Šta je novo?

Sportski događaji

Ovaj rade je klasicna starleta, u rangu vlade djurovica u kosarci ili miroljuba petrovica. Daj da lupetam nesto kako bi mogli da me zovu i dalje, narod ionako voli budale. O ljudskim kvalitetima tek bi moglo da se diskutuje
Porediti Radeta Bogdanovića koji uvek govori jasno i koncizno, pravo u centar i bez dlake na jeziku sa onom budaletinom, plaćenikom i lažovom Đurovićem je jeres.
 
Sta se ovde desava? Predsednica Skupstine daje izjavu o avionima i o tome, kako se AV osjeca u ovoj teskoj situaciji. (Ljut je. Ali i ocajan.)
Iskreno se nadam da se ovaj sad ne okrene kosarci.

O Bogdanovicu... sama situacija je toliko ocigledna i prosta, da i nije potrebna duboka analiza. Zapravo je prilicno pristojan.
Inace je ovaj "Boske" odavno ostavio starletanske dane za sobom zamenivsi Sixpack, koji je bio dobro poznat u Bremenu i okolini sa udobnim stomakom :)
 
Porediti Radeta Bogdanovića koji uvek govori jasno i koncizno, pravo u centar i bez dlake na jeziku sa onom budaletinom, plaćenikom i lažovom Đurovićem je jeres.
I jednom i drugom nista ne valja samo kritika i kritika, jedan je ostao u doba sibenke a drugi u nekom svom vremenu pre 20 godina. Neka gospodin preuzme reprezentaciju pa neka nam pokaze kako se to radi. Dal je neko placenik i lazov ,dezerter ili pak nasilnik ne znam ,imaju istrazni ograni koji su placeni za to
 
Мало бројки. Мање од 4 гола збирно на све три утакмице које репрезентације имају у групној фази, постигнута су само на утакмицама Француске, Енглеске и Србије. Тачније на утакмицма ове три репрезентације постигунуто је 3 гола.
Ето, у неком погледу смо у истом шеширу са Француском и Енглеском и то неће покварити чињеница да смо једина репрезентација која је постигла мање од два гола.
 
Da li neko zna kojom smo to avio kompanijom odleteli na Euro kada se predsednik toliko razočarao?
 
Gruzija je upravo pokazala kako se igra fudbal i predstavlja svoja zemlja. Ako sam dobro video, idu na Sloveniju, tako da komotno mogu da se nadaju i četvrtfinalu. Bravo za braću Gruzine i legendu Vilija Sanjola.

Edit: ipak na Španiju idu. Ali nema veze, samo hrabro.
 
Kakva rapsodija pravoslavnog fudbala! Rumunija prva u grupi, Gruzija bije Portugalce, Srbija... uh. Porfirije?!
 
dobro, ja razumem grobljake, rade bogdanović se upisao zlatnim slovima u anale avangardistike onomad i rezervisao gtr mural. a oni tamo vazda nisu bili probirljivi...

NA PROLEĆE VAR I PREVARE

Rade Bogdanović ne vidi Partizan kao šampiona Srbije. Veruje da sledi Zvezdino proleće:

Liga je jako loša. Nema potrebe da se pretvarmo da ne vidimo da se ovde lopta gura, a ne šutira. Pokušava da se kopira evropski fudbal. Partizan će da bude prvi do kraja jesenjeg dela sezone, a na proleće neka mu je Bog u pomoći. Zvezda će da bude šampion. Ova vladajuća struktura u fudbalskom klubu ne može da podnese da ne bude blizu kase i novca Evropske kuće fudbala. Videćete VAR i prevere, videćete mnogo što šta od onog što smo već viđali na fudbalskim terenima – zaključio je Bogdanović
nego volim tu tezu kako je rts potpuno režimski, ali eto slobodarski rade isključivo snagom sopstvene časti opstaje tamo već ko zna koji reprezentativni ciklus i govori u ime svakog poštenog ljubitelja fudbala. na šta li me podseća ta teza...
+

INTERVJU: Rade Bogdanović – Fudbalom vladaju kladionice i menadžeri, novac je ključ!
učinilo mi se da sam u bloku reklama video cica macu...

starleta je zapravo dosta precizan opis ove koloritne tv pojave.
 
dobro, ja razumem grobljake, rade bogdanović se upisao zlatnim slovima u anale avangardistike onomad i rezervisao gtr mural. a oni tamo vazda nisu bili probirljivi...


nego volim tu tezu kako je rts potpuno režimski, ali eto slobodarski rade isključivo snagom sopstvene časti opstaje tamo već ko zna koji reprezentativni ciklus i govori u ime svakog poštenog ljubitelja fudbala. na šta li me podseća ta teza...
+


učinilo mi se da sam u bloku reklama video cica macu...

starleta je zapravo dosta precizan opis ove koloritne tv pojave.
Ne postoji način da iz ovakvih likova klubaštvo ne izbije u svakoj situaciji...
 
