Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Radikali su shvatili da drzavna organizacija Srbije moze u potpunsti da sluzi interesima partijskog vrha.
To ce biti prvi slucaj uspesnog odumiranja drzave u istoriji.
Radikalska banda imace svoju organizaciju koja ce sluziti samo njima.
 
1BA8B64F-A191-48F2-9183-65059D3A76DB.jpeg
 
Uvek mi je presmesno sto se u 90 posto slucajeva ovi krimosi i vonabi krimosi rokaju vikendom. Kao rade radnim danima, uvece rano lezu pa vikendom su samo slobodni da se nadju i organizuju neko rokanje 🤣
 
Strašno je što ovoga neće biti na rts-u... Što niko neće zapitati zašto mi plaćamo tu policiju da bude toliko neefikasna u razračunavanju sa grupama naoružanih bandi...

Ne znam šta im je danas na rts repertoaru... Vidim neke zastave veselih boja sa nekim petolom u sredini se viore po gradu... Ne znam ko nam je to i odakle pristigao ovaj put da razgovara sa Vučićem ili Dačićem.
 
Ne znam ko nam je to i odakle pristigao ovaj put da razgovara sa Vučićem ili Dačićem.
Predsednik Ugande. Nas i Ugandanaca 54 miliona! :D 2050. će nas bidne 106 miliona! :D
Sledeće godine uvešćemo i letove ka toj inače jako važnoj zemlji na svetu... :D
On je rekao da je Er Srbija imala veliko širenje rada i uspeha i broja linija, a da će se u narednom periodu fokusirati na Afriku.

"Kampala i Uganda može da bude mesto odakle možemo da idemo dalje u određene afričike destinacije, posebno prema jugu, ali i prema centralnoj i zapadnoj Africi. Mi ćemo se truditi da ove dogovore konkretizujemo na najbolji način i napravimo saradnju koja će odgovarati građanima Ugande i Srbije", poručio je Vučić.

Kazao je da se nada da bi do kraja sledeće godine mogla da se uspostavi direkna linaja Beograd-Kampala i istakao da bi to bio uspeh za obe zemlje.



Ali gluposti kojima se ovaj bavi... XD
 
Mislim da se razumemo, jedno je unapređivati i širiti saradnju sa Afrikom, a drugo je uvoditi letove ka zemljama za koje niko ovde nije ni čuo a kamoli poželeo da leti tamo...

A i iritira me ta Nelečenova fiksacija i deluzija da "pošto će ih biti pun kufer narednih decenija => biće sila i prosperitetna zemlja". Ne, najverovatnije neće. A i da budu, daleko su nam da bi nam bili primarni partneri.

Nego jbg mora dvorska luda stalno da loži narod glupostima i bajkama...
 
Највећа срамота у новијој српској историји,
још овај на крају неки вероватно СНС билмез се правда, каже Србија је била условљена од стране ЕУ да отвори азиле за исиланте


 

Da li budući ĐACI PRVACI treba da znaju da čitaju i pišu pre polaska u školu? Sve više roditelja uzima deci PRIVATNE ČASOVE pre 1. septembra



oh-god-praying.gif


Mnogo je bolida među današnjim roditeljima. A i za prosvetu i obrazovni sistem isto važi. Tu ne mislim na ove razumne iz teksta koji kažu da decu ne treba gurati u časove pre 7. godine, nego mislim na one druge koji im kasnije u toku školovanja traže da bubaju i pamte gluposti koje im u životu neće trebati, i da se stalno takmiče i cimaju oko škole.
 
Инспектор Слободан Миленковић, познат под надимком Мали Сента, "поново је био на удару БИА", каже његов адвокат Зденко Томановић.
Томановић је саопштио да је „Миленковић уочио непознате особе које су предузимале радње даљинског аудио и видео снимања и непосредне физичке пратње, како у објекту у којем се налазио, тако и приликом кретања Миленковића“.
Након што је Миленковић те особе у присуству грађана зауставио и ограничио им кретање, установио је да се ради о припадницима БИА који су на задатку, тврди Томановић.
„Након доласка патроле, Миленковић је подсетио надлежне да је управо БИА једна од служби која је, према информацији добијеној од поверљивих извора, укључена у припреме ликвидације (начелника оперативе Четвртог одељења београдске полиције Душана) Митића и Миленковића“, наводи Томановић у саопштењу.
 

