Šta je novo?

Usce Multifunctional Centre - [ Tržni Centar | 130 000 m² ]

ove letve od spoljne fasade sa štraftama deluju baš jeftino. Bolje bi legle bež panel ploče, slično kao Delta City :rolleyes:
 
Ditrih, okaci sliku da razumem na sta tacno mislis posto bas i ne kontam. thanks
 
Eto sad znamo i kad je otvaranje (31.03.2009), ali se u intervjuu sa ovom mladom damom nigde ne pominje druga kula, da nije kriza i na njih uticala pa cemo na nju cekati jos koju godinu?! :kafa:
 
kao sto sam vec naveo u relax temi nije bilo zvanicnih informacija ili polu zvanicnih u vezi kule dva od strane pr meadzerke ali pojedini izvori koji nisu direktni iz mpc-a ukazuju da mozemo biti optimisti po pitanju kule 2.
Moramo imati malo strpljenja pogotovo sto vidite kako je vreme i cela ova godina kako je kompletno lose najavljena od strane mnogih analiticara i "strucnjaka". Sa druge strane mpc je jedna od retkih firmi koja zaista gradi nesto po gradu tako da treba imati poverenja a i strpljenja.
 
Igor":2okoitcx je napisao(la):
kao sto sam vec naveo u relax temi nije bilo zvanicnih informacija ili polu zvanicnih u vezi kule dva od strane pr meadzerke ali pojedini izvori koji nisu direktni iz mpc-a ukazuju da mozemo biti optimisti po pitanju kule 2.
Ovo se može razlišito protumačiti :)
Moj optimizam bi se sveo na to da se uopšte ni ne gradi druga kula...
 
ne razumem kako optimizam moze biti u negativnom kontekstu :D

Uostalom znas dobro na sta sam mislio :kk: :grand:
 
strpljenja drugari kao sto rekoh razloga za optimizam ima ali treba malo vremena ;)
 
Predstavljam vam floor planove i raspored lokala u Usce shopping mall-u

http://img23.imageshack.us/my.php?image=planlogistike1rg0.jpg prizemlje
http://img18.imageshack.us/my.php?image=planlogistike2dw9.jpg 1 sprat
http://img18.imageshack.us/my.php?image=planlogistike3ps7.jpg 2 sprat
http://img515.imageshack.us/my.php?image=planlogistike4st2.jpg 3 sprat

Hmm uglavnom isti lokali kao u DCity mada ima par novih za nase trziste
Npr : Promod,Guess, turski brend Koton (www.koton.com.tr),grčka multibrend radnja Glou (www.glou.gr),
Mandarina Duck,turski brend Nursace (www.nursace.com),Prenatal,Big Bang (www.bigbang.si)
Brown Shoe (www.brownshoe.com)..nekoliko radnji za decu i novi lanac restorana iz Nemacke Vapiano
(www.vapianointernational.com) i veeeeeliki bioskop i wellness centar.
...naravno Mekic i KFC :)))
 
Honey79, bravo za post, to smo cekali. :D

Da li bi mozda mogao da okacis sliku prizemlja u vecoj rezoluciji?

Hvala jos jednom za informacije.

p.s. bice zanimljivo videti da li ce eltimov lokal biti dat nekom drugom
 
Sad sam detaljnije prostudirao planove, pa je zakljucak sledeci. Food court ce imati pogled kroz jedini red prozora okrenut ka hajatu, a meni sam food court deluje nekako malo tj. nema sanse da ce moci sve musterije da sednu. Nije mi bas totalno jasno sta se desava na trecem spratu. Ok kontam da jedan deo zauzimaju multiplex sale sa drugog sprata, ali onaj deo ka hajatu je totalno prazan ili se ja tripujem.

p.s. jel' supermarket u podzemnom nivou, posto ga nigde ne vidim?

