Šta je novo?

Prijave gradskim službama

Ево једна мала победа као мотив и најбољи доказ да кад неко каже како није надлежан уствари је само лењ. Јесте било давно али не мења суштину.
Писао сам општини звездара о једном прблему, они су проблем проследили даље тј у саобраћајну полицију и дирекцију за саобраћај. Ради се о овоме
1.jpg

Ево занимљивих одговора од дирекције и саобраћајне
2.jpg

3.jpg


Ипак овде данас постоји лежећи :gobb:
 
Poprvke ograda na stajlistima duz bulevara do nedostajucih elemenata su dosli skidanjem postojecih elemenata iza stajlisnih nadstresnica

20150606125602.jpg


20150606125634.jpg
 
Saobraćajna Kamera":773ujcsg je napisao(la):
https://twitter.com/SaobrKamera/status/604218940500361216

Za sada funkcioniše i jako mi se dopada činjenica da su prijave javne.

Pored toga, bilo koji problem može da se prijavi njima a da oni istražuju ko je nadležan.
Prijavljivaču ostaje samo da prati tok rešavanja problema i mogućnost da svaki dan javno podseća na tu obavezu.

off: može li da ovom forumu da se podesi da se vidi tvit umesto linka?
 
mostarpetlja-plato.jpg


Предмет: Обавештење

Поводом ваше пријаве упућене Секретаријату за инспекцијске послове Градске управе града Београда, која се односи на поломљене плоче на кружном платоу, у парку, у близини Мостарске петље, у Београду, обавештавамо вас, да је ЈКП „Зеленило Београд“, у чијем програму одржавања је наведени плато, у оквиру инвестиционог одржавања уврстило као предлог за 2016 годину санацију платоа у парку „Лепи изглед“, у близини Мостарске петље у Београду.

ШЕФ ОДСЕКА

Косовка Чокић, дипл.инж.
 
Brzina odgovora me sve više i više zapanjuje.

24. februara sam poslao predlog Sekretarijatu za saobraćaj da se duž cele ulice Narodnih heroja iscrtaju linije za paralelno parkiranje jer se ionako svi tako parkiraju. To bi naročito značilo u okolini Dr Ristić jer se tamo parkiraju i na pešačkom prelazu.

Poštovani,

primetio sam da je iscrtavanjem linija za parkiranje u ulici Bulevar Zorana Đinđića, kod OŠ Duško Radović napokon uveden red i da se kola više ne parkiraju na pešačkom prelazu čime se ometa bezbednost dece.

Predložio bih vam da istu stvar uraditi (naložiti Beograd putu) i duž cele ulice Narodnih heroja jer se već sada dobar deo ulice koristi kao parking. Taj problem je naročito izražen kod broja 38 (Dr Ristić) gde su kola uvek parkirana na pešačkom prelazu, što se može videti i na priloženoj slici.

narodnih-heroja-parkiranje.jpg


Unapred zahvalan

Dušan Popović

Narodnih heroja XY/ Z

11070 Beograd

Danas dobijam pismo sa odgovorom.

odgovor-sss.jpg


Obratite pažnju na datum u gornjem levom uglu (18.6.2015.) Da li su oni tada pročitali moj mejl ili su tada ovo napisali, nebitno je. Danas je 27.7.2015.

Da ne ulazim u to da su u odgovoru potpuno preskočili glavnu poentu, a to je da se iscrtaju parking mesta. Samo su obratili pažnju na deo vezan sa nepropisno parkiranje.

Ja kad dobijem ovakav odgovor samo se ubedačim jer ponovo shvatim ko radi sve u raznim gradskim / republičkim upravama.
 
Дуле, обнови предлог и наслови га на овог обрађивача Д.С. и секретара Д.Р., а у е-пошти зацрни оно што предлажеш и обавезно наведи да су омашили поенту одговора.
Једноставно овај обрађивач није ни прочитао шта си написао. Они одговарају по аутоматизму кад је реч о паркирању, увек само понове први и задњи пасус.
Овај средњи пасус је ... да не кажем шта. Ето нисмо знали до сада да контролу саобраћаја врши МУП.
 
Ако гледају ваљда ће исправити погрешно написану адресу!
28072015495.jpg

28072015494.jpg
 
Danas videh ko je direktor Beokom servisa. Ime mu je Darko Glavaš.

bg-Darko.jpg


Ako me sećanje dobro služi, vidjao sam ga na snimcima kada su "isključivali" struju ili kad su iseljavali Rome kod Belvila. Zapamtio sam mu facu zato što je bio prilično grub prema neposlušnima, a i zato što je malo tamnijeg tena što mi je bilo zanimljivo.

Zanimljivo da nigde nisam uspeo da nadjem njegovu biografiju
 
Астродуле каже: "Zanimljivo da nigde nisam uspeo da nadjem njegovu biografiju"

Што, јел те мучи име Бранимир (из Осијека) ?
Главаш је презиме и српско и њихове лепе, односно потиче из Херцеговине.
Имаш и нашег дечијег песника Дарка Главаша из Инђије.
 
Гага":1ds2beeg je napisao(la):
Астродуле каже: "Zanimljivo da nigde nisam uspeo da nadjem njegovu biografiju"

Што, јел те мучи име Бранимир (из Осијека) ?
Главаш је презиме и српско и њихове лепе, односно потиче из Херцеговине.
Имаш и нашег дечијег песника Дарка Главаша из Инђије.

Stanoje Glavaš, junak I srpskog ustanka
 
darko glavaš je ovde na forumu okarakterisan kao đilasov čovek za prljave stvari, a zvaničan posao mu je bio kordinacija službi ili tako nešt.


to što je opstao i nakon promene vlasti i postao direktor BEOKOM-a govori o tome o kakvoj se ljigi radi.


to što je završio "sportski menadžment" govovri kakav je kapacitet čovek.
 
Na uglu Dubrovacke i Solunske na Dorcolu, taksisti napravili "neformalno stajaliste" na trotoaru.
Gde ovo prijaviti Parking servis ili je ovi posao za komunalnu? Postaju bezobrazniji svakog dana sve više prostora zauzimaju a koliko vidim pauk ih ignoriše. Pogledajte i sami, fotkano ovog jutra:

555258f1977a08810a3404bffffd0ec7.jpg


626397e3a081ee1cab503a9ac8c90c5d.jpg


00eb0cfafef67eac3ed340384c923aef.jpg


Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Vrh