Šta je novo?

Severna Tangenta, Most Zemun - Borča

Pa ovo nije bas nastavak lakat krivine. Krivina ce i dalje postojati, samo ce ubuduce to biti teniski lakat. :p
 
Stvarno je razocaravajuce sto se ovde nisu odlucili za denivelisanu raskrsnicu.
 
Ја о тој раскрсници и трубим све време. Биће више проблема на њој него са Цара Душана.
 
Nenad":t3pjecm2 je napisao(la):
Stvarno je razocaravajuce sto se ovde nisu odlucili za denivelisanu raskrsnicu.
Ja bih rekao da je bedno i lopovski,al dobro. +1 enivej za tebe
 
Ova trasa ce da ide, mozda, tachno preko novog autosalona kineske marke Cheri. a tek su ga u junu zvanichno otvorili :)

inache, kao osoba koji svaki dan koristi magistralni put NS-BG da bi dosla iz Bataje do centra grada, bice me zaista sramota i grada i drzave u kojoj zivim ako stave obichnu raskrsnicu, jer na tom putu su u poslednjih tri godine vec stavili 4 nova semafora
 
Не сумњај да хоће. Била је прилика да се денивелише бар део од Батаје до те раскрснице, али мозгови су урадили тако како су урадили.

А семафор код Мале пруге (која је била најгора раскрсница) је стављен пре пола године и није пуштен, а сви остали семафори раде. Ја кад пролазим том раскрсницом (нарочито ноћу) прекрстим се, зажмурим и прођем.

Ето нам Коридор 10 са две коловозне траке према другу Мрки. :bash:
 
Zemun je poslednja rupa na svirali gradskoj vlasti i nekada mi se chini da gradske vlasti, mnoge projekte rade samo da bi napakostile opstinskoj vlasti i da bi nam otezali zivot
 
Увек било јер су различите странке држале власт. Слично је било после 1997. у Београду, Новом Саду, Крагујевцу... Иста прича, само са обрнутим улогама. :rolleyes:
 
Ma to je jer su pripadali austrougarima,nisu bili patrijote kao ostatak bg-a da budu pod turcima :lool:
 
Stvarno, Zemun je tabu tema za BG vlasti. Jel ima neki veci projekat u Zemunu uopste da se gradi? Sem mosta naravno.
 
Нема. Још увек није попуњен Нови Београд. Кад га попуне, вероватно ће онда кренути на Земун, јер су и тамо цене некретнина подивљале.
 
eko-most_310x186.jpg


jedan od moguceg izgleda mosta
 
Mislim da su se na kraju odlučili za greda most, a u prilog toj tvrdnji evo fotke sa (lažnog) otvaranja radova. Malo je, čini mi se Pera Gajić s Foxa, upao u kadar, but you'll get the picture.

o5c4r4.jpg


Izvor fotke je agencija Beta
 
Чудно, свугде се провлачио онај рендер са косим кабловима на два стуба.
 
Poteca me na brankov. Wile E. Coyote Upravo to. Da je kojim slucajem 3 beograd razvijeniji i da ima vise mostova na Dunavu, onda bi izgled ovoga bio gracioznoji zbog prethodne dve cinjenice. Sada daj sta das. :kk: :(
 
Već funkcionalan i kapacitan.. :cool: i dalje mislim da je greška što nisu ostavili šine po sredini jer bi mogao da se napravi krug Beovoza Zemun -3.BG -Borča
 
A kad ono planiraju da krenu sa radovima na tom buducem mostu. Prosto sam jos uvek nesto pesimista po tom pitanju. Bojim se samo da ne ostane na pustom podpisivanju pred ugovora...
A onda kad budem bio :grand: moci cu i da se prosetam tim mostom bez auta...
 
ića":e3qzs6y7 je napisao(la):
A kad ono planiraju da krenu sa radovima na tom buducem mostu. Prosto sam jos uvek nesto pesimista po tom pitanju. Bojim se samo da ne ostane na pustom podpisivanju pred ugovora...
A onda kad budem bio :grand: moci cu i da se prosetam tim mostom bez auta...
Нема разлога за такав песимизам, изградња тог моста је готова ствар.
 
Daj boze.

Ja sam ustavri veciti optimista, nego samo iznosim svoju bojazan, znajuci kako su se do sada prevremeno zavrsavali takvi projekti.

U svakom slucaju stegnute pesnice. Samo napred uz podrsku iz Beca!
 
Vrh