Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

blagoje":1f3w7w1d je napisao(la):
Ne znam da li je menjan projekat, ali zar nije prema vizualizaciji zamišljeno pet spratova plus uvučeno potkrovlje? Ovde trenutno imamo celih šest spratova i radove na sledećem (potkrovlju?).

Na ovom crtežu sa Beobilda se takođe vidi 6+potkrovlje.

100701-PSP-03.jpg


Valjda zabunu pravi ovo "visoko prizemlje" sa znatno nižim prozorima.

I meni je prvo bilo čudno kada su posle četrvrtog sprata nastavili da zidaju, po crtežima mi nije delovalo da će zgrade uživo biti ovoliko visoke.
 
Hmmm, samo bi "retard" to pazario :) (cista ironija da ne bude zabune), a zamislite tek one na Dedinju sto kupuju kuce od po 2000kvm, kome normalnom to treba kad moze da se zivi u kako ono ide oslobadjanje od PDV-a za prvi stan, 40kvm +15kvm po clanu domacinstva :kk:
Lep penthouse je u GOLF8, http://peteg.rs/sr/residential/37 sa pogledom na ceo Beograd, ovaj u West65 mi ne izgleda nimalo primamljivo ( http://www.west65.rs/?page_id=953 )
 
nadam se niki da je to ironično/sarkastični post.

ja bih uvek pre kupio penthaus nego regularan stan.

sad da li u vestu, golfu ili stepi to je već stvar ukusa (mada u stepi ne bi).


ja lično bih pre uzeo u vestu jer smatram da će tom delu novog beograda rasti exluzivnost.

ono što će na kraći i srednji rok da se izgradi u tom delu je da se završi novi bulevar, pa da se proširi vojvođanska, pa da se đorđa stanojevića produži do blokova, pa da bivši vlasnici marba naprave svoje naselje, pa se aktivira IMT i tu naprave exluzivna naselja. + plus još mnogo ima slobodnih blokovskih površina......
 
Da me članovi foruma koji su ovde kupili stan ne shvate pogrešno, ali ja ne mogu da shvatim da neko ovu lokaciju smatra ekskluzivnom.
Jeste MilisaV pobrojao neke prednosti koje će se ostvariti u bližoj budućnosti, ali dati toliki novac za stan u zgradi pored pruge, to ne mogu da shvatim.
Već sam pisao kako se sirene, prolazak i kočenje vozova čuju u APC-u, mogu samo da zamislim kako će se čuti u stanovima.
 
nova":38tsgzzu je napisao(la):


Drugari, zna li neko čiji je ovo ograđeni plac sa sivom kućicom iza Westa? Baš je veliki prostor, deluje kao lokacija sa dosta potencijala.

West 65 je trenutno verovatno precenjen, ali slažem se sa Milisavom da će ovaj deo Novog Beograda u budućnosti biti prava bombona :)
 
Diskusije i poredjenja radi a posto sam skoro bio u stanu drugarice koja je kupila stan u objektu golf 8 na b brdu koji je niki pomenuo mogu samo reci da je cenovno gotovo identican westu na daleko losijem mestu i slabije opremljen premda je objekat stvarno dobar nema dileme.
 
Igor":1cm5w4av je napisao(la):
Diskusije i poredjenja radi a posto sam skoro bio u stanu drugarice koja je kupila stan u objektu golf 8 na b brdu koji je niki pomenuo mogu samo reci da je cenovno gotovo identican westu na daleko losijem mestu i slabije opremljen premda je objekat stvarno dobar nema dileme.
:) penthouse u golf-u 8 ima zaseban lift i zasebnu kotlarnicu na gas od ostalih stanova, sam objekat je nabijen medju zgradama, ali je penthouse 2 sprata iznad zgrada ispod sa fenomenalnim pogledom. BB i NBG je tesko porediti, to je previse licno kome se sta vise dopada i diskusija je bez kraja, ja licno preferiram provetreno i osuncano brdo od mocvarnog NBG sa komarcima i bubama :p
 
Naravno stvar je licnog afiniteta i izbora prostora, ja inace zivim i gledao bih da zivim iskjlucivo u sto zelenijem okruzenju.

Posto si pomenuo kao poredjenje objekat na b brdu javio sam se samo zato sto sam sticajem okolnosti privatno isao u jedan od stanova i mislio sam dacenovno bas i nije konkurentan ako ne po lokaciji (mada nbg i uzbrdica iznad rode na b brdu ne mogu biti isto) ono sigurno po kvalitetu opreme u odnosu na ono sto sam video u west oglednom stanu u odnosu sto nudi objekat na b brdu.
 
