Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

@MarkoMarko2000 A a u stvari nisi, zivis u lazi . To je kao da ja iz Zarkova kazem zivim na Banovom brdu. Jedno je istina, a drugo sta bismo mi voleli. Ne postoji Cerak u Rakovici, niti ce ikada postojati.
 
@Simao da lazu, ja sam ih na prvi render pitao zasto lazu da je kompleks na Ceraku, a oni su mi misleci da sam laik koji se nikada nije bavio geologijom i geomorfologijom napisali da se kompleks nalazi na istom stenskom masivu kao Cerak i da su to utvrdili geoloskim istrazivanjima. Ja sam im odgovrio da se na istom stenskom masivu dokazano nalaze i Banovo brdo, Zarkovo, Cerak, Skojevsko i Vidikovac, na sta su oni pustili nekog suvlasnika fimre da mi napise par uvreda, kao sta ja s*rem i na tome se zavrsilo.
 
Rakovički vrtovi zvuči skroz ok. Vrtovi Ceraka je kao neko kompleksiranje, nismo Cerak ali ćemo da se foliramo.

Naravno, stanari tu ništa nisu krivi, već investitor koji dovodi kupce u zabludu.
 
tako to ide, nakacis se na infrastrukturu sa maksimalnim kapacitetom a onda eksploatises susedne parcele jer tvoje ne zadovoljavaju potrebe. Dace bog pa ce cerak da se organizuje i da se zatvori za ove pantljicare prekoputa, da postave rampu i aut nema niko ni do vrtica. Salji decu u vrtic u podrumu vrtova "ceraka" (betona vidikovca), u nlb banku ili athletic gym. Moze i u deciju igraonicu. Nek sad oni naprave haos. Ja cu da gledam da za svoje naselje sad obezbedim rampu i kad se vratim sa odmora da konacno organzujem skup stanara i da ne moze da pristupi niko ko nije iz naselja.
Ljubi te brat, javi ako treba pomoc, komsijski cu da ti pomognem
 
Umesto što se prepirete sa budućim komšijama, komšije iz naselja Cerak Vinogradi, bolje pokušajte da sredite ono ruglo oko pijace sa ciganijom koja dovlači tone smeća i pokušava da proda istim vama koji tamo živite. Jedan od razloga zbog kog nisam želeo da postanem vaš novi komšija i kupim stan u vašem naselju su upravo oni. Ja lično sam nekoliko puta zvao i čukaričku i rakovičku komunalnu policiju i ništa se ne dešava, a živim u Žarkovu i korisnik sam pijace.
 
Umesto što se prepirete sa budućim komšijama, komšije iz naselja Cerak Vinogradi, bolje pokušajte da sredite ono ruglo oko pijace sa ciganijom koja dovlači tone smeća i pokušava da proda istim vama koji tamo živite. Jedan od razloga zbog kog nisam želeo da postanem vaš novi komšija i kupim stan u vašem naselju su upravo oni. Ja lično sam nekoliko puta zvao i čukaričku i rakovičku komunalnu policiju i ništa se ne dešava, a živim u Žarkovu i korisnik sam pijace.
Oni su na strani ulice koja pripada Čukarici :) :) :). Šalim se malo ali čija god da je nadležnost strašno je.
 
Nekad se prebace pa budu i na strani ka vrtiću, samo ređe.
Skupite se, blokirajte onu raskrsnicu kod pijace, da se skupe mediji i da se nešto uradi.
Ovako, svakim danom je sve gore.
 
Prethodnih par postova su dokaz: pustiš dva naša čoveka da malo "popričaju", odmah nađu razlog da se podele... Kako su krenuli, biće: SAO Dnevna soba sa špajzom, uz forsiranje hodnika...
 
Vrh