Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

Assad84":2h7xblx1 je napisao(la):
Sve je to jos u izgradnji,na toj spratnosti u Bg-u oko 1500 evra/m2

Aj javi ako imas neki kontakt, neki link, da uzmemo po toj ceni, ja sam zainteresovan.
 
Samo u oglasima na filteru oznacite spratnost koja vas interesuje i odmah se pojave,ima ih dosta na tim konkretno spratovima koji vas interesuju,a sa cenom sam malo preterao ipak ide od 1000 evra/m2 .Svima zajednicko da imaju prelep i poprilicno jedinstven pogled na grad.
 
12.12.2019
1c9a4c44fa67f1868cd3d24995296e69.jpg


Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Синоћ:







Чуо сам из друге руке да су први купци станова у Весту плаћали 1.700 евра по квм уз бесплатну терасу (могуће је да је реч о првом спрату). Недавно је један купац за стан платио 3.500 евра по квм у постојећим зградама, не у Кули.


Велпорт, дизалице за другу фазу:





Мост преко Аде:

 
Ovi se ne šale ni malo

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=689311#p689311:go0cca24 je napisao(la):
mladi gradonacelnik » Ned Dec 15, 2019 11:36 pm[/url]":go0cca24]Da li je kula dosla na pola?
Spoljasnje strane nisu, a centar je presao polovinu kule.
 
Kada pogledamo, izgradnja ove kule zapravo i ne predstavlja samo novu modernu zgradu koju će Beograd dobiti - već i prvi zvanični neboder (150m+) u Srbiji. To je trebala biti Kula Beograd, ali...
 
To dovoljno govori o tome koliko je BnV ozbiljan projekat...
 
Kolko god mrzao BNV, mora se priznati da se "Kula Belgrade" pravi na daleko lošijem terenu. Plus problem rupe i odorna na obaloutvrdi... Naravno je da ide sporije. E sad što je potpuno suludo i zamišljati toliku soliterčinu na mulju i blatu Bare Venecija to je zasebna tema.
 
Primecujem da na ovoj kuli nisu jos uvek krenuli sa fasadom a realno je na pola. Usce 2 je bila bolje sinhronizovana sa ekipama. Mozda zbog zime nece nista da pocinju ali uveliko su trebali da postavljaju barem probu ako ne i 5,6 spratlva prvih...
 
Armatura":2h3rfmlw je napisao(la):
Primecujem da na ovoj kuli nisu jos uvek krenuli sa fasadom a realno je na pola. Usce 2 je bila bolje sinhronizovana sa ekipama. Mozda zbog zime nece nista da pocinju ali uveliko su trebali da postavljaju barem probu ako ne i 5,6 spratlva prvih...

Moguce da se ceka da se zavrse betonski radovi na trz. centru, pa da tada krenu sa fasadom. Realno staklena fasada a par metara dalje betoniranje, nema logike, moguce da se to ceka. Ko zna...
 
Vrh