Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje


Човек који је управо по политичкој линији једне власти послат у ШНО иако није испуњавао неопходне услове и такође политички постављен на одговарајуће формацијско место да би добио чин генерала, да би за време друге власти док је био на положају ћутао до одласка у пензију.
 

@G.I.Joe vidis kako izgleda to kad Krajisnici imaju dobru nameru da se vrate, da deca ne odrastaju u tudjini... a ispadne gore nego u revolucionarnoj Francuskoj.
Potpuno pogresna logika roditelja. Verovatnoca da ti dete pogine u masovnoj pucnjavi u skoli u sred Beograda je daleko manja nego da ga opljacka/ubije migrant u Francuskoj. Nazalost tako se desilo.
 
Potpuno pogresna logika roditelja. Verovatnoca da ti dete pogine u masovnoj pucnjavi u skoli u sred Beograda je daleko manja nego da ga opljacka/ubije migrant u Francuskoj. Nazalost tako se desilo.
Ajde ljudi, osim ako ste u struci, uzdržite se od komentarisanja događaja koje niste doživeli.
 
Pa državna sekreterka za turizam i treba da prikaže naše lepote i prednosti kao turistička velesila.

Gade me se ovakve ličnosti, sreću se veoma često. Na neki način, neću da špekušem koji, dođu do položaja i para, pa se onda bace na "doterivanje" lica i tela, ali ne mogu da doteraju dušu, tj psihu, jače od njih je da se pokažu po tabloidima il društvenim mrežama. U klinici Brant žive od ovakvih snobova. Ne samo žene to je i kod muškaraca. Jeftino. Veoma jeftino.
 
Danas sam prosao posle par godina kroz ulicu Kraljice Natalije. Mnogo praznih izvrljanih lokala, cadjave zgrade.....nista tu nije dirano od kad je izgradjena ulica, bas je onako propala a to je centar grada......bas je depresivna ulica kao da sam u nekom zaboravljenom napustenom gradu kao Pripyat recimo.....jedini koji odrzavaju su matematicka gimnazija, ruski dom i uciteljski fakultet. Te cadjave stambene zgrade mogu bukvalno da se ispuskaraju vodom i malterisu gde je otpao malter i bile bi lepotice ali nikom nije stalo do toga. I uopste, mnogo ima takcih ulica po centru
 
Poslednja izmena:
Prikaz optimizma i stanja u društvu.
IMG_20240215_211434.jpg
 
Danas sam prosao posle par godina kroz ulicu Kraljice Natalije. Mnogo praznih izvrljanih lokala, cadjave zgrade.....nista tu nije dirano od kad je izgradjena ulica, bas je onako propala a to je centar grada......bas je depresivna ulica kao da sam u nekom zaboravljenom napustenom gradu kao Pripyat recimo.....jedini koji odrzavaju su matematicka gimnazija, ruski dom i uciteljski fakultet. Te cadjave stambene zgrade mogu bukvalno da se ispuskaraju vodom i malterisu gde je otpao malter i bile bi lepotice ali nikom nije stalo do toga. I uopste, mnogo ima takcih ulica po centru
Išao sam u SŠ Nikola Tesla u periodu oko 2005 godine. Tada je tamo sve bilo živo. Toliko puno ljudi, Balkanska...
Od kako su napravili ( najlepšti nikad bolji trg što bi neko rekao ) ja se plašim da idem tim delom grada. Sve dole od zelenjaka do dole, ili od moskve do dole...
 
Izasla je vest da je neko od klinaca poneo noz u Ribnikar. Iskreno, bas i ne verujem da je klinac poneo vec da mu je podmetnut... najbolje da se ide na poligraf ili urade otisci na nozu kod forenzicara.
 

Vidim majka puna ko brod... ista ona koja je celo vreme vrsila pritisak na Kostu da postane jedan veliki drmr i da puno zaradjuje, da napravi neko "ime". Evo, "uspela" je u svom naumu... drzavo, sve im pokupi.
 
Jeziva propaganda, gotovo parodija...

Ово су све сасвим логични одговори с обзиром да деценијама код нас траје пропаганда како је он јак вођа, који прети олигарсима, православни Тита, вођа слободног света, и зато што је контра НАТУ што је код нас још битније.
Занимљив је одговор оног младића који је рекао да му Путин делује као гига чед. Утицај интернета очигледно.
Са друге стране, колико као народ знамо ишта о опозицији у Русији?
 
Šta ima da znamo o opoziciji kad opozicija ne postoji baš kao i u Evropi, postoji samo privid demokratije.
 
Ја сам пре знао за Жириновског и његову ЛДП којег су поредили са нашим Шешељом. И знао сам за неке рокере који су се отворено и уживо супротстављали Путину, мада мислим да нису деловали преко партија већ само као активисти.
Са друге стране, шта ми знамо о политици у Румунији, Бугарској? Па и у Мађарској знамо само Орбана, а нису нам најјасније ни политичке прилике у РС, БиХ и ЦГ.
 
Ja nemam želju da istražujem ni kod nas ko je kakav od opozicije a kamoli u Rusiji.
U pravu si, retko koga to interesuje i samim tim odgovori nisu iznenađenje.
 
Tako je, kad ne znaš ko je opozicija i ima li uopšte protivkandidata ili su svi diskvalifikovani sa izbora, sem putina ti reci da bi glasao za putina. Sasvim logično.
 
Što da ne? Za sada radi svoj posao dobro mada ne znam kako se odnosi prema svom narodu.
 
Проста чињеница је да наш народ у глобалу слепо воли Путина, свиђало се то нама или не.
 
Većina ovih iz klipa su imali neke čudne razloge ali je bilo par njih sa normalnim razlozima. Bolje Putina nego nekog zapadnog političara jer bi to bila tragedija.
 
Većina ovih iz klipa su imali neke čudne razloge ali je bilo par njih sa normalnim razlozima. Bolje Putina nego nekog zapadnog političara jer bi to bila tragedija.
Hajde ne tupi. Većina ovih iz klipa izgledaju i ponašaju se kao debili, kliberesaju se u kameru kao ludi na brašno, ne znaju gde je levo i šta su pojeli tog dana za ručak, a lože se na izoperisanog starog kepeca, koji ljude šalje u smrt na sve strane.. Idi na Sputnjik pa tamo botuj, ako uopšte imaju sekciju za komentare..
 
koji ljude šalje u smrt na sve strane..
Alternativa ovom je nuklearni rat i kraj sveta tako da pazi šta želiš 😉
Inače ne čitam Sputnjik niti ijedan mainstream medij. Vidim da si naseo na anti-Putin narativ zapadnih medija tako da mogu i ja za tebe da kažem da botuješ i vrtimo se u krug onda..
 
Проста чињеница је да наш народ у глобалу слепо воли Путина, свиђало се то нама или не.

To je gorka činjenica a ne prosta. Odsustvo negativnog vredovanja te činjenice kod tebe je vrlo prepoznatljiva.

To sam imao kao momentalnu reakciju pre nego što sam pročitao Voxov post. Slučajno se poklopilo da gledamo isto...

*kažem to da ne bude da prepisujem 🙂 prosto postaje iritantno koliko si pristrasan, a šatro neutralno izneto, kao Ljilja Smajlović, to je tako, šta se tu može 💁
 
Vrh