Šta je novo?

Rekonstrukcija Požeške ulice

Ocigledno im nije ostalo dovoljno kinte za stubice... Steta.
 
Stubice obicno stave naknadno. U Svetogorskoj su stubice postavili nekoliko nedelja posle rekonstrukcije. U Resavskoj su stubici takodje bili poslednja stvar koja je uradjena.
 
Pricao sam sa nadzornikom na gradilistu pa malo da vas razocaram sine su po projektu trebale biti prebacene u sredinu neke linije autobusa prebacene u druge ulice .Sine nisu prebacene jer grad nije imao dovoljno para jer bi se morale izmjestati skoro sve podzemne instalacije.Bilo je dovojno mjesta za tramvaj na sredini ulice uz malu korekciju pomjeranje stajalista .Na prosirenjima kod banaka ce doci asvalt jer je tako palo napamet nekom kretenu :rant: Da stubici nisu predvidjeni za sad ali neznaci da ih nece biti.Na tramvaj u sredini ulice moracemo da sacekamo da prodje 25god. Nece ulica lose izgledati ali moglo je puno bolje .E da za kraj zaboravili su da stave taktilne ploce za slijepe.
 
Sad sam prosao pozeskom i moram reci da je trotoar jeziv ako je onaj deo gde je postavljan behaton gotov.Nece valjda da ostave onako pola razeban asfalt pola behaton,denivelisano izmedju njih .... katastrofa :notok:
 
Ja sam pre neki dan vozio Pozeskom i mogu vam reci da je katastrofalno asfaltiran.......kao da sam isao preko kaldrme, a da vam ne pricam sto na svakih pola metra postoje sahtovi koji su ispod nivoa ulice.......blago sam razocaran
 
Gibav asfalt i denivelisani sahtovi su inace praksa u rekosntrukciji ulica proteklih godina.
 
Nisam se vozio, ali i moj je utisak takav. Sajam, Savska, Re: savska.....
 
Homer Jay":1sqhzefw je napisao(la):
Stubice obicno stave naknadno. U Svetogorskoj su stubice postavili nekoliko nedelja posle rekonstrukcije. U Resavskoj su stubici takodje bili poslednja stvar koja je uradjena.
Ovo se potvrdjuje i s moje strane! U Ivana Milutinovica, od Kruneske do Makenzijeve su trotoare zavrsili jos pre 3-4 nedelje, a tek su ove nedelje postavili stubice.
 
E moji ljudi razočarao sam se ovih dana u naše vozače. Parkiraju se gde ko stigne u Požeškoj na šinama, trotoaru samo što ih i u kafiće ne parkiraju. Panduri prolaze gledaju i nereaguju umesto da ih teraju da sklanjaju automobile još se i oni parkiraju gde stignu. Mnogo sam razočaran.
 
dragan44":329w6t0s je napisao(la):
E moji ljudi razočarao sam se ovih dana u naše vozače. Parkiraju se gde ko stigne u Požeškoj na šinama, trotoaru samo što ih i u kafiće ne parkiraju. Panduri prolaze gledaju i nereaguju umesto da ih teraju da sklanjaju automobile još se i oni parkiraju gde stignu. Mnogo sam razočaran.
Eee, dobro si ti izdržao kad si se tek sad razočarao!!!
 
dragan44":1vb3l1z0 je napisao(la):
E moji ljudi razočarao sam se ovih dana u naše vozače. Parkiraju se gde ko stigne u Požeškoj na šinama, trotoaru samo što ih i u kafiće ne parkiraju. Panduri prolaze gledaju i nereaguju umesto da ih teraju da sklanjaju automobile još se i oni parkiraju gde stignu. Mnogo sam razočaran.
Blago tebi kada si tek sada otkrio beogradsku kulturu parkiranja...
 
ko kaže da niko ne kontroliše nepropisno parkiranje? :laugh:

15838_1140989605642_1254485245_30344361_1080216_n.jpg
 
U svakom slucaju,danas kako sam video oko ulicica koje su skoro poplocane oko kneza poceli su da nose pauci,cak su i jednom baji koji ima tablicu sa 4 cifre digli kola :D Eto dokaza da se sve moze,kad se hoce!
 
Ne lozite se... odakle god da je slika, auto na slepu sigurno nije zbog nepropisnog parkiranja.
 
Ok, ja sam mislio da je fotka iz okoline Požeške, pa mi bilo čudno jer sam u bg-u viđao da samo Parking servis nosi pandurska kola.
A ja danas (oko 16h) baš popizdeo jer na uglu Zmaj Jovine i Čika Ljubine kod pokidane rampe nije moglo da se prođe od što parkiranih, što kola u pokretu. :mad:
 
Bio sam u beokom servisu poslikao gomilu upropascenih ulica pocupanih stubica pa i tu nepostojecu rampu podjeo prijavu zvali su me i rekli da su prosljedili direkciji za puteve .6.11.2009.sam bio kod njih zvali su me 11.11.2009.sacekacu 10 dana ako nista nebude uradjeno idem ponovo. :dil:
 
Vrh