Šta je novo?

Tramvaji

dsc09301.jpg

dsc09303.jpg
 
Још један пост без и једног става? Браво Маре! Хајде награди себе пивом код дракстора, даће неко кинту, сигурно је да ниси сам на свету.

Бивисе, онај део који цениш као увредљив, веома је јасно да није теби упућен. Ти свакако имаш став. По мени погрешан, али изнео си нешто. За рсзлику од ових празних постова Маретових, наставићу на твоје да одговарам. Оно за штс пара немаш, не треба да узимаш...па како ти буде.
Рачуница данас прелази и 22 милијарде евра од кредита којима је чуван социјални мир и купована шарена лажа. Сада смо на дну. То се више неће догађати. Обећавам ти да ћемо као друштво тек плаћати те цехове. Ту смо, сам ћеш признати ускоро да стандарди могу још доста да нам опадну. Сигурно улазимо у период где ће обичан човек живети далеко горе него данас. Тада ћемо се вратити детаљно на твој претходни пост. Видећеш да смо већ прешли црту одрживог понашања и економски, саобраћајно и свакако другачије.

Знам да плитка памет код нас размишља само шта у овом тренутку хоће. И очекује само нешто боље, не види шта је посејао а жетва се ближи. Време ће показати и већ показује да се жеље неће остваривати а од шамара образи ће да нам бриде.

Лаки браво, глас разума. Очигледно је да смо сирове, корумпиране главе из бахатог света криминала и политике. Заузимамо места, подмећемо лактове... :wink:
 
Vec si sipao uvrede i zato si i dobio ovaj komentar.
Svojom mega-giga diplomom mozes da se hvalis koliko hoces, ali samo rezultatima mozes dokazati svoje znanje.
a ti? Ti kukas ko neka strina pravdajuci svoju nesposobnost `okolnostima` i places jer ti zasluzujes bolje?
E pa Maki vecina zasluzuje bolje, velika vecina. Ali dzaba, tu smo gde jesmo i ako sami ne napravimo to bolje, nece ga ni biti.

Borcanac ti je u nekoliko postova pruzio podrsku i savete, a za uzvrat je od tebe dobio uvrede. :grand:

Rezultati govore o nama, a ti se zapitaj kakvi su tvoji rezultati i kakvi ce biti ako nastavis samo da kukas ?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qbk8tMhaPDA[/youtube]
 
Odakle tebi da ja uopšte pijem pivo???
To što je nivo tvog sagledavanja samo iz ugla ćoškare kod drakstora ne znači da cemo svi tu sesti da pijemo pivo,inace ja se tako ne nagradjujem za razliku od tebe.

Ako u mojim postovima ne vidiš stavove i činjenice onda imas tezak problem sa percepcijom a verovatno i povezivanjem stvari,a da,to ti je od piva.

Šlihtanje ostalim članovima je odličan dokaz da si nesiguran u ono što govoriš pa se ližeš i titras da ne bi bio usamnjen u svojoj gluposti.-ljigavost

I prestacu da ti odgovaram,gubim vreme i konstantno svojim glupostima odvlačiš od teme,nazad na temu ovako moze do sutra.
 
Zarad jasnosti diskusije, ne bi bilo loše da se sa @ Bivis ili bilo kome drugom ubuduće označi kome se ko obraća. Evo, primera radi ne znam lakijev poslednji post na koga se odnosi.

A vezano za CAF, i dalje tvrdim da smo kao grad sposobni da pređemo na narednu generaciju tramvaja.

Troškovi održavanja, rezervni delovi sve se to može pokriti već samom racionalizacijom troškova u samom GSP-u.

Nemaru, javašluku i nemoralnom rasipanju para se mora stati na put. Ja plaćam kartu, očekujem kvalitetnu uslugu zauzvrat.
Ne želim da se vozim u drndavim katicama, samo zato što su Mika ili Žika u preduzeću na gradskoj sisi rešili da deo para namenjenog za amortizaciju usmere kroz neke svoje fiktivne dnevnice.