p.p.s. S M A R A M
 
Da Smeksi hipermarket Idea je u podzemnom nivou (3500 kvm)
Kako vidim www.usceshoppingcenter.com je vec preuzeo ECE .
Dopada mi se sto je food court na dnevnom svetlu.mada mi je malo krivo sto ce u pogledu na reku uzivati samo iz wellness centra.
Treci sprat delom zauzima i uprava shopping centra...ovo sa leve strane su kancelarije.Koliko sam shvatio u nekim prethodnim najavama
treci nivo je namenjen sportu i rekreaciji.Tako da ne verujem da ce tu biti nekih lokala.
Eltima nema...odakle ti to da je Eltim imao lokal? Imaju Big bang www.bigbang.si ,to je deo grupe Merkur (Merkur pokusava da kopira Metro,pa mu ovo dodje ko Merkurov Media Markt ) :p ( to je lokal oznacen kao BOFEX na 1 spratu)
Meni je krivo sto nema Zara Home (jedino ako ne ubace deo asortimana u Zarin lokal)...tu je samo onaj hrvatski LIVING od radnji za dekoraciju doma.
Nema ni neke fine kafeterije...cak ni vec dosadna Costa...gde je Gloria Jeans Coffee ako vec nije mogao Starbucks.
Al dobro sve u svemu nije lose.... DC ga je ugasio...nema sanse da se sad bilo ko sa druge strane reke uputi tamo za iste lokale + jos novih.
 
honey79":112dcr13 je napisao(la):
Da Smeksi hipermarket Idea je u podzemnom nivou (3500 kvm)
Kako vidim www.usceshoppingcenter.com je vec preuzeo ECE .
Dopada mi se sto je food court na dnevnom svetlu.mada mi je malo krivo sto ce u pogledu na reku uzivati samo iz wellness centra.
Treci sprat delom zauzima i uprava shopping centra...ovo sa leve strane su kancelarije.Koliko sam shvatio u nekim prethodnim najavama
treci nivo je namenjen sportu i rekreaciji.Tako da ne verujem da ce tu biti nekih lokala.
Eltima nema...odakle ti to da je Eltim imao lokal?
Hvala jos jednom, a za Eltim mi se ucinilo da je pored Springfielda u prizemlju, ali izgleda da tu pise Etam, a ne Eltim? Ko vidi bolje neka javi :D
 
Svaka čast za slike! Ali ove u prizemlju se stvarno slabo vide. Ali dobro, uskoro će otvaranje pa će se sve saznati :)
 
Pa to je neverovatno. Vapiano Restoran u Beogradu!!! Super!!! To ce vam se sigurno dopasti.
Tu kad narucis jelo gledas kako ti kuvar pred tobom napravi ceo meni. Imaju Pasta, Pice, Salate.
Kad narucis picu dobijes aparat sto izgleda kao upravljac od TV´a. Da nebi ceko na salteru odes i sednes.
Cim pica bude gotova zvoni aparat ko telefon i tako znas kad mozes da je podignes sa saltera. :D

vapiano_essen1.jpg


Vapiano_1.jpg


ml_charlottenburgvap_75116b.jpg


200_008_153742_Cook_imago5.jpg


pic2gr.jpg


vapiano.jpg
 
Ammmm.... izgleda veoma :kk:
... samo se bojim da u Beogradu to nece biti bas tako.... (mozda i gresim) :/
 
MMMM ovaj Vapiano divno izgleda:) Pozdrav dijaspori iz Nemacke :kk:
 
Odlična vest! Jeo sam u Vapiano restoranu na Potsdamer platz-u u Berlinu i mogu izneti samo pozitivne utiske. Hrana je odlična, naročito pasta, a mnogo mi se svidelo što na stolovima stoje začini u saksijicama (što se vidi i na poslednjoj slici), tako da možeš ubrati svež bosiljak i dodati ga u svoje jelo. Cene nisu bile astronomske, ali ni džabalesku. Porcije su obimne.
 
dusan":fbj0e8oi je napisao(la):
Ammmm.... izgleda veoma :kk:
... samo se bojim da u Beogradu to nece biti bas tako.... (mozda i gresim) :/
Vapiano kompanija daje licence za otvaranje njihove radnje i svi lokali su uvek na prvoklasnim lokacijama i imaju stroge zakone kako mora sve da izgleda. Znaci mozemo sigurni bidi da ce i nas Vapiano u ovom fazonu izgledati.

Cene u nemackim restoranima za obrok se krecu izmedju 5 i 15 evra. Sasvim ok za prvoklasnu atmosferu.
 
ček, da li je moguće da stvarno neće biti NIJEDNE kafeterije ili bar nekog kafića? Pa to je van pameti, pa nema većeg gušta nego kad posle ubitačne ture po buticima sa lepšom polovinom svrneš na kaficu :cool:
 
Vrh