Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Lepo što si stavio sliku, da te prepoznamo kad te budu hapsili u Armagedonu :D

Al ste se raspisali. 😄 otkud znaš da je moja slika.

Ja čekam da me hapse već dosta dugo al iz drugih nekih razloga 😄 a znaš da se štiti pretpostavka nevinosti i da je policija kad radi službene snimke, dužna da bluruje facu ako ih objavljuje...

Obično se vide samo gaće nekog lika koga su uhvatili na spavanju. A ja pošto spavam bez gaća moraće da me bluruju duplo 😆

Šalu na stranu... Ovaj mladi momak je brucoš od oktobra, već me zvao da ga posetim u Nišu kad krene na faks i kad se osamostali... Vidim da je mnogima ta prva godina faksa prihvatljiva psihološka granica za razliku od one zakonske tako eto, moći će Beki da nastavi da se forumski druži sa mnom bez problema u svojoj glavi. Likovno i pernica postaju past tense. Od maja ih još nije koristio.

Ako se uopšte nešto desi u tom Nišu. A ko zna sta može da se desi, možda mi grupa navijača namešta neke batine 😄

Videćemo. Preneću svakako!

Nije stvar razlike od 10 godina nego koliko godina ima mladja osoba u toj vezi.

Pričaš svašta i baš si ga razvukao na mnogo postova.

Moja baka je imala 16 kad je krenula da se zabavlja sa mojim dedom koji je bio 20 godina stariji od nje. On je bio fakultetski obrazovan, situiran i naočit muškarac, dobra prilika i zajedno su proveli preko 50 godina skladnog braka.. Niko ih nije osuđivao.

Naravno da je razlika u godinama bila manje vidljiva kako je vreme odmicalo. Ali eto ona je bila još adolescentkinja kad su krenuli da se viđaju, a moj deda nije bio nastran čovek.

Danas klinke iz drugih razloga biraju matorce uz sebe svakako ne iz ljubavi i sa dugoročnim planom da se uz njega zadrže! Motivi su se nešto izmenili, život se ubrzao, materijalno je i ranije bilo važno al u smislu da se neko dobro uda, a ne dobro uslika u tangama pored skupog auta kako bi na influenserskom profilu dobila još par hiljada balavaca za pratioce... i u konačnici još zaradila manipulišući nama/vama. Dok Došljaku puna usta kako mi korstimo njih. Dok mi d... k... na gajbi maštajući o onime što nikad nećemo imati, ona zarađuje pare.

Pa ti vidi ko je u prednosti, ko manipuliše i ko je inteligentniji.

@Дошљак

Vezano za Baka praseta, nisam u detalje ispratio njegov odnos sa maloletnicom, ali od njega očekivati da da dobar primer u javnosti dok je čitavo bogatstvo i slavu stekao na lošem primeru, jer u najmanju ruku naivno. Opet je sve to problem ovog društva, a ne on kao pojedinac i ako nam je 14 napunjenih godina, što je zapravo 7. razred, neprihvatljivo, to treba da se menja...

A zašto se ne menja, kod Palme na konsultacije. 😄 Ni pravu pedofiliju sa decom nisu bili u stanju u najvišim strukturama ovog društva (crkva) da procesuiraju na valjan način i do kraja, ti očekuješ da podignu granicu. Pre će smrtnu kaznu vratiti nego da tu granicu podignu.

Makron je jedan od retkih pristojnih političara i njegove izbore partnerki osuđivati i kuditi smajlijima poput 🤮 je kukavički. Pogotovo jer se krijete iza ekrana. Uz malo više introspekcije otkrili bi barem pet puta više osnova za 🤮 na vaš račun. Pojedinih. Po raznim nekim osnovama. Siguran sam da ih i ja imam, gde bi se većina sablažnjavala i patetično moralisala i zato ja ne osuđujem vas i vaše izbore. Život me je naučio da je sve to normalno.

Nisam wow frajer. Al naravno da koristim stečeno iskustvo i još po neki adut. Klinci se ne lože kao klinke na dobar auto, nego na dobro nešto drugo. I tu sam u prednosti u odnosu na hetero, ne moram da stičem materijalno bogatstvo da bi ih impresionirao. 🙂 Skupe stvari, skup ferari. To njih ne radi. Tj. mnogo je manje važno.

Pojedini sami umisle u tim godinama da je to ono pravo i krenu da se javljaju sve češće. Imam dobre profile i to dođe kao zamka.. Kao mišolovka 🧀 Ja sam to sve prošao i sa ove distance znam kakve mu misli prolaze kroz glavu plus je u tim godinama stalno naložen, a nesiguran, sve bi probao. Pričam s njim o svemu, ja čak i ne forsiram seksualne teme, on skrene na to.

