Šta je novo?

Severna Tangenta, Most Zemun - Borča

GOJE":2deo1fcm je napisao(la):
nmilic":2deo1fcm je napisao(la):
@mekbejn U prethodnom postu sam objasnio da ja redovno koristim benefit zute trake. Kamera postoji i dolaze kazne (provereno) kada se uleti u nedozvoljeni termin.
Samo ti objasni svima za te benefite, pa kad svi krenu da ih koriste, onda više neće biti tih benefita za nas koji ih koristimo :lol:

Само ви користите бенефите жуте траке у Деспота Стефана. Да не будем ја једини форумџија који је усликан и натеран да искешира 2.500 динара. :rant:
 
sizif":3juiacvm je napisao(la):
GOJE":3juiacvm je napisao(la):
nmilic":3juiacvm je napisao(la):
@mekbejn U prethodnom postu sam objasnio da ja redovno koristim benefit zute trake. Kamera postoji i dolaze kazne (provereno) kada se uleti u nedozvoljeni termin.
Samo ti objasni svima za te benefite, pa kad svi krenu da ih koriste, onda više neće biti tih benefita za nas koji ih koristimo :lol:

Само ви користите бенефите жуте траке у Деспота Стефана. Да не будем ја једини форумџија који је усликан и натеран да искешира 2.500 динара. :rant:

Cek, cek, da se razumemo, i ja sa platio ali samo kada se na kratko promenili dozvoljene termine.
Ako su te uslikali, imas i na slici i vreme, ako si upao u zabranjeni period od 06-09 i od 14-18, onda :violina: ..
 
Krnjača -

DSCN0011.jpg


DSCN0012.jpg


DSCN0015.jpg


i dalje ka Zemunu...

















 
Lepo je videti da se radi i po zimi , kad vec nisu uradili na vreme ! Bilo bi super da to zavrse pre roka tj Septembra ! A mogli bi da prvo urade onaj deo do Ovce da povezu sa Zr petljom - tamo je dobar deo vec uradjen !
 
Posaljite ovu vest svim medijima da svi vide sa kakvom stokom zivimo!
Dokaz NESPOSOBNOSTI KOMUNALNE POLICIJE I POLICIJE!
 
Pa daleko im sve izvan magicnog kruga linije tramvaja 2
 
Umesto da kupe najbolje kamere gde bi se brzo i efikasno utvrdilo ko krzi zakon [Sto bi se nabrzinu isplatilo] oni prebacuju odgovornost sa jedne na druge ,a vozaci na auto put ulaze sa njiva kao u nekoj Africkoj dzungli!
 
Трава у Београду. То не треба да постоји. Само блато и асфалт. Не можеш неке ствари да избијеш из нечијих гена и 100 година да живе у урбаној средини.
Срамота на куб.
 
Interesantno razmisljanje.
Po tome bi vocnjaci, njive, malinjaci verovatno bili totalno izgazeni , sto nije slucaj.
Poznajem (nazalost) neke stanovnike zasle u 7 deceniju, rodjene u urbanoj sredini.
Nazalost, gori su od mnogih seljaka koje sam upoznao.
Dal je 'genetika' ne znam (nisam strucan), mada je to po meni sve do kucnog vaspitanja i to u prvim godinama odrastanja.
Valjda su nam zato svaka sledeca generacija gora od prethodne (cast pojedincima koji su na zalost izuzetak)
 
Лошта употреба "гена" у опису проблема.
Неће сељак да уништава своје нити ће када дође у град да се понаша као да је с крушке пао. Већ ће гледати да се понаша најпримереније што може.
Ово је класичан пример градског сељака или ти урбаних сељачина. Тај исти ће да баци кесу са смећем поред пута из аута или кроз прозор стана. Све што је ван његовог стана или куће не поштује. А Србија их је пуна.

На фотографији се види да се ово протеже добрих двеста метара. И целом дужином је уништена трава и блато на стази. Чак се у даљини види пајсер који вози посред стазе. Што неко рече баш ме занима где уђу на стазу.
 
Mislim da je opet slučaj gde su u pitanja vozila od radnika.

Treba ponoviti da nigde ne postoji mesto (najbliže je kod Cara Dušana) gde se može ostaviti auto na celoj novoj deonici.
 
Astrodule, pa onda je situacija jos tuznija.
Jer bar oni (radnici) su mogli bez problema da izdejstvuju postavljanje privremenog parkinga.
Koliko svi znamo niklo je celo privremeno naselje za kineze, pa svakako ne bi bio problem napraviti i privremeni parking za potrebe ekipe koja na posao dolazi autmobilom.
Ne, ovo pokazuje stanje svesti nasih ljudi.
 
Ja sam ovom mostu nadao najviše zbog mogućnosti ispitivanje Banatske strane Dunava koju ceo život gledam šeajući zemunskim kejom (sebičan razlog). Zbog toga su me jako razočarale reportaže članova ovog foruma gde je pokazano da ne postoji način da se lako priđe obali i da ne postoji mesto gde se može ostaviti vozilo kad se pređe most.

Veliki propust u svakom pogledu :(
 
Ja ne krivim te ljude uopste. Sto nisu napravili parking dostojan ovoj magistrali u slucaju iznenadnog kvara a ne da cekas da teneko ubije u desnoj traci. Ako kamp ostaje tu sto nisu napravili privremeni silaz za kola radnika i parking za njih koji posle moze da se zatvori. Ruzno je jedino to sto se odmah staza i trava upropastava.
 
Nije se Rim izgradio za jedan dan, verujem da ce se parkinzi izgraditi nekad u buducnosti ali dotle bice raznoraznih cudnih situacija sa parkiranjem.
 
Ja opet imam problem sto neki parking, terasa i neki manji ugostiteljski objekat nije napravljen na pocetku mosta na zemunskoj strani.
Prostrana terasa, sa pogledom na dunav, banat i deo beograda.
Time bi se takodje moglo finansirati deo troskova odrzavanja, a svakako bi bilo i bezbednije po pitanju pristupa 'unutrasnjim prostorijama' mosta i zastiti od 'skupljaca'...
 
Možemo samo da se nadamo da će se tako neki objekat napraviti, kao i parkinzi, stepenište, autobuska stanica...

Naravno, bilo bi lepo da je sve to unapred planirano, ali dajmo im par godina fore...
 
Vrh