Šta je novo?

Sportski događaji

Screenshot_20240625_230908_Instagram.jpg
 
Sad ce reci, igrali smo Euro posle 24 godine, ostvarili smo kontinuitet igranja na velikim takmicenjima, polako...

Podsetio bih opet da je Euro uvek bio 16 ekipa i da mi i dalje od 2000. godine se nismo u 16 plasirali.

A uvek smo negde tu top 16, ajde da kazemo izmedju desetog i nekog osamnaestog mesta po jacini.

I ok, jednom odes na Euro, drugi put ne, treci put odes na Euro i uradis nesto malo ozbiljnije... to bi trebala da bude realnost nasa s obzirom na kvalitet koji imamo u poslednje 24. godine.

Ali ne, mi nikad nista.

Danska igrala polufinale na proslom Euru, Svajcarska cetvrtfinale, Grcka osvojila 2004. godine, Poljska igrala cetvrtfinale 2016. godine, Svedska cetvrtfinale Svetskog prvenstva 2018. godine, Rusija polufinale Evropskog prvenstva 2008.godine i cetvrtfinale Svetskog prvenstva 2018. godine... O Hrvatima da ne pricam.

Svi iz te druge grupe po jacini evropskih reprezentacije su nesto uradili nekad u 21. veku osim nas.

Tako da, da se to zapamti sad kad krenu sa demagogijom kako ovo i nije lose i kako se nismo obrukali.
 
Četiri godine si selektor i ti nisi imao kad, nego na velikom takmičenju isprobavaš igrače, taktike, formacije? Na svakoj utakmici nov sastav, nova formacija, u jednoj Tadić na klupi, Birmančević na terenu, u drugoj Gaćinović, u trećoj Mijailović, u jednoj Živković desno, u drugoj levo, samo još Rajković nije igrao u napadu... to se u moje vreme zvalo menadžerske kombinacije.

Mislim da je vreme je za Vladana Milojevića. Ko drugi za selektora, ako ne čovek koji drži svetski rekord po broju uzastopnih pobeda.
 
Poslednja izmena:
Za pare koje se daju (i loje ce se tek dati) ovom alkoholicarsko diletantskom botu,
mogao je da se trazi trener sa ozbiljnijim iskustvom (koje ovaj pajac nema ni u tragovima),
Ali obzirom da je i to javni sektor za cije rukovodece funkcije znamo kako se ljudi biraju (odanost i klicanje vođi) pa jos kad tu rukovodi jedna šlajmara tipa nedimovic, sta drugo da ocekujemo...
 
Ljudi moji, da li je ovo samo slučajnost za nick ili ovaj tip botuje svuda?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240626_091141.jpg
    Screenshot_20240626_091141.jpg
    119,8 KB · Pregleda: 80
Када будемо размонтирали мафијашко менаџерски систем онда можда будемо имали неке шансе да остваримо неки конкретан резултат. До тада мењамо селекоре и испадамо у групној фази као задњи ако се уопште и квалификујемо.
 
Za pare koje se daju (i loje ce se tek dati) ovom alkoholicarsko diletantskom botu,
mogao je da se trazi trener sa ozbiljnijim iskustvom (koje ovaj pajac nema ni u tragovima),
Ali obzirom da je i to javni sektor za cije rukovodece funkcije znamo kako se ljudi biraju (odanost i klicanje vođi) pa jos kad tu rukovodi jedna šlajmara tipa nedimovic, sta drugo da ocekujemo...
Slajmara Nedim koji Dzaju voda kao mecku po vasaru. Klasicni garaganski posao.
Kad garaganski radimo, tako nam se i vraca. Na sitno i jalovo.
 
Слушао сам синоћ до краја оног Боскета Радета Богдановића - елоквентан тип, говори српски а не дрвени језик, дашак ветра у нашем учмалом фудбализму - занимало ме да ли ће, можда, да поткачи и Великог Респиратора, али суздржао се, остао је на критици Памбуковице ("Човек од 78 година нам води савез") и Паси Пољане.
 
Јбт ми у текми у којој нам је потребна победа за даљи пролаз да имамо само један шут у оквир гола па то је невероватно. Толико смо били трагични да немам речи.
 
Јбт ми у текми у којој нам је потребна победа за даљи пролаз да имамо само један шут у оквир гола па то је невероватно. Толико смо били трагични да немам речи.
I to se samo statisticki vodi kao sut u okvir gola, u realnosti je asistencija SMS-a golmanu.
 
Vratio golmanu coek...

Nadam se da ce i taj šarlatan nestati zajedno sa alkosom iako je to vec odavno trebao kad se samoukinuo iz top klase fudbala odlaskom u pustinju...
 
Ovaj rade je klasicna starleta, u rangu vlade djurovica u kosarci ili miroljuba petrovica. Daj da lupetam nesto kako bi mogli da me zovu i dalje, narod ionako voli budale. O ljudskim kvalitetima tek bi moglo da se diskutuje
 
Kako razotkriti one koji se ne dokazuju uvek 😁
 
Dobro, barem smo izabrani za najsexy reprezentaciju. Da ne bude da samo ja na svetskim i evropskim prvenstvima pravim liste najsexy fudbalera kao pre 2 godine 😁😆

 
Vrh