Legitimno je i lukavo zavoditi, žene to stalno rade. Koristiš ono čime raspolažeš. I klinci i klinke umeju da manipulišu, nisu ni oni tako naivni 😉

Kažem, nisam neki frajer, ali posreći se... Klinac iz neke manje sredine, tek istražuje šta sve i kako to online funkcioniše, malo je i preplašen, al nagoni su jaki, na mojoj strani pregršt iskustva i slobodnog vremena, stignem brzo svuda gde treba 😎 srb voz šljaka kao po loju, karta jeftina...on mi gleda profil, utuvio sam sebi u glavu da je to ono pravo 🤣 i sve mu oko mene zanimljivo...


Ja napišem da, al ja imam 36 (slažem ga 🤏)

On mi da ❤❤❤ na to...

I šta da se radi 🙂

Sa ovim s juga, sve je na razgovoru za sad, on je brucoš od oktobra pa ćemo se valjda i upoznati u tom Nišu. Ništa ne forsiram. Onaj ko stvarno voli momke, njemu nije povređena sujeta i ego čak i da on ne želi.. Prvo jer je mlad, jer sam sve to sam prošao, njegogo doba, ništa nisam propustio pa da imam žal i kajanje. A drugo jer je meni zaista važno da je momak pored mene srećan i nasmejan i da mu prija. Meni prija da osetim njegovu svežu🍏energiju i mladalački polet 🌽 i bez da posedujem njegovu sexy 🍑 ! i zato poštujem njegove izbore i da budemo samo drugari, ja to potpuno prihvatam.. Bolje s nekim vršnjakom da istražuje. Ja sam tako razmišljao u njegovo vreme al zadesi se i neko stariji... Puno se srlja u tim godinama i sam Beki je dao primer kako su ga kao mladog iskoristili... a tek opake milferke kako nas koriste.

Sve u svemu nasilan može biti neko ko momke ili devojke ne voli. Nego voli sebe preko granice da ceni potrebe drugog. Iskrena sreća dolazi samo od zajedničkih poklapanja. A adute ima svako i u 20tim i u 30tim i u 40tim... Fizičke, intelektualne, mentalne, materijalne...
 
Poslednja izmena:
😅Добро, мени је гадно да неко буде са бабом. Отуд 🤮
Исто ми је и када је нека клинка са неким дедом, био он Ера Ојданић, Палма или Клинтон.
Није Макрон ништа фин, надувен је, арогантан и пуно вређа Афричке лидере. Класичан колонијални комплексаш.

Што се тиче Баке прасета, на крају бу**** остаје бу**** и не зна свиња шта је диња 😁

Е сад да коментаришем твој љубавни живот мислим да није културно, али си ме причама мало подсетио на овај филм 😅
 
Nisu isto Palma, Era i Makron, jer Makron nije klinac, a ova dvojica jure klinke. Era se čak javno hvalio da mu je ta neka sa kojom je bio bila osmi razred. Jedva legalno, mogla je unuka da mu bude.

Za Baku Praseta se slažem da je bu****, ali njemu lično ne zameram ništa. On je isto samo nebitna marioneta.

Eto, koliko si upućen u temu, u trenutku si i film izvukao sa predmetnom tematikom 🙂 Bogami prvi kadrovi obećavaju... Moraću da ga pogledam... Jedva čekam oktobar da vidim tog mladog sokola Južna pruga, ako se ne predomisli do tada... Kod omladinaca to sve kratko traje. Nedovršena, instant osećanja. Treba ga hvatati u letu, imati malo sreće u pravom trenutku da se ubaciš i bez prevelikih očekivanja za budućnost 😄
 
Strašno je to što radiš.. :ROFLMAO:
Cat-and-mouse.jpg
 
Nisu isto Palma, Era i Makron, jer Makron nije klinac, a ova dvojica jure klinke. Era se čak javno hvalio da mu je ta neka sa kojom je bio bila osmi razred. Jedva legalno, mogla je unuka da mu bude.

Za Baku Praseta se slažem da je bu****, ali njemu lično ne zameram ništa. On je isto samo nebitna marioneta.