Sredite, privatizujte radite šta god samo dovedite to preduzeće u stanje potrebno da bi moglo da ispunjava minimum svojih obaveza, kako prema nama krajnjim korisnicima tako i prema svome voznom parku.
 
laki vrati postove nazad pa lepo vidi ko je prvi počeo.
A I saveti nije da su bili baš konstruktivni-tipa laktaj se laktaj,J***s diplomu laktaj šta kukaš.
Rezultate imam,ne brini.I to sasvim solidne,još je rano da mi vas dvojica sumirate.
I ne kukam,samo nisam zadovoljan nečime što se ovde smatra normalnim i nigde drugde na svetu,al nema veze,ne kukam,nisam ne sposoban,i daleko sam od strine za koju me smatraš na slepo.

Aj sad stvarno nazad na temu,dosadni smo
 
Danas u tramvaju ulazi neka zena i vodi slepog coveka, ali su se vrata na svajcarcu zatvorila i malo ih zalacila. Pocela da se dere i da lupa ovom muceniku u kabinu zasto ne gleda. Svi su skocili da brane vozaca, stvarno nije kriv i kad je shvatila da je pogresila nece da se izvini...
 
to uglavnom penzioneri uglavnom krenu da se deru na vozača. A i ljudi u tramvaju su mutavi niko ne želi da pritiska dugme unutra kada vide da će nekoga da priklješte vrata
 
Пензоси се не устручавају да лупају по вратима кад се то деси, чак и у КАФ-у. Једног деду за мало да налупа возач :lol:
 
Inace ubrzali su zatvaranje vrata na kafu prilicno pa to zna da iznervira putnike
 
Гурнеш ногу да прекинеш онај сензор или стиснеш дугме опет, нема потребе за лупањем..
 







Да кренемо са бележењем, док их још има. За дуго сећање и поуку.
 
Evo i ovog borca za pravdu, slika i vozi... Da nije i ovde neki semafor u pitanju?
 
Nego napredna tehnologija , govornih komandi ka elektornskim uredjajima , telfonima , aparatima ovo je 21 vijek a mozda je i saobracajna kamera na postolju frejmovi itd , razne opcije postoje
 
Još jedan van saobraćaja do daljnjeg ...
 
Ne znam cemu "Stop" znak kada jos nisam video da neko u Srbiji staje kod takvog znaka. A ocigledno nije ni ovaj...
Valjda ljudi misle da ogranicanja, znakovi itd. nemaju nikakvog smisla.
 
Ljudi misle (velika većina) , da moraju što pre stići od tačke A do tačke B , a u tome ih usporavaju horizontalna signalizacija , semafori i saobraćajni znaci , te je najbolje da ih ignorišu. Isto je i što se tiče toga da tramvaji imaju prednost.
Juče sam se vozio za prijateljem kolima , i umalo da nadrljamo zbog budale koja je jurila preko 80. Tramvaj je skretao na Autokomandei iz bulevara Oslobođenja u Vojvode Stepe , i mi smo stali da bi tramvaj prošao. A neka bu**** nije uopšte usporavala , nego prošišala između nas i tramvaja , i to tako što je iz desne trake skrenuo u levu između nas i tramvaja , jer nije mogao pravo. Prošao je na 5 cm od nas , a otprilike je i tramvaj bio toliko udaljen od njega. Čista sreća je da je uspeo da se provuče a da nije zakačio ni nas , a ni tramvaj. Dorbo da je uspeo vozač tramvaja na vreme da zakoči. Ja bih najgore prošao u celoj priči , jer sam bio na mestu suvozača. A prijatelje je ranije već imao problema sa takvima , jer su se dva puta zakucavali u njegova kola , i to oba puta na semaforima , na svu sreću bez težih posledica.
 
Борчанац":104ypu9i je napisao(la):
Изгледа да заливање травнатих трамвајских баштица или не ради или је заврнуто. Јуче сам прошао туда и баш сам се сморио када сам приметио стање траве. Претходних година је била милина видети то острво зелене траве на спрженом НБГ-у.
 
Vrh