Šta je novo?

Tramvaji

Ovo je trebalo uraditi pre mnogo godina.

Послато са B1-810 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da ce od ovoga na kraju biti samo farbanje i neko peglanje, a od "modernizacije" samo wifi, novi citaci, brojaci i klima. Nista drasticno.
 
Који чобани, чуј им само музику у споту. Надам се да су их камере снимиле.
 
Zbog ovakvih govnara mi dodje da se skupim sa par drugara i setam se nocu po Bgdu dok ne naidjem na budale


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kao da nema dovoljno naseg olosa, nego je i belosvetski dosao da unistava ovaj jad i bedu sto imamo. I onda dodje i neko mi kaze da ne treba da pozivam na nasilje nad ovakvim sljamom, batina je iz raja izasla za ovakvu klasu, ne mogu reci, ljudi.
 
kakve budele jos su morali i po harmonici da saraju.barabe :o :rant:
 
Tek sam sad video snimak i majmune u 2 koji mrtvi ladni sede a ovi zvrljaju tramvaj... Ladno dodje olos iz 3 pm i pisaju po nama kao da smo retardi kao mini izlet unistavanja Beograda...
 
Fino pregledati snimke sa aerodroma i ove sto su postvili i sve kmere u okolini pa spisak putnika wizera st*** jedna zvrljacka :bash:
 
aman ljudi pa mi smo upola krivi za ovo kao i za stedlere, cuvamo sinska vozila od 2-3 miliona evra na poljani. pa bolje da su narucili dva manje i napravili hangarcic. stoke ce uvek biti, ne mozete racunati na samosvest pojedinaca niti je resenje ici i tuci majmune, iako bih ti se sada pridruzio "na keca", loyola
 
Боље да не знате како се осећам и шта бих све у овом тренутку за ово "уметничко дело" рекао... :evil: :rant:
 
arapski investitor":1yqs3z03 je napisao(la):
aman ljudi pa mi smo upola krivi za ovo kao i za stedlere, cuvamo sinska vozila od 2-3 miliona evra na poljani. pa bolje da su narucili dva manje i napravili hangarcic. stoke ce uvek biti, ne mozete racunati na samosvest pojedinaca niti je resenje ici i tuci majmune, iako bih ti se sada pridruzio "na keca", loyola

Upravo je resenje "tuci majmune"!
Da nas kao zemlju bije glas da imamo brzu, pravicnu i surovu policiju, nikome ni domaci ni "turisti" nebi radili ovakve stvari.
Ovako, kao sto vec neko rece, "pisaju po nama"!
I upravo je tako! Pisaju po sirotinji koja uz plate od 200-300€ otplacuje kredite za vozila koja bi oni da "obeleze"!
Ma je_o bi im ...
Kako bi mi jezikom lizali to sve dok ne ociste...
 
Da pošaljemo ovo medijima, možda se oglasi neko iz švedske ambasade :)
 
нема, морају маскирани осветници (vigilantes) да се шетају Београдом и да млате ове графитере. само тако им се може стати на пут, јер од државе нема вајде
 
Nešto nalik tramvaju, fotkao u prolazu jednom rukom malopre u Karađorđevoj, umalo se ušinuo u pokušaju kadriranja

dc194c9d5096ba44a22d5f6493499b74.jpg




Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Све ми се чини да овде пише паноррама латиницом.
 
U principu, posto su svrljali po kisi, verujem da ce moci da se skine bez tragova, a ne verujem da su ovi nasi isli toliko daleko i narucivali anti grafit boju.
Ovo sa slike ce verovatno biti neki od novih sadrzaja na onom potezu oko gradilista Bga na vodi.
 
koji CAF je išaran?
Pouzdano znam da nemaju antigrafitnu zaštitu, ali može da se ukloni bez oštećenja.

Ako neko ima kontakt neka mi javi, plaćam piće na okupljanju :)
 
Блок 45
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=HkxYKAxCwGw[/YouTube]
213
262r6hk.jpg

235
5u1boo.jpg

Duewag
20qz5s4.jpg

2mfg7j8.jpg

CAF
311p1cx.jpg

2z9jqk8.jpg
 
Vrh