Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

U državnim zdravstvenim institucijama se leči samo ko nema para i kako vreme prolazi mogu sve više to da potvrdim. (iako me je ta tvrdnja nervirala)

Ljudi se smeju ovde Americi za healthcare, ali i mi klizimo polako ka njihovom standardu.
Управо тако. Још само фали да нам луксузне, и приватне болнице зависе од милијардера и милионера као у Америци. Америчко здравство је сурово подељено и то ми се не свиђа. Ако имаш пара, моћи ћеш да се лечиш. Ако немаш, легни на улицу и умри.
Fotka je bukvalno za plakati.
Милица је ово видела, и сад ће да нам дâ канту Јупола, као што је дала "расхладне уређаје."
 
Жексова пропаганда и лажи узвраћају ударац.
1723208215202.png
 
Смрда остаје смрда. Јој Бизетићу где га доведе да ти басира у РсМ.
 
Nalaeteh na tiktoku pa htedoh da prenesem utisak svoj.
Kad sam bio u Americi na nekim bazenima, spasioci su odgovorno sedeli na svojim mestima i pratili šta se dogadja.
takodje na tiktoku su mi izlazili "ljudi roboti" na američkim bazenima koji prate svaki milimetar bazena idući u krug svojom glavom.
A kod nas????
Evo vrtim tiktok i izadje mi lajv spasioca sa košutnjačkog bazena. Bleje u telefon i odgovaraju na poruke što im ljudi postavljaju? Kažu evo malo radimo?
 
Poslednja izmena:
Или су могли да се умешају и раздвоје их. Много смо постали неми посматрачи.
Pa i nismo. Ja uvek emotivno reagujem.
Zavisi koga je sve Vucic preko hepija i pinka anestezirao i otupeo da ne mrda.. ima ih dosta vidim. Svima treba inekcija ili koktel vitamina u guzicu da ozive.
 
Колко лоше, ако неко и даље не зна шта значи "кринџ", то је опис тог тиктока
 

Izlapeli matori jarac od 7 banki taksira na divlje. Slika danasnje Srbije. :(
 
Možeš samo da nam ga duvaš Srbima, je*em ti mater muslimansku. Mr’š tamo, stoko jedna, mr’š je*em li ti mater odvratnu. Imaš i onu muslimansku odvratnu facu, ružnu kao iz filmova, razumeš? Budaletino jedna. Imaš neku bakteriju, pa kažu nije čisto ovo, nije čisto ono. Ima da ti zapečate ‘Pelivana’“, pričala je osoba preko telefona.


Koliko li govora mržnje u ovoj zemlji tek bude da se ne snimi, nikako ne zabeleži i onda ništa nikom...
 
Vrh