Šta je novo?

Razno

Da to su bilbordi ali ne klasicni vec veliki ekrani vec je postavljen na terazijama bilbord je ok ali lokacija je uzasna pogledaj te bilo koji flim o beogradu kako je bilo lijepo bez istih :bash:
 
Da nisu samo malo modernija vesala? :)
Postavili na silasku sa mosta u visini scate parka, bas me je kopkalo o cemu se radi.
 
Danas je proradio taj kod skejt parka. I jesu to su postolja za ekrane. :bash: :notok:
Samo ću da kažem 2 stvari da nemamo već previše bilborda i da nije malo opasno da ekran sa reklamama stoji pored puta?
Ako je neki komšija primetio čini mi se da je jedan postavljen na vrh jednog od belaća (solitera na keju u Zemunu).

Edit: Ako neko hoće mogu da uslikam veceras?
Zamislite kako će samo da nam se smeše neke njuške kad dođu izbori :violina:
 
Da, videh danas da je montiran i pušten u rad taj kod skejt parka... Znači, definitivno se radi o novim bilbordima... :notok: :notok: :notok:

Cela priča je potpuno suluda - od njihovih dimenzija, preko lokacija na kojima se postavljaju (onaj na Trgu, na sred trotoara, mi je za sada najveći trn u oku), do činjenice da je grad već uveliko prezasićen oglasnim panoima, bilbordima, reklamama po zgradama, itd. Razumem potrebu grada da ubira dodatne prihode kako god može, ali ove se već radi o preterivanju...

Mogu samo da zamislim koliko će puta u budućnosti dolaziti do čukanja prouzrokovanog time što je nekom od vozača pažnju odvukao spot na džinovskom ekranu pored ulice, i to baš onda kad npr. onaj ispred njega kreće naglo da koči :bash:
 
Da, videh i ja i na Terazijama i oba kod Brankovog montirana.

Slazem se sa direktorom - lokacije na Trgu, Slaviji i Terazijama su van pameti iz vise razloga, Felix55 ih je vec pomenuo... Ova dva na Brankovom nekako i mogu da se istolerisu...

Sta reci ... :notok:
 
Da ne pricamo da manji broj bilborda isto moze da donosi dobre pare gradu.
Sto ih je manje to su skuplji. Ponuda i potraznja.

U Beogradu definitivno ima previse reklama.
 
и то не било који билборд, већ електронски билборд. видео сам синоћ на НБГ на почетку Бранковог моста
 
Cudi me da neki i na Kalis ili barem u Zlovrt nisu postavili, i tamo imaju dosta publike :rolleyes:
 
Video sam vecaras onaj na Slaviji, sta da vam kazem :( . Ova slika na prethodnoj strani ne moze na najbolji nacin da docara, ali ove skalamerije u ogromne. Pride to je takva metalna konstrukcija koju jedino tek moze da pomeri sa mesta.
 
JohnnyLee":2lq2c9yq je napisao(la):
и то не било који билборд, већ електронски билборд. видео сам синоћ на НБГ на почетку Бранковог моста

Слични овакви електронски панои са рекламама су у Братислави пре неколико година направили огроман скандал у целој градској јавности, јер су постављени на места, где су итекако сметали, видим да се изненађења спремају и у Београду, шта друго рећи а не псовати, боље да се ћути...
 
Знаш како то бива, прича се, прича, док се људи не навикну и онда... знаш сам, ствар прећутана.
 
RockerSVK":3dhysjs5 je napisao(la):
JohnnyLee":3dhysjs5 je napisao(la):
и то не било који билборд, већ електронски билборд. видео сам синоћ на НБГ на почетку Бранковог моста

Слични овакви електронски панои са рекламама су у Братислави пре неколико година направили огроман скандал у целој градској јавности, јер су постављени на места, где су итекако сметали, видим да се изненађења спремају и у Београду, шта друго рећи а не псовати, боље да се ћути...
Рокер, да ли можда имаш неку слику тог "билбодера" код тебе у Братислави, да видимо како је та скаламерија изгледала ?
 
http://www.l-den.sk/vitriny.php

Ево овде је тај пано, последњи у низу опција - зове се City Light

Можда нису тако одвратне као београдске, али њихово постављање усред фреквентних места је за сваку осуду.
 
није ниједан од ових. ово је отприлике дијагонале 4 метара, ако не и јаче, ЛЦД
 
ЛЦД, о какве новости :D Ове наше су монтирали негде 2005-6. Облик можда и није толико битан, али кад бисте видели на каква места су их постављали, буквално идеш по тротоару и можеш ударити у то, но комент.
 
Bice izvrljani dok kazes keks :)

Mada ce ova hard bass bag** uz njih
 
Plato Zorana Đinđića na Trgu je definitivno dobio novi "ukras" - mamutski ekran-bilbord, i to na sred trotoara... Pogledajte dimenzije te skalamerije :notok: :bash:

bilbord1.jpg


bilbord2.jpg
 
Bolje da su ih stavili na stadione onako fale nam LED semafori :D mogu u poluvremenu da se reklamiraju koliko god hoce
 
Koliko ce trebati dok se na buvljaku ne nadje LED televizor velikih dimenzija, nopoznatog porekla i marke :laugh: Kladza je otvorena.
 
и на Тргу већ поставили? какав олош :notok: :notok: :notok: све их треба потрпати у акваријум са водом и пустити струју од 100.000 волти
 
Па ово је стварно катастрова, братиславски сити лајтови су за ово мед и млеко, дословице. Одвратно :blah:
 
Vrh