Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

Zato sto je dispeceru posao neyto drugo, a ne obracanje javnosti i komunikacija sa medijima.
Ali PR sluzbe i slicni koji spadaju u onih XYZ prekobrojnih rade pre podne, a vec su oko 13.30 zbrisali kuci, sa izgovorom - vidis koji je kijamet.
 
PR firme ne ume da sastavi ni 2 recenice, poznata po saopstenjima koja se kose sa razumom, kao sto je krivica vozaca zbog otpadanja tocka, putnici su krivi sto su vozila ovakve, jer ne placaju karte i slicne. Sve je to gomila pijavica, i mogunreci da je stf u pravu sa svojom tvrdnjom o 'jamama'...
 
Zbog vanrednih radova na delu raskrsnice ulica Aleksandra Dubčeka i 22. Oktobra u Zemunu otežan je saobraćaj u ovom delu grada. Zbog navedenog moguća su kašnjenja na linijama broj: 15, 17, 45, 81, 81L, 82, 85. Linija broj 88 trenutno saobraća delimično izmenjenom trasom preko ulice Džona Kenedija i dalje redovnom trasom.

izvor: busevi.com
 
I linije 17, 45, 73, 82, 610,611saobracaju izmenjenom trasom, imaju informacije na stranici GSP Beograd,a i o stajalistima koja su ukinuta privremeno.
 
Idiootizmu i javašluku ovih iz DJP nema kraja. Kome da prijavim teror ove službe? Imamo li mi sa Miljakovca 3 pravo na refundaciju mesečnih BusPlus kartica?
 
Prosetaj do njih zali se bilo je u bicu da necete imati prevoz do zavrsetka radova
 
Zbog kamenovanja Solarisa sa linije 17, doslo je do manjeg zastoja u Ul. Cara Dusana u Zemunu, guzvanjac je trajao dok nije zavrsen uvidjaj i dok vozilo nije produzilo za garazu... Staklo je naravno ostalo po putu.
 
Da mi je znati sta sta je tim ljudima u glavama sto gadjaju vozila
 
Samo covek bez duse moze kamenovati bus pogotovu Solaris koje je sjajno vozilo
 
Nije to bez duse...
To je uradio neko bez mozga. Nazalost, sve je vise tskvih, pa su i incidenti ovakve vrste sve cesci
 
Trenutno je na Banjici haos , na potezu od Dragiša Mišović do TC "Banjica". Linije 40 i 41 u oba smera idu karavanski. U Neznanog junaka se radi zamena cevovoda , a šta je uzrok zastoja odatle pa dalje ka Banjici , nije mi poznato. Na potezu od Trošarine do Borske , u oba smera je haos , čeka se i po dva puta da se upali zeleno da bi moglo da se prođe dalje.
 
Kneza Miloša je zatvorena za saobraćaj. Tolebusi stoje kod Rudoig , milicija ne da da se ide dalje.
 
Raskopana je Savska, valjda danas, na kišu koja uvek izaziva haos i petak koji je ubitačan dan, zamislite katastrofu na ulicama...
Evo par sa lica mesta



Vrhunac idiotizma, čekamo bus na autobuskoj stanici i baja sa 78 namotava na šine i otvara tamo vrata, kreću ljudi preko dve trake i ograde na preskaču i on zatvara i po gasu, čisto da se još malo popiša po "sirotinji"... Kašnjenje na 83 je bilo po 50minuta, a mnogi su sa Basa i Žel išli i na Venac, pa je tamo tek nastao opšti haos, nisam mogao da uđem ni u zglobnu 704ku, ni u 707cu, tek u drugoj rundi sam uspeo, dok se u sred špica na 706 pojave 2 solo vozila GSPova, čisto da još malo zakuvaju atmosferu, katastrofa...
 
U karadjordjevoj mjenjaju asfalt pa ih kisa prekinula
A za ovog sa 78 sta nezna trasu ili se pravi pametan
 
becks89":2is2yzd9 je napisao(la):
Vrhunac idiotizma, čekamo bus na autobuskoj stanici i baja sa 78 namotava na šine i otvara tamo vrata, kreću ljudi preko dve trake i ograde na preskaču i on zatvara i po gasu, čisto da se još malo popiša po "sirotinji"...

Vidi ti ovo , neki novi momenti. Nisam znao da si prešao na "našu" stranu.
 
direktor":12fml5dg je napisao(la):
U karadjordjevoj mjenjaju asfalt pa ih kisa prekinula
Nije li asfalt bas tu menjan pre nekoliko godina? O.o Bila je i rekonstrukcija šina. A u prethodnoj punoj rekonstrukciji ukinuto ostrvce za trem stanicu u Karađorđevoj između mosta (autobuske) i ž-stanice.
 
@Solecar,
Nisam prešao ni na čiju stranu, kad nešto ne valja prvi to kažem, ovo je idiotizam i kao takvog ga i definišem. Kao što već rekoh nekome, brini o svom životu i svojim stavovima, a ne o mojim, biće ti lepši život, poz ;)

@Owim,
Mogu da ga menjaju koliko hoće kad to rade ovako, skineš površinski sloj i staviš novi, tu prođe dnevno ko zna koliko teretnjaka, vibracije od tramvaja i to se raspadne za 6 meseci...
 
I ti brini o svojim stavovima , a ne o mojim , da me ubeđuješ da nešto nije bilo onako kako sam ja rekao , ili da se uopšte nije desilo. Ne trebaju nam ovde , barem meni , ministri iz vlade.
 
Sudar dva autobusa na Zelenom vencu, nema povređenih

M. V. - N. K. | 07. 04. 2015. - 13:22h izmena vesti 14:25h | Foto: M. Vlačić | Komentara: 0
Autobusi gradskog prevoznika na linijama 75 i 706 sudarili su se oko 13.10 sati na Zelenom vencu, ali povređenih, srećom, nema.

595932_sudar-autobusa-1-foto-mara-vlacic_f.jpg


595933_sudar-autobusa-2-foto-mara-vlacic_f.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/548892 ... ovredjenih


PUTNICI NA TOŠINOM BUNARU LJUTI Nema autobusa, ali ni obaveštenja da su preusmereni

M.N. | 07. 04. 2015. - 12:55h | Komentara: 0
Putnike koji čekaju prevoz na stanci Tošin bunar sačekalo je jutros neprijatno iznenađenje, jer linije gradskog prevoza tuda ne saobraćaju, a o tome ne postoji nikakvo obaveštenje na stanici.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/548872 ... reusmereni
 
A kad je to bilo obaveštenja o izmeni trase? Danima se ljudima objašnjavalo da linije 59,42,78 ne idu pored VMA i kuda i kako mogu sada da dođu do željene destinacije. Sramota...
 
Možete slobodno da očekujete haos na linijama koje idu preko Autokomande , obzirom da je od danas zatvorena još po jedna traka , tako da će u narednih mesec dana u funkciji biti samo po jedna traka u svakom smeru.
 
Vrh