Šta je novo?

Дисплеји на возилима градског превоза

Zanimljivo da sam danas prvi put video da na 85 pise "Naselje Belville"
 
Ja video minibus 24 u Borskoj. Baš ulazio u okretnicu na Miljakovcu, dok sam prolazio sa 59.
 
Samo jos da poprave i na 3492 koji je jedini na 612, bas nema smisla da pise gore gsp a da nema ni papira...
 
Kada će se i u Beogradu napokon pojaviti beli displeji na novim vozilima?
Pretpostavljam da su displeji na našim autobusima većinom proizvodeni u Novatronicu. Da li je problem što oni ne nude bele displeje ili što naši prevoznici nisu u toku?
 
Kada će se i u Beogradu napokon pojaviti beli displeji na novim vozilima?
Pretpostavljam da su displeji na našim autobusima većinom proizvodeni u Novatronicu. Da li je problem što oni ne nude bele displeje ili što naši prevoznici nisu u toku?
Može da se na Novatronicu podesi bela boja. Video sam u Novom Sadu. E sad zavisi da li privatnici/GSP žele bele displeje i da li mogu da se podese na ostalim displejima. Meni se iskreno ne sviđaju beli displeji.
 
Kada će se i u Beogradu napokon pojaviti beli displeji na novim vozilima?
Pretpostavljam da su displeji na našim autobusima većinom proizvodeni u Novatronicu. Da li je problem što oni ne nude bele displeje ili što naši prevoznici nisu u toku?

Nastupaš sa tim pitanjem kao da apsolutno svi koriste bele led displeje. Meni se i sviđaju, al što baš moraju biti beli? Tradicionalno su beli u Londonu i Berlinu na primer. Koriste ih i drugi naravno, al sumnjam da su u većini. Više treba da težimo da budu svi ispravni, da ih sva vozila imaju, da budu uniformisani veličinom panela, položajem, i na kraju tipom fonta. A dal će biti prikaz ovakav kakav imamo danas, ili pak belog led osvetljenja manje bitno. Opet, nemam ništa protiv ni "belih" displeja.
 
Neka vozila poput #3210 godinama nemaju ispravan displej.
Ponekad ga uključe samo da piše GSP i to je to.

Sad vidim od pre neki dan još jedna mečka #3214, redovna na 308. , krenuo sa papirima.
 
P45908 ima displej 532 Banovo brdo - Rušenje /oslobođenje/ 🤣🤣.
 
Sve ok papir je tu samo na jednom mjestu
20230704_144655.jpg
 
Vrh