I jednom i drugom nista ne valja samo kritika i kritika, jedan je ostao u doba sibenke a drugi u nekom svom vremenu pre 20 godina. Neka gospodin preuzme reprezentaciju pa neka nam pokaze kako se to radi. Dal je neko placenik i lazov ,dezerter ili pak nasilnik ne znam ,imaju istrazni ograni koji su placeni za to

Достави ти менаџерско мафијашки ФСС списак ко мора да игрa и шта онда можеш ништа. Зато су многи стручњаци попут Антића и Муслина и побегли из репрезентације.

Систем је направљен да се праве млади таленти и што пре продају западним лигама за милоне на штету развоја домаће лиге, јер већ сада са 18-19 година одлазе. Некада су остајали барем до 23/24 попут Видића, Басте, Жигића, Стојковића итд. После те паре од продаје нажалост окрајцује братија (менаџери, чланови савеза, клупска управа, партија).

Па чак и да све паре остану клубу, нама је тиме наша лига претворена у фабрику за прављење и извоз играча. Шта обичан грађанин љубитељ фудбала има од тога? Обичан човек хоће као некада да оде на стадион и да гледа квалитетан фудбал. А ми тренутно гимамо домаћу лигу играча који нису били довољно добри да се продају даље са 18/19 година.

Ја више после 2012 ни не знам саставе Звезде и Партизана, све неки анонимуси. А знао сам као клинац на свакој позицији ко је играо. Живео за вечите дербије као и сви око мене (старији и млађи) а данас нико више ни не прича о њима, никога ни не занимају. Сви прате само међународни фудбал а култура домаћег фудбала је мртва, јер је свима јасно чему та домаћа лига служи.

А АВ инвестира тако што ће да прави стадионе и да исплаћује лудачке суме функционерима, али то је само козметика. Проблем домаћег фудбала је управо овај горе. Срж домаћег фудбала је трула.
 
И Кварацхелија је отишао са 18 из Грузије. Што да седе овде, као, боље ће да науче него у иностранству, а сви играју боље од нас? Није то, него наша репрезентација ни антрополошки нема везе са фудбалским тимом; осим Тадића, наши играчи имају физичку конституцију за три и по позиције у екипи: за голмана, центархалфа и центарфора, а може и задњи везни. Дакле, бирамо погрешне клинце у старту и свеједно ти је да ли оду напоље пре или касније (мада ја мислим да је за њих боље да оду пре).

Да је Меси ономад са 13 година дошао у Звезду, вратили би га као прениског (могу главу на пањ да ставим). Партизанова школа је раније имала те играче па сад нема, Звездина се поправила, али треба да прође неко време. Вошина је била добра, али... тамо је Тадић играо левог бека. Нису довољно интелигентни људи у нашем фудбалу, не разумеју основне концепте, то је сав проблем.

И Грузини су као и Србодинарци коњине - играју и кошарку добро, у ватерполо репрезентацији СССР-а по правилу је Грузин био сидраш, али изгледа знају што зна и последњи тупан осим српских "фудбалских посленика": да је фудбал примарно за оне од 175 цм, а да смо ми високи гарнирунг.
 
I treba da im uzme pare, što se nisu ogradili ugovorom za slučaj neuspeha. Kakav god da je Piksi, prenebregavamo činjenicu da ovim našim panjevima ne bi pomogao ni Anćeloti. Ne može od babe devojka.
 
Bas sam se zeznuo posle prve nase utakmice, mislio sam da su Englezi dobri i da smo i dobro prosli kako smo mogli.

Na kraju, mi sve tri tekme tako odigrali, kao da smo San Marino pa se borimo cisto da nas ne nabuse.

Bruka i sramota, ukupno mozda 3,4 sanse smo imali na celom prvenstvu.

I posle se kao nismo obrukali...
 
Vrh