Eto, koliko si upućen u temu, u trenutku si i film izvukao sa predmetnom tematikom 🙂 Bogami prvi kadrovi obećavaju... Moraću da ga pogledam... Jedva čekam oktobar da vidim tog mladog sokola Južna pruga, ako se ne predomisli do tada... Kod omladinaca to sve kratko traje. Nedovršena, instant osećanja. Treba ga hvatati u letu, imati malo sreće u pravom trenutku da se ubaciš i bez prevelikih očekivanja za budućnost 😄
Па нису исто, Ера, Палма, Јутка, Видојковић и сличне сподобе су предатори ефебофили, Макрон је гератофил, мада могуће и да је то параван, тако се прича.
Нисам их стављао у исти кош :D
 
U kom si ti košu? 😄

Sa svim tim kvalifikacijama koje si nadenuo drugima... baš bih voleo da vidim tvoj koš 😋😋😋 introspekcija mladiću, budi otvorena knjiga kao ja na forumu što sam, pa tek onda prstom u druge... ;)
 
Navlacis dosljaka na tanak led? :)
On moze biti otvorena knjiga, a moze i 50% stvari da izmisli.
I ti pomislis ovaj ima otvoreno srce, a ustvari patoloski lazov :)
 
Mislim da Došljak voli sve što vole mladi.. :ROFLMAO::ROFLMAO:Ovamo kao neka uzdržanost, crkva, patriotizam.. kad ono-svašta on ovde napisa u poslednje vreme... xaxaxa
 
A zasto je ova tema u crnoj strani medalje? Koliko vidim prica se o muvanju, ljubavi, simpatijama, to je valjda nesto lepo :ROFLMAO:
 
Ma crno da crnje ne može... mora se okadi malo ova tema..
 
@Sweet Dee Kako ko 🙂 neko priča o ljubavi 🥰 a neki drugi su naređali dijagnoze i etikete, sablažnjavaju se 🙂

Taj Makron ne samo da je jedini od zapadnih lidera došao u Srbiju, ušao međ' narod na Kalemegdanu i obrtio se na srpskom i to ne 3 reči, nego čitav esej napisan i pročitan...

Sluša ovog našeg nesretnika na telefonu noćima... I onda ga ti pljuneš sa etiketom gerontofila. Pa malo nekog dostojanstva pokaži, jer boljeg na zapadu po nas nema. 🙂 Njegov izbor partnerke, njegova stvar.

@centarfor Može da slaže.. al što više materijala daje o sebi lakše ga je uhvatiti ga u lažima...

Evo ti savet o laganju, kad lažeš laži malo iz domena tj. sfere koja ti je poznata, samo toliko da fino podesiš priču tako svima bude interesantnija 😄 dok čitaju... Nemoj lagati tako da potpuno izmišljaš stvari, to se lako provali.
 
U kom si ti košu? 😄

Sa svim tim kvalifikacijama koje si nadenuo drugima... baš bih voleo da vidim tvoj koš 😋😋😋 introspekcija mladiću, budi otvorena knjiga kao ja na forumu što sam, pa tek onda prstom u druge... ;)

Па нисам никад мутио даље од +/-4 од мог узраста 😁 Можда сам једном имао прилику као средњошколац код једне девојке у средњим 20им на неком концерту, али кад ми је излетело случајно да сам средњошколац, ту се отрезнила и испалила :cry:


Mislim da Došljak voli sve što vole mladi.. :ROFLMAO::ROFLMAO:Ovamo kao neka uzdržanost, crkva, patriotizam.. kad ono-svašta on ovde napisa u poslednje vreme... xaxaxa
Нисам ти ја неки претерани верник
:LOL:
Нисам ни претерано уздржан у многим стварима. Волео сам ја да лутам док сам био млад и слободан 😄

Што се тиче Макрона, тежак лицемер, прво према народу Француске, онда према бившим колонијама, па онда и према нама. То што је парлао на српском, па ето и Вучић је парлао на китајском. Ништа посебно. Он нас је понизио за годишњицу Версајског мира, када је Тачија ставио иза себе, и окачио заставу Косова. То је велико понижење.
 
Па нисам никад мутио даље од +/-4 од мог узраста 😁

Ma to ti kažem ti si suština ispravnog Srbina. Bez mutnih radnji na svoj račun, dok su ostali gerontofili ili čak čitave nacije poput Roma sklone da ih privlače adolescenti.

Ništa o tvojoj normalnosti ili nenormalnosti ne pokazuju te 4 +- gore dole godine, al tripuj se i dalje da si zbog toga od drugih bolji. Uzdiži sebe u sopstvenim očima. Očigledno je da ti to treba. 😄 Ipak sve drugo što govoriš i kako percipiraš od politike nadalje, govori više o tebi koliko si sam gori od Makrona, licemeran i subjektivan i namerno teraš inat forsirajući jedan kvazi-patriotski narativ, kad je ova zemlja u pitanju.

