новине"

Nick Slaughter":1fxhub51 je napisao(la):
Хоће ли стићи неки нови авион од најављених 20ак?! :lol:

којих 20ак вицкасти?
 
Ја лично не верујем Ер Србији колико не верујем ни министарки (данас саобраћаја). А њој не верујем.
Једино због чега верујем да се није запалио јер нисам видео слике са твитера да је запаљен..
 
Изгледа да је при полетању авиона улетела птица у мотор. Бар тако кажу они који раде на Аеродрому НТ и блиски техничкој служби одржавања.
На овом форуму "Гаража" о аутомобилизму, постоји тема "Ваздухопловство" http://forum.garaza.rs/viewtopic.php?f= ... start=4830 па се и тамо води мало полемика, а има и неколико чланова који раде и на аеродрому Ер Србији па знају нешто више.

Ово све што је писало по жутим новинама, не вреди ни петопарца, само се тражила сензација и да се пљује по Ер Србији а и Јат техници. Наравно никаквог "мејдеја" и пожара није било.

Слика са истог форума, грчког АТР-а са милион птица:
 
znači ministarka je senzacionalizma radi izašla u medije sa pričom o zapaljenom motoru?
 
Нова линија Ер Србије

Air Serbia: Iz Beograda do Singapura preko Abu Dabija
Air Serbia najavila je proširenje code share partnerstva sa svojim partnerom sa udelom u vlasništvu u Etihad Airways-u, nacionalnoj aviokompaniji Ujedinjenih Arapskih Emirata, ponudom letova između Beograda i Singapura, preko Abu Dabija, čime proširuje svoje prisustvo u Aziji.

Prema sporazumu, Air Serbia je stavila svoj "JU" kod na letove Etihad Airways-a između Abu Dabija i Singapura. Karte mogu da se kupe od danas, 20. januara 2015. godine.
...................
...................
...................
Karte za nove code share letove mogu se kupiti pozivom na broj Kontakt centra Air Serbia-e, 0800 111 528 (besplatni pozivi sa fiksnih i mobilnih telefona u Srbiji), +381 11 311 21 23 za pozive iz inostranstva, putem zvaničnog sajta Air Serbia-e http://www.airserbia.com, u nekoj od filijala Air Serbia-e ili kod ovlašćenih turističkih agencija.

http://www.poslovnojutro.com/details&id=71130
 
ма пусти га. човек нема шта да прича, па само препричава старе ствари
 
JohnnyLee":2r6hznu8 je napisao(la):
Nick Slaughter":2r6hznu8 je napisao(la):
Хоће ли стићи неки нови авион од најављених 20ак?! :lol:

којих 20ак вицкасти?
Па зар нису помпезно најављивали, уз нове тапацирунге и униформе, да емиратски инвеститори купују 20ак нових Ербас авиона, или тако нешто?
Не могу сада баш тачно да се сетим свих речи, ипак је у међувремену требало и Мерцедес да се производи :mrgreen:
 
не. пристигли су сви који су планирани на лизинг, а 10 нових који су купљени стижу од 2018, као што је планирано
 
Nevezano za vucka, cini mi se da ugovor koji je potpisan sa etihadom istice pre 2018 godine?
 
не, тачно 2018 (на пет година од 2013). можда наставе и после, све зависи од политике, али и пословања Ер Србије
 
2015-02-04-091607.jpg
 
^ Nisam video dok sam bio ulogovan sa tableta, sada sa kompa i velikog ekrana vidim. Na kojoj je to zgradi? Ne prepoznajem. :?:
 
^ Izvini što sam dosadan sa istim pitanjem, da li je to pored zgrade u kojoj je Delez? Toliko puta sam prolazio tuda, a ovu zgradu od stakla nisam video. :|
 
jeste to je ta zgrada. sad je to poslovni prostor air srbije.
zgrada je bila namenje za elektromrežu srbije. ali to nije prošlo zbog pritiska javnosti. ali druga državna firma se uselila u taj prostor. očigledno da gazda ima vezu u državnoj upravi.


elem šešelj o air srbiji.


http://www.youtube.com/watch?v=In_0ZnDF2II
 
Slušam Šekija i deluje mi sve uverljivo, jer se poklapa i s anekim insajderskim info koje znam, ali onda kao grom iz vedra neba - SLOTOVI, i još spominje LHR gde JU ima pristup Terminalu 4 koji i nije toliko opterećen jer ga koriste samo nesvrstane kompanije.
Ne verujem ni za ove priče o gubitku u četvrtom kvartalu.
 
koliki kredit je potreban za te nove avione i ko će to da plati, s obzirom na fin. rezultat AS?
 
Vrh