Homer Jay":1271i568 je napisao(la):
nova":1271i568 je napisao(la):


Drugari, zna li neko čiji je ovo ograđeni plac sa sivom kućicom iza Westa? Baš je veliki prostor, deluje kao lokacija sa dosta potencijala.

West 65 je trenutno verovatno precenjen, ali slažem se sa Milisavom da će ovaj deo Novog Beograda u budućnosti biti prava bombona :)

To zovemo "Cepterova zgrada". Nekoliko firmi tu ima poslovno prostor i magacine, a mislim da je od ove zgrade počela zabuna sa Pakomom i hipotekom (garancijom?) na kuću Beka beke, mada je na adresi kao ulica Đorđa Stanojevića, a ne na Tošin bunar (ili Omladinskih brigada, pošto se Airport City koji je na adresi u Omladinshib brigada nalazi između Cepterove i ulice Đorđa Stanojevića :D )
 
niki":qhnle2l7 je napisao(la):
ja licno preferiram provetreno i osuncano brdo od mocvarnog NBG sa komarcima i bubama :p

Zato ugrađujemo komarnike pa imamo i sunce i svež vazduh...močvare su isušene pre par generacija, a prvo je isušeno upravo mesto na kojem niče West65 zbog gradnje prvog aerodroma. Čak ako se ne varam, dok su kopali za temelje naišli su na ostake betonske piste.
 
relja":2lk30iyv je napisao(la):
niki":2lk30iyv je napisao(la):
ja licno preferiram provetreno i osuncano brdo od mocvarnog NBG sa komarcima i bubama :p

Zato ugrađujemo komarnike pa imamo i sunce i svež vazduh...možvare su isušene pre par generacija.

No hard feelings, ja volim malo da isprovociram diskusiju, inace i ja trenutno zivim na NBG :kk:
 
Pored NBG, BB je jedino mesto gde bih ziveo ako mogu da biram... :D
 
e jbga sad. a vračar? ili senjak, koji po meni mnogo bolji od bb iako se nalazi samo jedno brdo pored, zatim dedinje, bežanijska kosa....

ima stvarno dobrih krajeva.
 
Prošao sam juče ulicom Oml. brigada i zaista deluje da lepo napreduje. Još kad se sruši ova rugoba ispred... :gobb:

Feanor":1yylt8if je napisao(la):
Pored NBG, BB je jedino mesto gde bih ziveo ako mogu da biram... :D
+1

Vidim da se oko mnogih stvari slažemo ;)

(možda ne bih rekao jedino, ali jedno od retkih)
 
Izgleda da se radnja Tehnomanije preselila iz bivše zgrade DHL-a u IDEA-iu u Omladinskih brigada.
Na sajtu se još uvek nalaze u Omladinskih brigada 86 (DHL), ali isto tako nema podataka o radnji u IDEA-i.

Proveriću ako budem prolazio sa te strane...
 
blagoje":2t4s4nw8 je napisao(la):
relja":2t4s4nw8 je napisao(la):
Izgleda da se radnja Tehnomanije preselila iz bivše zgrade DHL-a u IDEA-iu u Omladinskih brigada.
Na sajtu se još uvek nalaze u Omladinskih brigada 86 (DHL), ali isto tako nema podataka o radnji u IDEA-i.

Proveriću ako budem prolazio sa te strane...

Pre dve nedelje su uređivali prostor. Već je trebalo da počne sa radom.

http://www.tehnomanija.rs/index.php?mod=news&op=show_article&news_id=476

Radi, bio sam juče u IDEA-i.
Samo treba proveriti da li još uvek radi prodavnica u DHL-u...a napolju vruće....
 
Prodavnica Tehnomanije u DHLovoj zgradi i dalje radi - sada imaju dve radnje u istoj ulici na rastojanju od 500 metara.
 
Uf, ovo je baš dobro niklo. I ja se nadam da uskoro prelaze na naredne faze.
 
Kucam u drvo da eto bar NEKO gradi stanove i napreduje. Ne znam koliko problemi sa subvencionisanim kreditima mogu da ih uspore (odnosno da ometu neke od kupaca pa da se onda to oseti), izgleda je to ozbiljan problem u Dulvilu.
 
Vrh