Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

Sad da se nadamo da kanalizacija radi Kako treba. I da pocnemo od ponedeljka polako
 
Da li ce biti od ponedeljka? Jel nekome iz lamele 2 stigao ikakav mail? Oni rekose 18tog ali nista vise od toga.....
 
Koliko smo ih razumeli ova dva dana. Danas I sutra proveravaju da li je sve uredu sa kanalizacijom. I Ako Bude od ponedeljka bi trebalo poceti deliti kljuceve
 
Ja mogu da vam kažem šta sam video 😅 asfalt je ostao još jedan sloj na parkingu ispred, završavaju pristup garaži, spremaju ključeve, sredjuju cigle oko ulaza i slično. Ono što sigurno neće završiti je onaj deo nove ulice ka fazi 2 i visti. Tu ima još posla i idalje je sve raskopano.
 
Ja mogu da vam kažem šta sam video 😅 asfalt je ostao još jedan sloj na parkingu ispred, završavaju pristup garaži, spremaju ključeve, sredjuju cigle oko ulaza i slično. Ono što sigurno neće završiti je onaj deo nove ulice ka fazi 2 i visti. Tu ima još posla i idalje je sve raskopano.
To znaci da se polako pripremaju da predaju prvu fazu. Tako Sam razumeo
 
Procaskao sam sa cuvarom pre par nedelja uvece, kaze lik (dobar, ali mozda malo lupa pa uzeti info sa dozom rezerve) da su jako kvalitetno radili u poredjenju sa gradilistima gde je on do sad bio, da je kanalizacija cekala zato sto su hteli da se spoje vamo ka Skojevskom na siru cev pa je tu trebalo "da se pogura" da se dobije dozvola. Ja pojma nemam o tim stvarima, ima vas koji pisete ovde o sirini cevi za kanalizaciju pa reko da podelim.
 
Saobraćajni kolaps kroz Kneza Višeslava svakim danom je sve veći i gori. Znači da se neki kupci u ovom i obližnjim projektima useljavaju i počinju da dele krljavu infrastrukturu sa ostalima. Dobro došli komšije :)
Jok bajo, krece guzva od rakovice ka vidikovcu, na zalost idem tuda svaki dan, dal ce biti gore kasnije kad se mi uselimo moguce, ali sada to jos nije tolko vidljivo
 
Jok bajo, krece guzva od rakovice ka vidikovcu, na zalost idem tuda svaki dan, dal ce biti gore kasnije kad se mi uselimo moguce, ali sada to jos nije tolko vidljivo
Ja sam juče oko 15h krenuo iz zemuna i bio gore za 30 minuta. U kontra smeru oko 16h mi je trebali 15min do uključenja na mosta na Adi i još 15 do Pupinovog mosta. Nije zastoj ali bude tu i tamo gužve najveća je izmedju eko pumpe i meka to je tačno
 
To neko pokusava da spasi pare, na zalost teska situacija. Ako neko preuzme zgradu sigurno nece ispostovati stare cene koje su platili kupci tada, ako je sruse, ko ce dam im vrati.. tuga sta se tada radilo.
Ja mogu da vam kažem šta sam video 😅 asfalt je ostao još jedan sloj na parkingu ispred, završavaju pristup garaži, spremaju ključeve, sredjuju cigle oko ulaza i slično. Ono što sigurno neće završiti je onaj deo nove ulice ka fazi 2 i visti. Tu ima još posla i idalje je sve raskopano.
Duzni su da urede sve oko prve faze. Nece valjda stanarima ispod prozora ostaviti sut, kamenje. Moraju da obezbede i prilaz garaze sa druge strane. Nigde se ne useljavaju a da zgrada ostane ne dovrsena ukljucujici uredjenje.
 
Drustvo zna li se kakav je prilazni izgleda zgradi. I'ma li ko slicica. Mi smo Malo dalje pa ne pratimo redovno. Znacila bih koja info
 
Drustvo zna li se kakav je prilazni izgleda zgradi. I'ma li ko slicica. Mi smo Malo dalje pa ne pratimo redovno. Znacila bih koja info
1000001496.jpg
1000001495.jpg
 
Nemam sliku od danas jer nisam uspeo iz kola, ali sve je asfaltirano i od utorka kreće useljenje. Proverena informacija 😄
 
Ja sam preuzeo kljuceve juce i primopredajni list.Ne planiram jos useljenje.Sad ide prijava boravka,struje itd.
 
Vrh