Da li budući ĐACI PRVACI treba da znaju da čitaju i pišu pre polaska u školu? Sve više roditelja uzima deci PRIVATNE ČASOVE pre 1. septembra





Mnogo je bolida među današnjim roditeljima. A i za prosvetu i obrazovni sistem isto važi. Tu ne mislim na ove razumne iz teksta koji kažu da decu ne treba gurati u časove pre 7. godine, nego mislim na one druge koji im kasnije u toku školovanja traže da bubaju i pamte gluposti koje im u životu neće trebati, i da se stalno takmiče i cimaju oko škole.

Imam dosta iskustava sa daansnjim roditeljima.
Vecinom se radi o ljudima s teskim kompleksima, a dete sluzi za lecenje tih kompleksa.
Veruju u takmicenja, zele da njihov dete "bude na vrhu".
Deca imaju svakodnevne obaveze, nastavnike za svaki predmet itd.
To su urbani, obrazovani, kulturni roditelji koji sebe smatraju gradskom elitom.

Ja ih smatram bud.alama.
 
Korisno je biti drzavna starleta





1691662349-Irena-Sarac-750x546.jpg
na slici Irena Šarac

Ministarstvo spoljnih poslova Srbije poslalo je zahteve za agremane za više ambasadora, a među njima je i Irena Šarac koja bi ubuduće trebalo da predstavlja Srbiju u Španiji. Beogradski mediji su je svojevremeno dovodili u vezu sa aferom krađe goriva u Grčkoj.
 
Samo što bih ja kod ovakvih vesti uvek istakao protivno njenoj volji.

Jer nije suština vesti da je pipkao maloletnicu. To je u Srbiji dozvoljeno.

Nego protivno njenoj volji.
To nije dozvoljeno.

Kažem ovo samo iz razloga jer sam primetio da kod nas postoji rasprostranjeno krivo mišljenje da je zabranjeno dodirivati maloletnika/cu, da je to već pedofilija, a ovakvi naslovi gde se sve lepo ne objasni, tu zabludu održavaju... U Srbiji je zabranjeno dodirivati decu (do 14 godina starosti) a od 14, uz konsenzus mogli su se i ....ti.

Doduše oboje bi bili u prekršaju da to rade na Trgu republike.

Dakle ako si sa nekim od 14-18, nisi pedofil ili naš zakon (srpsko društvo) dozvoljava pedofiliju. Trećeg nema.
 
Poslednja izmena:
Нећу да правдам, али мислим да је граница између педофилије и ефебофилије у томе да ли се ради о препубертетском узрасту или пубертетском узрасту.
Ефебофилија (привлачност према особама у касној адолесценцији) је нпр. честа у ромској популацији и генерално је прихваћено од нашег друштва да постоји код њих.
И Марко Видојковић нпр. је ступио у односе са својом партнерком док је била у средњој школи а он у касним 30им годинама
Моје мишљење је да су млади у том узрасту склони манипулацији од стране старијих, може се рећи предатора.
Опет сам закон то толерише ако није на силу.
 
Reci ti meni Došljak, pošto znaš o Romima dosta, kako se zove u Srba kad Verica Rakočević sa 75 godina ima dečka moje godište? 🙂 Koja je to filija?

Moja poenta je bila samo da uvek savesni tabloidni novinari prekinu da vrište PEDOFILIJA kad je nešto legalno, nego nek upere prstom u srpsko društvo da menja zakon ako se genereralno sablažnjavamo na to. Pa nek Palma digne ruku u skupštini.

Nisam mislio na konretan primer sa trga jer tu ne znam šta se dogodilo. Ali nek stave akcenat da je nasrnuo i slično, nek objasne više, jer ovako deluje da je kažnjivo to što je ona maloletna i ozbiljno stvara zabludu kod nekih ljudi... Ne žele da je dodirnu posle ni kad ona hoće, misle kažnjivo... Čitao u novinama "Pedofilija! Baka Prase ........ .... maloletnicu." A on čovek nit luk jeo nit luk mirisao. 😄

Jer na to "maloletnica" najviše klikova, pa posle piši šta hoćeš, priveo, podvodio, dodirovao... i dozvoljeno i nedozvoljeno, samo da bude klikova...

U konretnom primeru sa trga ako je napao osuđujem svakako. Voleo bih više detalja u konkretnom slučaju kako bih izneo svoj konačni sud... i njegove najbolje verzije odbrane 😄 al za sad toliko...
 
Vrh