Šta je novo?

Sportski događaji

Prvi put čujem da sportistima neko testira hromozome da bi utvrđivali kog su pola.

Ima sportistkinja koje su muškobanjaste i pre bi se reklo da su muškarci, nego žene.. Eto i ta naša Ruskinja bokserka Šadrina je muškobanjasta, ona džudistkinja Laura sa Kosova koja je sad pobedila Hrvaticu za bronzu - muško, muško.

Pa šta sad, je l' svima njima treba da testiraju hromozome da bi utvrdili kog su pola?

Baš sam neinformisan šta se sve radi.. komplikuju mnogo sve to, šta imaš u gaćama, to si i ćao.. :cool:
 
Kad je tačno finale tenisa sutra, ako neko zna molim da napiše.
 
Uzbudljiva i tvrda utakmica pred protivnickom publikom. Sudjenje kao na 3x3.
Bogdan uz zanimljivu minijaturu sa Pesicem pokazao da je srce ovog tima.
Veliko postovanje za Micica i da... za Gudurica. Odlicna borba protiv slabe forme. Bez ikog sakazma. Mislim da nismo narod koji postuje takve stvari.
Sudanci nenormalni skakaci. Na kraju pitanje karaktera, ali i kosakaskog umjeca.

Uz to, U18 momci u finalu. Dobar je Vule Avdalovic kosarkaski radnik. A Dimitrijevic je veliki talenat.
 
Screenshot_20240804_020112_X.png
 
Nije trenutno aktuelan kao osvajač nekog bitnijeg turnira. Ananas je prevaziđen. ;)

P. S.
Kad god je najavio neki trofej, kiksnuo je. Samo nek nastavi tako.
 
Nije trenutno aktuelan kao osvajač nekog bitnijeg turnira. Ananas je prevaziđen. ;)

Hehe.. Uvek imaš spreman odgovor Sole. 😉

Alkaraz je fer sportista, džentlmen i baš za primer svima a i meni je nick Noki što je nadimak od Novak... tako da, sve sam porkio... 🙂
 
@centarfor

Pa Novak Noki, Lazar Laki, Bojan Boki... šta nije jasno 🙂

...ili recimo Beriša Beki 😄 itd.
 
данас је био повратак отписаних. ватерполисти су у полуфиналу Олимпијских игара, наставили су традицију дугу 24 године
 
 
Vrh