Baš zbog vas takvih i srpskog inata mene danas zabole za Kosovo. Nepostojeća mi je tema. A vi se nervirajte i dalje jer sve učinili da do sunovrata tamo i dođe.

Kad bi i za Putina tako grčevito tražio razloge zašto je težak licemer sve bi bilo u redu.

Vidi ovaj gerontofil, od njega mi se povraća, ovi Romi kod njih je opšte poznato da jure tinejdžere, a kod Srba je poznato da leti smrde u autobusu...

A ne ne, gde Srbi da smrde, he he.. Neki čovek je smrdeo u autobusu. A da li je Srbin, ne znam. 😌

To šta Srbi rade, ja ne znam. 😌 😌 ili relativizujem do besvesti.

Za sve druge kategorije sam pozvan da znam, jer sam listao udžbenik iz psihologije moje sestre... i iskrivljenu, fingiranu, revizionističku istoriju o Srbima znam... E sad kad sam dovoljno uzdigao sebe u odnosu na sve okolne kvazi nacije i domaće seksualne izopačenjake ili barem od onih koji iole odstupaju od utvrđene i neupitne prakse seksualne normalnosti; ja ovako hteroseksualan i ispravan, a pre svega Srbin odo lepo da spavam i disciplinovano ustanem u 6h kao svako jutro... To je Došljak u svojoj suštini. 😀

Ne kažem da mrziš i da si netrpeljiv, ali si subjektivan i pristrasan. Uz to vrlo inteligentan poput one Smajlovićke, jer to sve namerno radiš a ne jer si gluperda koja ne razume šta radi i gde srlja, a takva kombinacija je najpogubnija za ovaj narod jer lako zavedeš ove zabluđenike gore da pričaš nešto pametno i lako ti narod poveruje i krene da ti aminuje pogubnu jednostranu retoriku.

Tako da kad ti govoriš o licemerju govori o Rusiji narednih 6 meseci, pa i da ti poverujem da ti je agenda ispravna. 😠

Mene ne možeš prevariti. 😆 Izneo bi ti ovde još toga da ne nailaziš, na kakav takav otpor pojedinih forumaša, pa se suzdržiš. U svojoj suštini si bliži onom Užicu. Za takve bih najmanje glasao ikad jer si opasniji od ogoljenog radikala.

Eto 🙂 inteligenciju ti ne negiram, naprotiv, ističem to kao kvalitet tvoje ličnosti, ali uz jednostranost, a što je najgore sve predrasude za koje sam znaš da su, namerno iz inata ponavljaš, teraš svoje. Jer glup nisi samo inteligentan i bezobrazan. 🙂 samo fino pakuješ da ti prođe kao Smajlovćki... U svakom narednom režimu bi osvanuo neoštećen, kao da ništa loše nisi radio... i da dođu neke demokrate i da dođu radikali, ti prolaz imaš...

I samo nastavi i znam da nećeš zameriti meni što mislim da si inteligentan i kao takav opasniji od blentavog nacionalističkog idiota koji ponavlja naučene fraze. I zato te raskrinkavam i pišem ovoliko o tebi. Dok ove druge preskačem. Jer si ti po ovaj napaćeni narod opasniji. 🙂😌 U rangu si ovih foliranta što na BN televiziji i noćas skidaju crnu magiju 🙂 kad naš narod u to veruje i zove, gde tebi da ne poveruje da nam je Makron u suštini neprijatelj i gad. I uvek potrkepi to da su tebi i bilo kakva seksualna odstupanja nešto sasvim strano. 😌 Ti si 100% ispravan. A onda na kraju ipak malo uopšteno zaciniš i time da si i ti kao nekad bio mlad i slobodan. Joj koji si ti inteligentan folirant. 😄 Ja ne znam kako već nisi političar. Tebi bi kampanja sjajno išla, ne bi ti trebali savetnici, sve je tako odmereno i dozirano i na svom mestu rečeno...

Kako iz tog ugla gledano i jedna tvoja zamisao, ideja ili korak može delovati zlonamerno prema drugom ili čitavoj naciji? Nikako.

