Šta je novo?

Privatni prevoznici

Nije bilo baš tako, preterao si. Ovde zvučiš kao neko kome se potvrdila jedna teorija zavere (u ovom slučaju, da Grad, DJP i SNS rade na tome da ukinu trolejbuse sada u 2023.), i sada automatski ide dalje i zaključuje da su onda automatski i sve druge teorije istinite.
jeste, odjednom pocinjem da mislim da cu predvideti mnoge stvari.
 
Izgleda da će Cvrčkov Otokar biti samo na testu.
 
Регистрован је тако да не верујем.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Bele boje je sa reklamom Otokara, kao što je Lasta imala.
 
Регистрован је тако да не верујем.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
Pa mora biti registrovan bez obzira da li je na testu ili nije. Probne tablice ne traju dugo.

A opet I to što je beo za naše prevoznike ništa ne znači, on ga prefarba za dan. A možda ga je kupio kao neki salonski model po nižoj ceni, taman mu se isplati 😉
 
Dolazi on u C&LC da vozi, potvrdjeno mi je od zastupnika.
 
@solecar
Ne znam koliko si upoznat sa dodelom E linija, al i one su date pod koncesiju. Naravno, zauzvrat imaju prodaju karata, al opet privatnik ima pravo i na neki paušal koliko se sećam. Koncesije se različito mogu regulisati. Recimo, daš privatniku da uloži u infrastrukturu sa 60%, a grad sa 40%. Dodele mu se potom naknade, plus stalan izvor prihoda u određenom procentu od prodaje karata, na primer. Mnogo varijacija tu može biti, i realno ne trebamo da lupamo mnogo glavu oko toga, jer se to verovatno nikada desiti neće. Moguće da nije ni isplativo naročito, al moja poenta je bila u širenju tramvaja više, pa ma na koji način.

@MC_
Mnogo mračiš u svemu. Ovde je sve najgore, i sve je suprotno nego kako bi trebalo da bude. Nismo ni u rangu Ugande po tebi verovatno. Ne, nismo svesni korupcije, kriminala, raznih malverzacija itd. Ti ćeš nas sve prosvetliti. Žele da nas satru, izbace na ulicu, opljačkaju do gole kože itd. Da ne idem dalje. Mislim, vidi koliko god nešto ne valjalo, a ne valja mnogo toga, nije baš ni sve tako crno, i ne postoji baš plan o satiranju svega i svačega. Postoji nesposobnost, politički populizam, lopovluk itd. Očigledno je da se ti boriš sa nekim velikim ličnim nezadovoljstvima, a tu borbu nećeš dobiti na forumu veruj mi. Retko kad šta kod tebe je pozitivno, sem ako se ne radi o nečemu napravljenom pre barem 30 godina. Sam pričaš da nigde ne ideš, ne koristiš ništa i šta ti ja znam. Iskreno, iako čitam tvoje postove, kao i sve druge uglavnom, stvarno se nekad pitam šta je tvoj cilj boravka ovde. Odgovorio sam ti i lično na mnoga pitanja. Stvarno te ne ignorišem, i shvatao sam te ozbiljno u nekom trenutku, al sad je to jako teško. Piši šta hoćeš, šta ti ja mogu, nego eto razmišljam tako o poenti mnogih tvojih pisanja, a aktivan si poprilično. Ništa loše ti ne želim. Ne pišem ovo iz zle namere, nego daj malo i ružičastog pogleda na svet. Nisu Katice jedina lepa stvar u Beogradu valjda.
 
Pa mora biti registrovan bez obzira da li je na testu ili nije. Probne tablice ne traju dugo.

A opet I to što je beo za naše prevoznike ništa ne znači, on ga prefarba za dan. A možda ga je kupio kao neki salonski model po nižoj ceni, taman mu se isplati 😉
А ако га нису купили зашто би Цврчак давао толике паре на регистрацију и после одјавили возило? Није на тесту, купили су га. Само остаје да га окрече у црвено и може у саобраћај.
 
Ne znam zašto si odgovorio na post od @busspoter kada on nije rekao da je na testu i da ga Cvrčak nije kupio.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Поштовани чланови форума, исти тај аутобус о коме се расправља је добио црвену фолију. Очекујте га на улицама града.

Послато са 2109119DG помоћу Тапатока
 
Линеа на 50. Бане опет губи поласке, вала и треба.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Избегавајте Банетове старе Ракије под обавезно, ако не желите да добијете рак плућа колико смрде на издув. Гори смрад у животу осетио нисам. И Крш и Крш Трансови ИК112М увлаче издув али није страшно колико Ракије које штипају за очи. Пре неки дан сам ушао у Ракију П40329 и одмах изашао и наставио даље дужим путем колико смрди. Излечио сам се од астме пре 10 година и имам осетљива плућа тако да је за мене оно неподношљиво али могу да замислим како је возачима који возе оно ђубре 13+ сати нарочито пензионере.
 
Возио је чича који тера 40357, који би цепао да Ракија може.
 
Upravo sam na 94 video novi otokarov bus, C & LC prevoznik. Ima plav displej i cini mi se da je na gas
 
П40142 na 613
IMG_20230422_113047.jpg

П40159 na 48
IMG_20230423_113454.jpg

П40742 na 48
IMG_20230427_225712.jpg

П40139 na 2/24
IMG_20230429_111830.jpg

П40169 na 613
IMG_20230430_090611.jpg

П40744 na 37
IMG_20230430_185908.jpg

П41930 na 42
IMG_20230508_122213.jpg
 
И Бане је увезао Индусе. Само желим да му све Ракије падну на техничком.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Vrh