Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

Jeste, to su lokali u prvoj fazi tako su mi potvrdili iz Vrtova.

Teretana jedino ako bude bila u drugoj fazi mada opet pored zgrade je Ahilej (kod Ilijeva u zgradi). Nisam nesto siguran za market, pored zgrade je lidl a preko puta je Maxi tako da nisam siguran da ce neko tu otvoriti nesto.
 
Kad sam se pre godinu dana interesovao za stan, nudili su mi neko prizemlje (druga faza). Da li to znaci da u zgradi iz druge faze nema lokala?
 
Kad sam se pre godinu dana interesovao za stan, nudili su mi neko prizemlje (druga faza). Da li to znaci da u zgradi iz druge faze nema lokala?
Ima sa jedne strane one koja gleda ka Avali. Zvanično je to suteren jer je sa kontra strane u zemlji dok sa niže strane gleda ka trećoj fazi. Stanovi koji su prizemlje su iznad tih lokala
 
Prošao sam danas oko 12h pored Vrtova. Deluje da će biti dobro.
Da li su uvek onakve gužve i promet saobraćaja od Mc do pumpe, postoji li ideja da se urade kružni tokovi i proširi ulica KV?!
 
Sad kada je prva useljena, evo jedne iz druge faze od pre sat vremena. Dok je stignu utisci nakon useljenja 😃
IMG_9975.jpeg
 
Javite utiske posle par dana, dal je bilo nekih problema/propusta.
Izbrojao preko 30 propusta, neki od vecih vidljive pukotine u zidovima, ispucali zidovi, cak ispucala keramika, na mnogim mestima veliki zazori izmedju lamela parketa, nedostaje silikoniranje lajsni parketa skoro u svim sobama, ogrebani ramovi prozora, ogrebana stakla, ogrebana balkonska vrata, ostecena guma za dihtovanje na prozorima, u nekim sobama nedostaje distancer za vrata i na istim vec se vide ostecenje zida, u nekim roletna nece da se spuste dok ih rukom prethodno ne povucete !, na nekim vratima je potrebno silikoniranje pervajza vrata , uocljiva rdja sifona u lavabou ? Elektriku u svim prostorijama nisam ni stigao da proverim jer nisu svugde postavljene sijalice, nadam se da to radi kako treba ... dosta toga je za reklamaciju i popravku
 
Poslednja izmena:
Izbrojao preko 30 propusta, neki od vecih vidljive pukotine u zidovima, ispucali zidovi, cak ispucala keramika, na mnogim mestima veliki zazori izmedju lamela parketa, nedostaje silikoniranje lajsni parketa skoro u svim sobama, ogrebani ramovi prozora, ogrebana stakla, ogrebana balkonska vrata, ostecena guma za dihtovanje na prozorima, u nekim sobama nedostaje distancer za vrata i na istim vec se vide ostecenje zida, u nekim roletna nece da se spuste dok ih rukom prethodno ne povucete !, na nekim vratima je potrebno silikoniranje pervajza vrata , uocljiva rdja sifona u lavabou ? Elektriku u svim prostorijama nisam ni stigao da proverim jer nisu svugde postavljene sijalice, nadam se da to radi kako treba ... dosta toga je za reklamaciju i popravku
Mi smo stanom i zgradom jako zodovoljni. Imamo reklamaciju na parket ali nista nerešivo. Prozori, vrata silikoniranje, keramika... Sve je dobro
 
Otvorio jedan covek Tutto Capsule, pored ulaza 51, kapsule za aparate za kafu i aparati. On je isto pomenuo apoteku, igranoicu/kafic i DM.

Jel bio neko na krovu? Jel dostupno?

Mi nismo nasli nista spec za reklamaciju.
 
Prošao sam danas oko 12h pored Vrtova. Deluje da će biti dobro.
Da li su uvek onakve gužve i promet saobraćaja od Mc do pumpe, postoji li ideja da se urade kružni tokovi i proširi ulica KV?!
Ima plan da se prosiri, ja to iskreno ne mogu da zamislim kako ce je siriti ali ima, neko je kacio ovde a imas I da nadjes na netu, ne znam gde se ti urbanisticki planovi kace, evo ti jedan link odavde. Plan pokazuje KV i ove nove ulice koje idu oko novogradnje

Edit: mora malo sa kopas po toj temi jer sam linkovao od 2022 a ima od tad update-a
 
Pritom, Silva i Buena Vista su deo čitavog niza u ovom kompleksu.
Nekoliko udruženih investitora plus Top Hill-2 objekat su u najavi za početak gradnje od Jula meseca. Ugrubo sam obeležio plačeve gde će se graditi.

Grad nije zainteresovan da pokuša da bar uredi pristupni put između Lidla i Tc Bazar, mi koji živimo ovde (Vidik-2 i Top Hil-1) se i ne nadamo više bilo kakvom asfaltu u narednih par godina.

Pogledajte prilog 190544
Jel poverena informacija da se gradi na zaokrusenim lokacijama na slici, prosto neverovatno da bude toliko zgrada tu i zaklanjaju jedni druge?!
 
Jel poverena informacija da se gradi na zaokrusenim lokacijama na slici, prosto neverovatno da bude toliko zgrada tu i zaklanjaju jedni druge?!
Za zaokruzene ne znam jer ništa nije krenulo. Silva i Vista se uveliko rade ali razmak izmedju zgrada deluje ok
 
Jel poverena informacija da se gradi na zaokrusenim lokacijama na slici, prosto neverovatno da bude toliko zgrada tu i
Jel poverena informacija da se gradi na zaokrusenim lokacijama na slici, prosto neverovatno da bude toliko zgrada tu i zaklanjaju jedni druge?!
Za zaokruzene ne znam jer ništa nije krenulo. Silva i Vista se uveliko rade ali razmak izmedju zgrada deluje ok
Rec vidikovac za ovaj potez izgubio smiso. Cak nijedno igraliste. Previse zgrada na jednom mestu. Zelenila nimalo, sve beton i mali atrijumi za komsije. Nemojte zaboravti da ce se praviti jos jedan veliki kompleks ispod bueno.
 
Ispod Buena Vista ide njihova 2 faza, još jedna takva zgrada.
 
Vrh