Šta je novo?

Tramvaji

Kakvo proseravanje GSP-a.

Prvo, koliko je samo neozbiljan odgovor. "Prali svim i svacim" i "Raznoraznim hemijama" upucuje na to da nisu ni probali da ih peru. Da su iole ozbiljna firma napisali bi u odgovoru da su prali sapunom, deterdzentom, vim-om, vanish-om.....i da nisu uspeli, a da su firme pokusale sa tom i tom hemijom. Voleo bih da neka firma koja se ozbiljno pravi pranjem vidi ovaj odgovor, pozove ih i opere im najprljavije sediste gratis samo da im pokaze koliko su nesposobni.
 
A šta će to gratis pranje njima , kada oni i onako znaju da su nesposobni (nezainteresovani) , a ovakve "biserne" odgovore smišljaju "stručni rođaci" samo da bi im se javnost skinula sa grbače što pre , da mogu da nastave da ne rade ništa za platu.
 
Kakvi lazljivci, sunce ti poljubim!

Sve mi vise pada na pamet ideja da jednog jutra udjem sa cetkom, krpom i ono sredstava sto imam u kuci i oribam jedno sediste. I naravno, sve ovekovecim video snimkom, pa ga pustim medijima!
Sto ne kazu lopurde da su higijenu stavili 'ad acta' onoga trenutka kada je smisljeno da neko drugi uzima lovu za to?!

Kad se samo setim 70-tih kada je na terminusima izmedju polazaka ciscen autobus ukoliko se ukaze potreba...
Doziveli smo civilizacijski sunovrat u proteklih cetvrt veka... :(
 
Za to ni ne trebaju neke hemikalije. Kada se onim cudima za pranje vodom pod pritiskom skidaju zvake sa plocnika za par sekundi, ova prljavstina je jos laksa za skidanje. Evo efekat na drvenoj klupi.
20140806_121016-small.png
 
Ali mora se skinuti nemoze da se pere u tramvaju a to vec zahtjeva rad gsp radnika to vec komplikuje stvar
 
Cini mi se da vise zahteva razmisljanje, sto je jos teza aktivnost nego fizicki rad.
 
Dobro Mare opralo bi, ali nije bas najbolje resenje.
U pitanju je rotaciona dizna i postoji velika verovatnoća da bi pocepala oblogu sedista.
 
Tesko da bi ostetilo vise od hemikalija. U svakom slucaju je jasno da se nisu dovoljno potrudili da pronadju resenje, kakvo god bilo.
 
me ne da se nisu `dovoljno potrudili`!
Nisu se oni uopste trudili u tome i jeste stvar.
a onda su smislili ovakvo idiotsko saopstenje.
 
Evo da se i ja ukljucim u diskusiju
Katice s obzirom na to kako su "održavane" SUPER izgledaju, zamislite da ih je stvarno neko održavao?
I sad sa ovih 60 što idu u Gošu pitanje je šta će biti, verovatno će da ih opet ofarbaju u onu idiotsku kolor šemu crveno-teget
Održavanje = 0!
 
Za cicenje sjedista

CKD-KT4 veiliko hvala mogao bi gsp ovo da proba

Neverovatno, voda i prašak za pecivo (naravno, posuti po tkanini gde je fleka /ako je sveža/; ako nije, onda vodom i tim praškom)! ;)

sa gspbeograd.net
 
Pa nije to nista drugo nego hemikalija. Doduse poprilicno razblazena kiselina se dobija, iliti ugljena kiselina koja se brzo razlaze na vodu i ugljen dioksid (koji "podize" testo). To su sve klasicne hemikalije kucne radinosti, kao sto je klasican recept voda+limun. Sve kiseline organskog porekla su slabe kiseline, zbog toga bi i trebalo koristiti na osetljive sredine.
 
Je l' bese jedina sa takvom semom? Posto mi se cini da je u losijem stanju 409.
 
Ja mislim da je nažalost jedina. Ali opet i one katice sa reklamom su bolje od crvenih, ustvari, sve je bolje od one crvene boje
 
Aha. Vidjam je stalno na 6 i bio sam ubedjen da izgleda sveze ofarbano i sredjeno, a prosle nedelje mi prodje ispred nosa i vidim rdju. Pa sam ostao zbunjen, reko' mozda ima jos jedna takva. Sad kada bi farbali sve katice u tu semu, sa najavljenim remontom, pa jos da stave isti displej. K'o bombonica!
 
Vrh