Šta je novo?

Rekonstrukcija ulica Kraljice Marije, 27. Marta, Džordža Vašingtona i Cara Dušana

Provlačilo se to pitanje po forumu, ali skoro je izvesno da se taj interceptor neće raditi skoro (a ovo je odlična prilika za to).

Novinari bi mogli da pitaju Vesića to kada sledeći put bude spominjao tu rekonstrukciju (gradonačelnik verovatno ni ne zna za trasu interceptora)
 
Не знају ни новинари ...
 
Да се ово ради у Гроцкој знао би и притискао би Весића сам, без медија.
 
_krpež
c873fb97989e73eab4b521bc8c5fb952.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A sto krpe ako ce rekonstrukcija skoro cemu to ...
 
Pa tako su radili Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića. Prvo postavili cevi za toplovod , pa sve to uredno asfaltirali , a onda , možda mesec dana kasnije , krenuli u rekonstrukciju.
 
Kaže Vesara da je Energoprojekt dobio posao, samo treba EBRD da aminuje i potpisuju ugovor.
 
To se ne vidi i sta fali da se raskopava. ....
 
Energo sada radi Karadjordjevu a Ratko Mitrovic je radio Slaviju...
 
Sta se desava? Dokle je stigao tender? Ima li neko neku informaciju?

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Ратку Митровићу треба забранити да ради ишта док Букуљу не доврше, а боље им и забранити да постоје
 
Volim da slikam sa istih pozicija i upoređujem rezultate. Evo situacije danas u poređenju sa prošlim letom:
 
Krenem ulicu da prelazim kao mlad , a završim kao starac , taman dovoljno vremena da stignem da vidim kako je ulica ponovo u punom zelenilu stabala.
 
Ne znam, ljudi... Znam da se mnogi neće složiti, ali meni uklanjanje zelenila uopšte ne garantuje da će nešto biti lepše u estetsko-urbanističkom smislu.
 
петак, 22. март 2019.

Секретаријат за инвестиције

Јавна презентација радова на уређењу саобраћајница Краљице Марије, 27. марта, Џорџа Вашингтона и Цара Душана

ГРАДСКА УПРАВА ГРАДА БЕОГРАДА
Секретаријат за инвестиције
Трг Николе Пашића 6

Објављује

ЈАВНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА РАДОВА НА УРЕЂЕЊУ САОБРАЋАЈНИЦА КРАЉИЦЕ МАРИЈЕ, 27. МАРТА, ЏОРЏА ВАШИНГТОНА И ЦАРА ДУШАНА

Јавна презентација радова на уређењу саобраћајница Краљице Марије, 27. марта, Џорџа Вашингтона и цара Душана у постојећој регулацији са припадајућом инфраструктуром и предвиђеним фазама радова одржаће се 2. априла 2019. године у 16 часова у просторијама Градске општине Палилула, Таковска 10, Београд, Скупштинска сала.

Заинтересовани грађани, власници и закупци локала могу се информисати о фазама реализације пројекта.

http://www.beograd.rs/cir/gradski-oglas ... ra-dusana/
 
Javna prezentacija radova? Pa to nece do kraja godine onda ni poceti. Mislio sam da je ovo tender za izbor izvodjaca.

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Kako trenutno stoje stvari , bolje da ni ne počinju pre nove godine. Prvoaprilski haos nam je sasvim dovoljan za ovu godinu.
 
Sa danasnje rasprave:
-radovi pocinju 5og maja
-trotoar oblozen granitom u dve boje duz cele trase (8cm debljina)
-zamena vodovodnih cevi
-koso parkiranje na trotoarima
-na raskrsnici sa Takovskom i 29. Novembra radovi ce trajati samo 7 dana jer ce postavljati prefabrikovane elemente oko šina.
-isvodjac radova Energoprojekt+ neka francuska firma
-bice iskljucenje za Dalmatinsku pod pravim uglom odmah iza skole
I to je to koliko sam boravio jer je bilo prepuno i krenulo je klasicno prepiranje onih koji su za i protiv
 
Vrh