Znam da se smeješ sada čitajući 😄 ali neka samo se ti smej 😄 u dubini svoje duše znaš da sam u pravu i sa kojim ciljem sve to radiš, samo što to nikad javno nećeš priznati. 🙂

Lukavština, izvrtanje i jednostran prikaz uz predrasude koje namerno praviš i sve to iskazano dovoljno uverljivo za sve sa IQ od 110 pa ispod. To tebe uzbuđuje. To je tvoja perverzija. 🙂

I ja ti čak ni ne zameram. Samo te raščlanjeno interpretiram da bude razumljivo svakom šta ti zapravo radiš... Na mislim na ovu temu konkretno, nego na sve do sada što si pisao...
 
Mogao bi još malo da obrazložiš i pozdravljam što krećrmo sa novom temom... Sloboda izbora ili dobro osmišljena agenda koju neko gura, ko tačno i protiv koga tačno... To je prosto posledica savremenog načina života, manje dece, više razvoda...

Izem ti brakove u kojima svako svakog vara, mogao bih da budem bezobrazan i da kažem da su hteoroseksualci izopačili svrhu i suštinu braka... Nema ništa ni od onoga u dobru i u zlu, čim krene zlo, aj pali... Imam ja svoje slobode i neću da pravim trule kompromise s tim... Kao što je Nataša Bekvalac ostavila kljakavog Ikodinovića, prosto šta će joj takav... još mu namestila aferu... kao čistog obraza da izađe 😄

Bezgranično je zabavno posmatrati društvo. Nekada baš pomislim kako je dobro biti introvertan i samo posmatrati dokle je sve ovo sa čovečanstvom došlo...

Ja nikad ne bih ušao u brak jer znam da sam nesposoban da odgovorim izazovu koji bi suština braka trebalo da predstavlja.
Neću da izvrćem nešto sveto nego priznajem da to nije za mene.

Znaš koliko mi se javi oženjenih.. Kao ja bih malo zabave, sviđa mi se to što radiš.. Ja ih sve više samo seen-ujem...

Izabrao si put rođače 😄 Nema više i tamo i vamo i za javnost jedno, a u diskreciji drugo...

Pogotovo što ja nisam diskretan i kažem im može batice može, samo uz moju kameru u tvoju facu dok mi to radiš i može...

I oni sami odu. Bolji tretman oženjeni gejevi i ne zaslužuju.

E, a ako je sa ženom koja zna i hoće bisex muškarca i tako su uredili svoj odnos, brak im za zajednicu života i ne treba... To onda poštujem. Iskren i otvoren odnos, uvek poštujem... Voli geja jer zna šta je dobro 😎 hoće sa njim, ne smeta joj ništa, voli i trojke u MMŽ varijanti... To je onda prava stvar i takve varijante pozdravljam... Samo takvih žena je baš malo... a treba da se poklopite, da ti je i ona dovoljno privlačna i ti njoj... Tako da je ugl nemoguća misija al jako dobra zamisao...

Tako da ili je brak nešto sveto ili da uvedemo trojni brak... Možda bi troje ljudi u zajednici života moglo bolje da iznese sve izazove savremenog života i sa tom decom da lakše izađu na kraj... Ili one komune da se vrate kao 70tih... Da su svi kao jedna velika porodica... Ne znam šta je rešenje...

U svakom slučaju pokrenuta je zanimljiva tema...
 
Како дођосмо од вести да је странац напаствовао малолетну девојку, преко тога да добровољни односи са малолетницима нису кажњиви по закону, до тога да сам ја лицемер ... :grand:

Нисам ја никаква цвећка да се разумемо, као ни 98% светске популације, али нисам ни тема. :)
 
Dođosmo.. 🙂

Tema si sa svim onim što govoriš 🙂 kao i svi mi...

Za Makrona bih još dodao da se drugi svetski lideri zbog nenamernog propusta ili nemara ako hoćeš, ne bi ni izvinio niti 1 korak preduzeo da ga ispravi... Dok je Makron došao u Beograd, među Srbe, a ne neko formalno obraćanje sa distance i obratio se na srpskom... Baš kao znak izvinjenja, da popravi taj propust. Dok bi Amerikance zabolela ona stvar da popravljaju išta.
 
Ti bi trebalo da si odavno na spavanju, kako ćeš ustati sutra u 6.00... to je neko okvirno vreme na koje sam navikao za tvoj prvi tvoj post narednog jutra 😊

Objasnio sam, kao i svako od nas imaš crte ličnosti za obe medalje... 😉 a to što si visoko inteligentan, obavezuje kako ćeš to da upotrebiš...

Neki drugi nemaju tu privilegiju..!

Sad nam je tema brak i deca, da ne bude da centarfora ignorišemo 🙂
 
А шта да ти кажем, нема правила када ће се дете ноћу или ујутру пробудити 😁
 
Vrh